mafiaforum.4fan.cz
http://mafiaforum.4fan.cz/

Jak měl vypadat původní příběh Mafie II?
http://mafiaforum.4fan.cz/viewtopic.php?f=26&t=1009
Stránka 1 z 1

Autor:  JohnZ [ 18 čer 2020, 20:16 ]
Předmět příspěvku:  Jak měl vypadat původní příběh Mafie II?

Tohle video krásně shrnuje, co všechno bylo z příběhu Mafie II nakonec vystřiženo a jen smutně dokládá to, jakou hrou Mafia II mohla potenciálně být... :\


Autor:  Tommyk [ 20 čer 2020, 11:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: Jak měl vypadat původní příběh Mafie II?

Nedávno jsem podobné video viděl. Je to velká škoda. Kdyby se všechno realizovalo, hodnocením by se Mafia II určitě vyrovnala jedničce. Samozřejmě nostalgickou hodnotu má pro české hráče vyšší první díl. Za největší škodu považuju tu Sicílii. Takhle se celé to italské město a okolí modelovalo (skoro) pro nic. Možná by to taky přitáhlo nějaké hráče válečných her...

Absence různých konců? Já nevím. Jak moc různých? Snad jen odvyprávění téhož na různých místech a různým způsobem, ale základní myšlenka musí zůstat stejná. Třeba Sadym zmiňované Red Dead Redemption 2 má tuším 3-4 různé konce (v základní příběhové lince, epilog zatím nevím), ale vlastně to vždycky dopadne stejně, jen jinde a za jiných okolností.

--- ZAČÁTEK SPOILERU ---

Kvůli nepodstatnému, naprosto zbytečnému a vcelku drastickému větvení příběhu na konci Mafie III nemůže v Mafii IV vystoupit jediná postava, která spojovala všechny předchozí díly, tedy Vito. Vím, určitá "koncová" rozhodnutí mohla padnout už dříve v příběhu, ale koho to při prvním průchodu hrou napadlo? Ovšem pokud Mafia IV bude a bude zároveň časově zasazena až po Mafii III.

--- KONEC SPOILERU ---

Nejpravděpodobnější samozřejmě je, že Mafia IV nebude, když 2K propaguje Mafia Trilogy a všechny díly vydá jako Definitive Edition.

EDIT: V reakci na JohnZ je ještě potřeba říct následující: Hlavně že teď jim není blbé s*át do Mafie 1 dodatečný příběh. Ale mohutně stříhat v Mafii II nutně museli :evil:

Autor:  JohnZ [ 21 čer 2020, 20:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: Jak měl vypadat původní příběh Mafie II?

Tommyk píše:
...jediná postava, která spojovala všechny předchozí díly, tedy Vito...

EDIT: V reakci na JohnZ je ještě potřeba říct následující: Hlavně že teď jim není blbé s*át do Mafie 1 dodatečný příběh. Ale mohutně stříhat v Mafii II nutně museli :evil:

Já osobně z toho zrovna velkou radost nemám, že zrovna "studený psí čumák" Vito je jakýmsi ústředním protagonistou a "tváří" série. :\ Ve srovnání s Tomem má naprosto minimální charisma, což jen podtrhl za mě mdlý dabing.
M1 je dosud jediný nezprasený díl v rámci série, tak pevně doufám, že se čistý štít podaří udržet i po vydání remaku.

Autor:  KOMZA [ 22 čer 2020, 18:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: Jak měl vypadat původní příběh Mafie II?

Ono je toho ještě mnohem víc. Dost už tehdy nalezených věcí tady v tomto videu není zmíněno, navíc se za poslední rok objevily další věci, především díky japonské verzi, která byla vskutku průlomová.

Eptun se po roce konečně vrátil k rozborům jednotlivých kapitol, které mohu jedině doporučit :)


Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat