Právě je 19 bře 2024, 07:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak měl vypadat původní příběh Mafie II?
PříspěvekNapsal: 18 čer 2020, 20:16 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Tohle video krásně shrnuje, co všechno bylo z příběhu Mafie II nakonec vystřiženo a jen smutně dokládá to, jakou hrou Mafia II mohla potenciálně být... :\


_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak měl vypadat původní příběh Mafie II?
PříspěvekNapsal: 20 čer 2020, 11:17 
Offline
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 14:29
Příspěvky: 111
Nedávno jsem podobné video viděl. Je to velká škoda. Kdyby se všechno realizovalo, hodnocením by se Mafia II určitě vyrovnala jedničce. Samozřejmě nostalgickou hodnotu má pro české hráče vyšší první díl. Za největší škodu považuju tu Sicílii. Takhle se celé to italské město a okolí modelovalo (skoro) pro nic. Možná by to taky přitáhlo nějaké hráče válečných her...

Absence různých konců? Já nevím. Jak moc různých? Snad jen odvyprávění téhož na různých místech a různým způsobem, ale základní myšlenka musí zůstat stejná. Třeba Sadym zmiňované Red Dead Redemption 2 má tuším 3-4 různé konce (v základní příběhové lince, epilog zatím nevím), ale vlastně to vždycky dopadne stejně, jen jinde a za jiných okolností.

--- ZAČÁTEK SPOILERU ---

Kvůli nepodstatnému, naprosto zbytečnému a vcelku drastickému větvení příběhu na konci Mafie III nemůže v Mafii IV vystoupit jediná postava, která spojovala všechny předchozí díly, tedy Vito. Vím, určitá "koncová" rozhodnutí mohla padnout už dříve v příběhu, ale koho to při prvním průchodu hrou napadlo? Ovšem pokud Mafia IV bude a bude zároveň časově zasazena až po Mafii III.

--- KONEC SPOILERU ---

Nejpravděpodobnější samozřejmě je, že Mafia IV nebude, když 2K propaguje Mafia Trilogy a všechny díly vydá jako Definitive Edition.

EDIT: V reakci na JohnZ je ještě potřeba říct následující: Hlavně že teď jim není blbé s*át do Mafie 1 dodatečný příběh. Ale mohutně stříhat v Mafii II nutně museli :evil:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak měl vypadat původní příběh Mafie II?
PříspěvekNapsal: 21 čer 2020, 20:13 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Tommyk píše:
...jediná postava, která spojovala všechny předchozí díly, tedy Vito...

EDIT: V reakci na JohnZ je ještě potřeba říct následující: Hlavně že teď jim není blbé s*át do Mafie 1 dodatečný příběh. Ale mohutně stříhat v Mafii II nutně museli :evil:

Já osobně z toho zrovna velkou radost nemám, že zrovna "studený psí čumák" Vito je jakýmsi ústředním protagonistou a "tváří" série. :\ Ve srovnání s Tomem má naprosto minimální charisma, což jen podtrhl za mě mdlý dabing.
M1 je dosud jediný nezprasený díl v rámci série, tak pevně doufám, že se čistý štít podaří udržet i po vydání remaku.

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak měl vypadat původní příběh Mafie II?
PříspěvekNapsal: 22 čer 2020, 18:45 
Offline
Picciotto

Registrován: 22 čer 2020, 18:27
Příspěvky: 16
Ono je toho ještě mnohem víc. Dost už tehdy nalezených věcí tady v tomto videu není zmíněno, navíc se za poslední rok objevily další věci, především díky japonské verzi, která byla vskutku průlomová.

Eptun se po roce konečně vrátil k rozborům jednotlivých kapitol, které mohu jedině doporučit :)


_________________
Říkal jsem po Gullianově mostě, vy snad nevíte, kterej to je?!

Pokud se chcete pobavit o dabingu, hudbě, textech, víte, kde mě najdete...
M1 dabing | M2 dabing | M1DE dabing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz