Právě je 28 bře 2024, 18:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Propagace fóra obecně...
PříspěvekNapsal: 06 črc 2009, 10:58 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
Dominick píše:
papa.cassanova píše:
Protože to tenkrát někdo řešil s Raptorem pokud vim a nic z toho nebylo... Tak sem ze zeptal vokra, on sám řekl že to s Raptorem probere... nic víc nic míň...

Vokr ale bohužel náš nadřízenej není ... :-)


A kdo řiká, že je... Já jsem mu nepsal jen o banneru na mg takže tak...

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Propagace fóra obecně...
PříspěvekNapsal: 07 črc 2009, 09:43 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 00:10
Příspěvky: 235
Dominick píše:
papa.cassanova píše:
Kraj píše:
Velmi hezké, pánům z Vokru je asi forum ukradené a tak tam banner prostě nedají (a to nemluvím o ostatních webech). Nevím proč vůbec teda tohle forum existuje, když je některým webům ukradené. To si můžeme rovnou založit chat room a vést diskuze tam...


Jak už jsem řikal... Vokrovi jsem psal, výsledek jak je vidět žádnej... Pokud vim tak už i u Raptora se to řešilo... Taky nic, ale tomu se nemůžeme divit, že ? :-)


Kraji, já chápu, že proti Vokr.com máš nesmírnou zášť, ale mohl bys toho už konečně nechat? :-) Jinak papo nechápu, pro to řešíš s Vokrem ... :-)

Já proti Vokru necítím žádnou zášť, ale v některých věcech se chová velmi arogantně. A už vůbec se tu nechci bavit o mém incidentu s Kubaissem, díky. ;)

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Propagace fóra obecně...
PříspěvekNapsal: 08 črc 2009, 23:21 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
Čekal jsem, že se tady k tomu někdo z MG více vyjádří, proč tam něco takovýho nehodají...
Banner tam moc neni kam, tak co kdyby jste třeba dali do ''Na Mušcce'' nějakou upoutávku na forum když tam nebudte mít co aktuálního dát, až tam něco budete chtít hodit tak tu upoutávku dáte pryč a tak dokola... :-) To by snad jít mohlo ne ??

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Propagace fóra obecně...
PříspěvekNapsal: 10 črc 2009, 00:28 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 19:38
Příspěvky: 33
Bydliště: Šternberk / Štramberk :-)
Kraji za ten s prominutim bordel co jsi za tak kratkou dobu stihl udelat na HD2 webu si tady prosim moc nevyskakuj, takove "postarani se" o web jsme skutecne dlouho nevideli ;).

Co se tyce banneru, zajimave, ze se tady neco resi o nas, aniz bychom byli o necem informovani / na neco upozorneni. Jestlize nam nekdo pred padesati lety rikal, ze chce banner a nedostal ho, asi nebyl cas, ale mezi temi 50 lety to nikdo znova povolanym osobam (Vokr ma na Mafia webu jasne danou funkci - viz sekce la famiglia) nepripominal, takze ho asi az tak moc nechce ...

Pro nas to urcite problem neni. Neni snad ani problem propagovat forum v ramci novinek, nejak to rozhybat ... ale proste opravdu nikdo se nesnazi (sry, jednou to bohuzel vetsinou fakt nestaci, my taky u jinych musime skemrat dlouho, nez se neco povede vyjednat - je pro to jediny duvod, mame svych starosti dost, takze nas musite presvedcit, abychom meli i starosti vase).

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Propagace fóra obecně...
PříspěvekNapsal: 12 črc 2009, 19:32 
Offline
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 14:29
Příspěvky: 111
Raptor píše:
Kraji za ten s prominutim bordel co jsi za tak kratkou dobu stihl udelat na HD2 webu si tady prosim moc nevyskakuj, takove "postarani se" o web jsme skutecne dlouho nevideli ;).


Nejlepší obranou je naprosto nesmyslný a zcestný útok, že?

Raptor píše:
Co se tyce banneru, zajimave, ze se tady neco resi o nas, aniz bychom byli o necem informovani / na neco upozorneni.


Lidi tu chtějí jen vyjádření skupiny MafiaGame.cz, které se vždycky podaří získat jako poslední. Vaše taktika je totiž neustále odvádět pozornost od tématu. Dominick už sem přispěl dvakrát a ani jednou ani nezavadil o vyjádření ohledně této věci.

Raptor píše:
Jestlize nam nekdo pred padesati lety rikal, ze chce banner a nedostal ho, asi nebyl cas, ale mezi temi 50 lety to nikdo znova povolanym osobam (Vokr ma na Mafia webu jasne danou funkci - viz sekce la famiglia) nepripominal, takze ho asi az tak moc nechce ...


V tomhle tématu je ten požadavek už 3 neděle. V "jiném" je dokonce už 2 měsíce a 1 týden.

Raptor píše:
Pro nas to urcite problem neni. Neni snad ani problem propagovat forum v ramci novinek, nejak to rozhybat ... ale proste opravdu nikdo se nesnazi (sry, jednou to bohuzel vetsinou fakt nestaci, my taky u jinych musime skemrat dlouho, nez se neco povede vyjednat - je pro to jediny duvod, mame svych starosti dost, takze nas musite presvedcit, abychom meli i starosti vase).


To poslední souvětí jsem nepochopil.

-----

Jinak samozřejmě respektuju vaše rozhodnutí, že fórum propagovat zřejmě nechcete. Nemuseli byste ale před uživateli, kteří chtějí znát pravdu, takhle kličkovat. ---(omlouvám se za dlouhý příspěvek)---


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Propagace fóra obecně...
PříspěvekNapsal: 12 črc 2009, 22:10 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 19:38
Příspěvky: 33
Bydliště: Šternberk / Štramberk :-)
A jak ja mam vedet, ze nekde v nejakem tematu na nejakem foru je nejaky prispevek, ve kterem po mne nekdo neco chce? ;)

Ad posledni veta: jinak prepsano - pokud od nas nekdo neco chce, je potreba kontaktovat nas osobne. Kdyz to nevyjde jednou, tak vickrat. Ne ze nekomu jednou napisete a pak tady na forech zacnete vytahovat, ze ti debilove z MafiaGame.cz nam nechcou dat banner (to bylo nadnesene - netvrdim, ze nekdo neco takoveho doslova rika).

Mimochodem Tommyku, je zajimave, ze sis nevsiml toho, ze vam tady nabizim tu vami vytouzenou dohodu na banneru, ale ze radeji resis stupidni principy a chytas mne za slovicko.

O co se jedna s Krajem vime jen my z Vokr.com a Kraj samotny, takze laskave "stay away". Dekuji. Bylo to adresovane jemu a nikdo jiny na to reagovat nemel - on se snazi pomlouvat nas, ja mu rikam, co bylo podle nas z jeho strany spatne. Nic pro tebe.

EDIT: Jo tak tak ty dokonce tvrdis, ze nechceme forum podporovat? Heh, tak to uz prestava vsechno. Vzapamtuj se prosimte. Napoprve jsem si te poznamky pod carou nevsiml, a ze uz jsem byl z toho tveho prispevku "vrtaku" pekne rozzhaveny, ale tohle je proste moc.

PS: ano, abys mne z neceho zase nenarkl: MAME SAKRA ZAJEM PODPOROVAT FORUM. (kdyz uz to musim rikat takhle blbe na foru aniz mne nekdo osobne pozadal) ... proc bych teda asi dneska odpoledne psal papa.cassanovovi a chtel se s nim na tom domluvit, ze.

Nemam ale zajem podporovat tvoje manyry Tommyku, takze bych ti laskave doporucoval zklidnit se, protoze ja opravdu nevidim nic, cim bych tady nekoho provokoval, v tematu se zacalo mluvit o nas bez nas, ja napsal jediny prispevek (kde jsem vyjadril, ze s propagaci fora nemam problem, kdyz se mi nekdo ozve, coz se porad nestalo) a pak tady do naseho webu zacnes kopat ... takze se laskave opravdu uklidni, zili jsme hezkeho pul roku v "harmonii", protoze se scena trochu procistila a ty tady zacnes kopat.

Nevim, jak chcete delat neco jako komunitu, kdyz s nama nikdo nekomunikuje. S Alienem se treba nekdy poskorpime, ale dokazeme se vzajemne o ruznych vecech pobavit - s tebou, Tommyku, a s ostatnimi se mi to zatim nepodarilo. Premyslej, proc asi ...

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Propagace fóra obecně...
PříspěvekNapsal: 13 črc 2009, 12:15 
Offline
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 14:29
Příspěvky: 111
Pouze jednám v zájmu uživatelů. Jsem v klidu.

Předchozí příspěvek se mi (bohužel) při výpadku smazal, takže už nebudu psát tak dlouhý. Nakonec to asi bude tak lepší. Nechtěl bych nad tímto tématem strávit půlku svého času u počítače.

Jako moderátor tě žádám o propagaci fóra http://mafiaforum.wu.cz na tvém/vašem webu http://www.mafiagame.cz a to nejlépe v okénku "Na mušce" jakýmkoliv bannerem nebo obrázkem odkazujícím na tento web. Děkuji.

Žádost jsem ti poslal i na ICQ.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Propagace fóra obecně...
PříspěvekNapsal: 13 črc 2009, 13:39 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
Tommyk píše:
Pouze jednám v zájmu uživatelů. Jsem v klidu.

Předchozí příspěvek se mi (bohužel) při výpadku smazal, takže už nebudu psát tak dlouhý. Nakonec to asi bude tak lepší. Nechtěl bych nad tímto tématem strávit půlku svého času u počítače.

Jako moderátor tě žádám o propagaci fóra http://mafiaforum.wu.cz na tvém/vašem webu http://www.mafiagame.cz a to nejlépe v okénku "Na mušce" jakýmkoliv bannerem nebo obrázkem odkazujícím na tento web. Děkuji.

Žádost jsem ti poslal i na ICQ.



Už jsem s nim o tom včera mluvil. Byl jsem sám ujištěn, že do konce týdne to tam bude :-) Takže myslim, že tu atmosféru v tomhle topicu můžeme všichni sklidnit, aby tady zas nebyla nějaká bouřka... :-)

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Propagace fóra obecně...
PříspěvekNapsal: 13 črc 2009, 14:47 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 21:47
Příspěvky: 261
papa.cassanova píše:
Tommyk píše:
Pouze jednám v zájmu uživatelů. Jsem v klidu.

Předchozí příspěvek se mi (bohužel) při výpadku smazal, takže už nebudu psát tak dlouhý. Nakonec to asi bude tak lepší. Nechtěl bych nad tímto tématem strávit půlku svého času u počítače.

Jako moderátor tě žádám o propagaci fóra http://mafiaforum.wu.cz na tvém/vašem webu http://www.mafiagame.cz a to nejlépe v okénku "Na mušce" jakýmkoliv bannerem nebo obrázkem odkazujícím na tento web. Děkuji.

Žádost jsem ti poslal i na ICQ.



Už jsem s nim o tom včera mluvil. Byl jsem sám ujištěn, že do konce týdne to tam bude :-) Takže myslim, že tu atmosféru v tomhle topicu můžeme, aby tady zas nebyla nějaká bouřka... :-)


Super, konečně se zdá, že se to hejblo kupředu.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Propagace fóra obecně...
PříspěvekNapsal: 18 črc 2009, 11:20 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 00:10
Příspěvky: 235
Musím teda říct, že ten poutač vypadá naprosto famózně (MG.cz). Díky za sebe a i snad za celé fórum.

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Propagace fóra obecně...
PříspěvekNapsal: 18 črc 2009, 12:40 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
Kraj píše:
Musím teda říct, že ten poutač vypadá naprosto famózně (MG.cz). Díky za sebe a i snad za celé fórum.


jj za všechny. :-) díky.

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Propagace fóra obecně...
PříspěvekNapsal: 18 črc 2009, 19:28 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 21:47
Příspěvky: 261
papa.cassanova píše:
Kraj píše:
Musím teda říct, že ten poutač vypadá naprosto famózně (MG.cz). Díky za sebe a i snad za celé fórum.


jj za všechny. :-) díky.



Já taky. Ten putač je teda špica :)
(toKraj: přidej obrázek v "poznej věc...")


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Propagace fóra obecně...
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2020, 19:55 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
Pro vas par zbylych vernych navratilcu...Napada vas kohokoli neco, co by mohlo vratit foru zpet nejakou formu? Napad jak sem dostat novy lidi? Starou gardu dohromady uz nedam, jelikoz jediny co mame jsou roky stary emaily, a vetsinou davno nepouzivane.
Dneska uz dle me neni moc sance. Zkouset neco na nejake socialni siti?? Je to samozrejme urcitym resenim, ale...prehlednosti temat a urcite urovne diskuze se tam clovek tezko docka.
Uz je to asi vareni z vody.

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Propagace fóra obecně...
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2020, 22:17 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2011, 09:27
Příspěvky: 121
To víš, sociální sítě jsou zlo. Díky nim zaniklo či zcela upadlo do neaktivity spousta kdysi skvělých fór. Nicméně jiné způsoby propagace nevidím. Ještě by bylo dobré, aby každý "spřátelený" Mafia web napsal o fóru newsku, i když na těchto stránkách je taky dost mrtvo.
Další šancí bude (snad) vyhledávač, který sem pošle lidi, co budou mít třeba technické problémy s remakem prvního dílu.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Propagace fóra obecně...
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2020, 22:38 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Zdravim hrstku navrátilců! :) Obeslal jsem všechny uživatele fóra e-mailem, kterým jsem jim kdysi populární fórum zkusil trochu připomenout. Z bezmála 1000 mailů se mi jich 220 vrátilo jako nedoručitelných... Ale bývala tu celkem dobrá parta lidí. Uvidíme, kdo ze starých tváří se tu ještě objeví... :\

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz