Právě je 23 kvě 2024, 17:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 26 srp 2009, 12:02 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Tak co říkáte? Z přibližně půlhodinové prezentace hry vidíme celkem zhruba něco kolem 5-6 minut záběrů - na můj vkus poměrně nešikovně a nepřehledně sestříhaných, navíc opět permanentrně rušených komentářem Denbyho Grace (takže na kvalitní zvuk opět můžeme zapomenout) a častým přepínáním obrazu právě na Denbyho, za kterým na obrazovce dál běží gameplay, který nás mimochodem zajímá nejvíc. Obličej Denbyho už známe ze všech možných stran a znovu ho vidět už opravdu nepotřebujeme.
Podle mě bohužel opět zvítězila forma nad obsahem a z kvalitního videa vydavatel nevytěžil ani třetinu potenciálnu, který v sobě má. :\
Jinak samozřejmě v rámci možností spokojenost, ale v rukou šikovnějšího člověka mohlo video vyznít mnohem, mnohem líp.

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 26 srp 2009, 12:20 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 18:46
Příspěvky: 15
Takových 10 souvislých minut v HD by bylo naprosto dostačujících. Ono i takhle je tam ukázáno hodně, ale souhlasím, že to mohlo být mnohem lepší. Snad se později dočkáme nějakého prodloužného gameplaye...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 26 srp 2009, 17:33 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Satan Claus píše:
Takových 10 souvislých minut v HD by bylo naprosto dostačujících. Ono i takhle je tam ukázáno hodně, ale souhlasím, že to mohlo být mnohem lepší. Snad se později dočkáme nějakého prodloužného gameplaye...

Jj, taky doufám... zrovna tu noční misi za deště bych si rád vychutnal nerušeně... bez Denbyho... Denby taky nemusí bejt u všeho. :D

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 26 srp 2009, 17:46 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
Jak je znáááámo Denby mě prostě na rovinu s*re, mele si pořád to svý dokola a vidět ho nemusim vůbec, tady akorát opět překáží, no nic. Video se mi líbí po stránce obsahový, i když těch 30 minut non-stop hry bych viděl 100x radši, toto to jakž takž zatim dostačuje. Destrukci jsem opět neviděl, za to jsem viděl nechutný řízení aut, doopravdy ani malá chvála, co ale za pochavlu stojí je určitě boj na blízko, k tom nemám nic. To se mi líbilo dost, uškrcení taky, ale možná bych dobu škrcení trošku prodloužil, připadala mi krátká :-) Přelejzání plotu v pohodě, chování lidí na ulici občas kulhá (snad jen zatim). :D Co bych možná ještě rád viděl je boj na blízko např. s basseballkou, tyčí nebo nějakým jiným předmětem...

Ale booože ať to řízení neni finální verze !!! :-) Jinak nevim, to by zkazilo naprosto celou hru. (Aspoň pro mě).

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 26 srp 2009, 17:50 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
papa.cassanova píše:
Destrukci jsem opět neviděl...

Pravda... tedy pokud tou destrukcí nemysleli to házení molotovů na auta a následný výbuchy... :lol:
Snad se ukázky destukčního modelu dočkáme v prodloužený a čistý verzi bez Denbyho Grace... jestli vůbec nějaká bude... známe 2KG, že?

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 26 srp 2009, 21:08 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 17:52
Příspěvky: 261
to auto teda fakt děs a všiml jsem si ještě toho, že když Vito projíždí přes chodník, protože cestu blokujou policajti, tak to s chodcema ani nehne

_________________
Pokud jste členem takového gangu, je váš život založen na násilí a nejspíš skončí násilně. Jen málo lidí, kteří se stanou členy, zemře v posteli přirozenou smrtí.
Svědectví Tommyho Angela u soudu Enniho Salieriho, 1938


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 26 srp 2009, 21:33 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 21:47
Příspěvky: 261
Mark píše:
to auto teda fakt děs a všiml jsem si ještě toho, že když Vito projíždí přes chodník, protože cestu blokujou policajti, tak to s chodcema ani nehne


Jo toho jsem si taky všiml, myslim že buď to na ně bylo příliš rychlé nebo jsou prostě tak "hloupý". Tohle by měli určitě dodělat....

papa.cassanova píše:
uškrcení taky, ale možná bych dobu škrcení trošku prodloužil, připadala mi krátká :-)


Škrcení je teda velmi krátké. Když jsem si dnes opakoval všechny díly Kmotra, tak i tam to trvalo pěknejch 15 vteřin :)

Jinak mě se gameplay velice líbilo. Samozřejmě že to něni nejlepší (viz. jízda auta), ale určitě i v této fázi vývoje by to mělo na nejlepší hru.....


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 26 srp 2009, 22:25 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
Mark píše:
to auto teda fakt děs a všiml jsem si ještě toho, že když Vito projíždí přes chodník, protože cestu blokujou policajti, tak to s chodcema ani nehne

Nehledě na to že když to tam policajti uzavřely tak by tam asi nikoho nepustili a i kdyby tak nevím kdo by se tam protahoval za rohem, normální člověk by buď počkal nebo by to obešel obloukem... Ale tak to už by sem chtěl po obyčejné hře asi moc ale přece jen by se to nějak dalo udělat aby se tam tomu lidi vyhýbaly...
Na druhou stranu v tom 15ti minutovém zimním gameplay traileru Vito jede normálně (jede rychleji a flokuje, normálně myslím to že se drží na silnici) po silnici a lidi už rači utíkají, žeby vylepšený systém? :\ Pěstní souboj vypadá dobře ale jak se policajt ohání tou tyčkou? V Mafii I to s páčidlem/baseballkou vypadalo líp. :roll:

Jinak slibovaná 3D tráva je opravdu pěkná (ještě by mě zajímala její interaktivnost, slehne když jí přejedete/přejdete?) a zamokřané chodníky taky nevypadají špatně... :P
Zkrátka chci říct že 2K CZ ještě pořád dost věřím, jízdní model dodělají, tachometr ještě přehodnotí (tímto si nejsem tak jistý), MHD půjde použít pro normální účely, škrcení bude trvat díl (přece jen byl Vito vojákem takže by snad uměl zlomit vaz), reakce lidí a hod Molotovem doladí... Věřím že Mafia II bude pravé pokračování Mafie I ale již teď vidím, že jí asi nepřekoná (samozřejmně na možnostech tehdejších a nynějších strojů). V grafice (Mafia II vypadá sice dobře ale nevídaná, jako tomu bylo u Mafie I, není.), možnostech (zase na svou dobu) a celkové propracovanosti a vymazlenosti.

A jen tak mimochodem, všimli jste si že prodavačka v obchodě s oblečením je Joan Burnerová? Nebo aspoň stejný model postavy... ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 26 srp 2009, 23:14 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 17:52
Příspěvky: 261
tady je toho trochu víc :)

Kód:
http://g4tv.com/videos/41002/Mafia-II-GamesCom-2009-Developer-Interview/

_________________
Pokud jste členem takového gangu, je váš život založen na násilí a nejspíš skončí násilně. Jen málo lidí, kteří se stanou členy, zemře v posteli přirozenou smrtí.
Svědectví Tommyho Angela u soudu Enniho Salieriho, 1938


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 26 srp 2009, 23:34 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Mark píše:
tady je toho trochu víc :)

Kód:
http://g4tv.com/videos/41002/Mafia-II-GamesCom-2009-Developer-Interview/


Rozhovor s vývojářem Denby Gracem... ehm... Denby, že jsem tak smělej, ty seš grafik nebo programátor AI? :lol:

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 26 srp 2009, 23:39 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
JohnZ píše:
Mark píše:
tady je toho trochu víc :)

Kód:
http://g4tv.com/videos/41002/Mafia-II-GamesCom-2009-Developer-Interview/



Rozhovor s vývojářem Denby Gracem... ehm... Denby, že jsem tak smělej, ty seš grafik nebo programátor AI? :lol:


Už dooost, na icq mi to s Denbym vážně stačilo :-D zabijárna :-D
Co grafik... On má prsty ve všem... Cokoliv ve hře vidíte je práce Denbyho...

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 27 srp 2009, 07:29 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 21:47
Příspěvky: 261
papa.cassanova píše:
Už dooost, na icq mi to s Denbym vážně stačilo :-D zabijárna :-D Co grafik... On má prsty ve všem... Cokoliv ve hře vidíte je práce Denbyho...


No a právě proto, tam chyběj ty nejzákladnější prvky co tak dobře známe z M1, protože on ji snad nikdy nehrál :) a teď je na 2K Czech nalepenej jako parazit.

Dát do tichto rozhovorů Vávru, byl bych nadšenej.....


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 27 srp 2009, 10:47 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
K!dd píše:
No a právě proto, tam chyběj ty nejzákladnější prvky co tak dobře známe z M1, protože on ji snad nikdy nehrál :) a teď je na 2K Czech nalepenej jako parazit.

Dát do tichto rozhovorů Vávru, byl bych nadšenej.....

Přesně... nebo kohokoliv z 2KCZ... to by mělo logiku a bylo by to fér. Takhle se 2KG snaží, aby se o pravejch autorech vědělo pokud možno co nejmíň a veškerou smétánku nakonec slíznou oni... A přitom Denby kolikrát mele takový kraviny... jde vidět, že tý hře absolutně nerozumí. A to už je podruhý, co důvěryhodnej server nazval rozhovor s Denbym "Developer Interview"... a když dva důvěryhodný zdroje, nazvou Denbyho developerem, co si asi bude myslet méně znalá veřejnost? Důvěryhodnýmu zdroji není důvod něvěřit... 2K o skutečných autorech raději moc nemluví (červený logo všude, modrý skoro nikde) a případným omylům, který hrajou v jejich prospěch se nebrání... výsledkem je to, že spousta lidí na světě považuje M2 za americkou hru... a 2KG nemaj potřebu uvádět nějak věci na pravou míru... proč taky?

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 27 srp 2009, 12:16 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 00:10
Příspěvky: 235
Ano, tahle situace jim hraje do karet, ale přiznejme si to, takhle se 2KG chová ke všem studiím. Podívejte se třeba na Bioshock, všude jsou znaky 2K, o 2K Australia ani vidu, ani slechu.

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 27 srp 2009, 18:43 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 19:38
Příspěvky: 33
Bydliště: Šternberk / Štramberk :-)
JohnZ píše:
K!dd píše:
No a právě proto, tam chyběj ty nejzákladnější prvky co tak dobře známe z M1, protože on ji snad nikdy nehrál :) a teď je na 2K Czech nalepenej jako parazit.

Dát do tichto rozhovorů Vávru, byl bych nadšenej.....

Přesně... nebo kohokoliv z 2KCZ... to by mělo logiku a bylo by to fér. Takhle se 2KG snaží, aby se o pravejch autorech vědělo pokud možno co nejmíň a veškerou smétánku nakonec slíznou oni... A přitom Denby kolikrát mele takový kraviny... jde vidět, že tý hře absolutně nerozumí. A to už je podruhý, co důvěryhodnej server nazval rozhovor s Denbym "Developer Interview"... a když dva důvěryhodný zdroje, nazvou Denbyho developerem, co si asi bude myslet méně znalá veřejnost? Důvěryhodnýmu zdroji není důvod něvěřit... 2K o skutečných autorech raději moc nemluví (červený logo všude, modrý skoro nikde) a případným omylům, který hrajou v jejich prospěch se nebrání... výsledkem je to, že spousta lidí na světě považuje M2 za americkou hru... a 2KG nemaj potřebu uvádět nějak věci na pravou míru... proč taky?


Furt nad tebou musím kroutit hlavou ... :roll:

Producent, který dělá na hře už čtyři roky kařdým dnem, je taky vývojář. Nemluvě o tom, že Denby o 2K Czech mluví.

Kdyby byla prezentace Mafie II svěřena jen českým vývojářům hra by to asi daleko nedotáhla - stačí se zaposlouchat do jejich angličtiny (nic proti, ale zatím jsem z 2K Czech neviděl nikoho, kdo by skutečně dokázal souvisle a jakžtakž profesionálně mluvit v AJ). Já bych taky raději viděl o hře mluvit Jarka Koláře, jenže to to pak dopadá nějak takto http://gamereactor.se/grtv/?id=5423 . To by se na gametrailers do top videí nepropracovalo.

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 27 srp 2009, 21:02 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Raptor píše:
Furt nad tebou musím kroutit hlavou ... :roll:

No myslim, že můžeš bejt rád, že nevíš, kolik lidí kroutí hlavou nad tebou... :roll: Ale to je věc názoru. Co se týče tohohle, to jsme vyřešili už kdysi dávno... to že z toho do dnešních dní musíš kroutit hlavou, je tak trochu tvůj problém, se kterým se musíš vypořádat sám. Tvůj názor na tuhle věc znám dobře a ty znáš stejně tak dobře ten můj (potažmo většiny z nás tady). To že jsem nedospěl do fáze, kdy se budu schopen s tvým názorem ztotožnit, je zase naopak můj problém. ;) A obtěžuju tě s nim? Neobtěžuju. Opravdu nemám čas se zabývat tím, že nade mnou musíš kroutit hlavu... nic nemusíš... na světě musíš akorát umřít... ;) Takže myslim, že nemusíš vůbec nic... a máš po problému.
A od člověka, kterej napíše tak kvalitní mega-preview z GamesComu, bych nečekal, že bude znovu otvírat víc než rok vyřešený záležitosti. Názory jsme si tehdy vyměnili, to myslim stačí. ;) Prostě jsem k 2KG nenašel zrovna sympatie, tys je naopak našel - hotovo. Jestli někdy změnim názor, budeš první, komu to řeknu. ;)

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 27 srp 2009, 21:22 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
Raptor píše:
Producent, který dělá na hře už čtyři roky kařdým dnem, je taky vývojář.


Co každým dnem, Denbíček na tom maká dnem i nocí, chudák ani nespí... :lol: fňuk

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 27 srp 2009, 21:37 
Offline
Picciotto

Registrován: 21 úno 2009, 20:37
Příspěvky: 10
No gameplay je super az na ten jizdni model ale hovorili ze sa to bude dat nastavit takze toho sa moc nebojim napr. ten v misii Buzzsaw bol celkom v pohode ale inac od toho gameplayu som cakal viac ze ten gameplay bude dlhsi a suvislejsi a tak dufam ze bude este aspon jeden a k tomu skrteniu to vlasne nieje skrtenie ale Vito mu pritlaci rukou na tepnu a ten straznik omdlie uci sa to na vojne a tak aspon myslim :lol: .


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 28 srp 2009, 00:07 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 19:38
Příspěvky: 33
Bydliště: Šternberk / Štramberk :-)
Sorry, mne to jen dozira ... mluvil jsem s Denbym sice deset minut, ale byl tech deset minut k nezastaveni a porad popisoval, jak jezdi casto na par dni do ceska a pak zase zpet, aby vsechno od ceskych vyvojaru predal do USA, jak by hrozne radi odpovdali na vsechny otazky na ofic foru, jenze jsou omezeni PR oddelenim a marketingem, pricemz i kdyz by treba i radi podporovali ceske fandy primo, tak to nejde rpotoze tady nemaji prime zastoupeni ... ten clovek o Mafii prehled urcite ma a zas takovy kopance si tu nezaslouzi (ackoliv mi taky obcas to jeho "sort of" atp leze krkem).

A P.S. nebylo to zadne mazani medu kolem huby, pokud to neumi mistrne skryt ... pochlebovat umi spis producenti a Community Manager EALA, ktere jsem na GamesCOMu mel taky sanci poznat. EA nam platili silene drahe vecirky na lodi s pitim zdarma cely vecer, jenze ta snaha zachranit jejich spatnou hru byla evidentni - CNC4 stoji za pekne tluse a smradlave hovno, nebyt pribehu, je naprosto o nicem. V tomhle byste si meli 2K vazit - oni si totiz her a svych vyvojaru vazi taky, narozdil od jinych firem.

Ovsem nechcu vam to vnutit, jen to prosim berte aspon trochu v potaz ... mojne snaha je sice stejne pateticka jako vase kritika, ale mam pravdu :-D

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 28 srp 2009, 11:16 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Tvůj postoj plně respektuju. ;) Máš v tomhle ohledu jistou osobní zkušenost, kterou tady ostatní nemaj... ale stejně tak tu zkušenost nemá ani zbytek světa. Když vynecháme tuhle nedávnou zkušenost, byl jsi zastáncem 2KG a Denbyho už dávno předtím - i to plně respektuju (co člověk to názor).
A že tady nemaj zastoupení? To mi přijde malinko úsměvný, ale taky dost smutný, když ČR je, coby země původu hry, na tom hůř než třeba Itálie... Problém je spíš v tom, že tu nemaj podobnýho kecala, kterej by "mohl mluvit" a opakoval jenom to, co mu vedení nadiktuje... a oni by ho současně mohli kontrolovat... víš sám jak to chodí, nejen v herní branži... oficiální informace nezřídkakdy přijdou až po tom, co se proženou fanstránkama...
A kdybysme se neozvali, tak bysme se nemohli účastnit ani tý podělaný soutěže o ceny... přesně takhle na ČR 2KG myslí... a nezlob se na mě, ale Denby je opravdu jen žvanil... kdy nám řekl naposled něco novýho? Jenom pořád dokola papouškuje to samý právě pro ty "neználky", který hru sice očekávaj, ale moc se o ní nezajímaj... a právě tyhle lidi (a těch je opravdu požehnaně)... nemaj ani páru, že nějaká ČR na mapě vůbec existuje... všechno navíc podtrhává fakt, když se se mnou několik Čechů (ano Čechů) do krve ještě nedávno hádalo, že první Mafia byla dílem Američanů a Češi na ní jen úzce spolupracovali kvůli české verzi... tohle jsou zase naopak moje zkušenosti... a vysvětluj to takovým lidem, který o tom neví zhola nic a snadno podléhaj pro ně nejtypičtějším vysvětlením. A teď s M2 už se ani nenamáhám cokoliv vysvětlovat. Chci jen říct, že nás, který se o Mafii hluboce už X let zajímame (já konkrétně 9), Denbyho neustále se opakující kecy, rozhazování rukama a tlachání o tom, jak nám v ČR přinese adekvátní verzi jejich hry, opravdu nezajímaj... zajímá to především tu méně zasvěcenou skupinu lidí, o který jsem mluvil výše a který je upřímně nějakej původ M2 volnej... Důležitý je, aby měli za pár měsíců na stole hru, která se bude pokud možno primitivně ovládat a auta budou pokud možno co nejvíc arkádový, aby se u toho nemuseli vztekat...
Ty sám bys měl nejlíp vědět, že z některých postojů vydavatele nejsou (a nikdy nebyli) nijak zvlášť nadšený ani vývojáři. To je už léta známá věc. Bohužel je to nutná daň za spolupráci, bez který by to jinak nejspíš nešlo.

PS: To vysvětlení Elizabeth, proč utopili původní ofic. web o M1 v jejich webu o M2 (=zrušili ho), je opravdu k smíchu... ale jsou lidi, co jim to žerou.
A na otázku: "Plánujete výhledově českou lokalizaci ofic. webu?", ti Elizabeth odpoví: "Web jede v AJ, NJ, IJ, ŠJ a FJ." To taky o inteligenci slečny Elizabeth a schopnosti formulovat odpověď na jasně danou jednoduchou otázku cosi vypovídá... a hlavně to vypovídá o tom, jak moc na nás 2KG myslí, kdyby řekla, že nic neplánujou, neřekl bych ani popel... ale tahle vyhýbavá odpvěď... Upřímnost nade vše.

PS2: Jinak evidentně nejsi fanda CNCéček... já vyrůstal už na prvním dílu z roku 1995 a jeho předchůdci Duně, takže pokud fanda náhodou jsi a mluvíš o hře takhle, pak to musí být opravdu katastrofa! :\ I když nepopírám, že nový díly (to platí i o RA) mají trochu klesající tendenci, ale že by to bylo až tak špatný... tomu nevěřim.

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz