Právě je 13 kvě 2024, 15:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 28 srp 2009, 13:49 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 17:52
Příspěvky: 261
no musim vám říct, že už fakt nevim, na čí stranu se přiklonit :) já bych asi řekl tak, že na obou verzích je něco pravdy :)

_________________
Pokud jste členem takového gangu, je váš život založen na násilí a nejspíš skončí násilně. Jen málo lidí, kteří se stanou členy, zemře v posteli přirozenou smrtí.
Svědectví Tommyho Angela u soudu Enniho Salieriho, 1938


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 29 srp 2009, 10:29 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 19:38
Příspěvky: 33
Bydliště: Šternberk / Štramberk :-)
OT for JohnZ: CNC serii mam rad, hlavne Red Alert. Nejsem sice nijak zvlast velky fanousek, ale vetsinu her jsem hral a bavily mne, proto vim, ze 4ka do te serie naprosto nezapada stylem hrani. Vsechny dulezite herni principy jako spravne postaveni zakladny, ekonomiku staveni, kdy musis nejdrive vytezit tiberium a pak premyslet nad tim, co postavit a kolik toho postavit proste vyvojari v EALA odrezali a dali ti par kreditu ve stylu World in Conflict. K tomu dostanes jeste Crawlera, ktery je jakasi pojizdna zakladna a zaroven jedina "budova", kterou ve hre muzes mit (to zase pripomina Halo Wars, i kdyz i tam byly "structures" ktere muzes postavit).

To by samo o sobe slo - Halo Wars i World in Conflict jsou genialni RTSka, ktere nemusis studovat pul roku, nez je muzes jakztakz hrat, jenze CNC4 je cele hrozne stupidni. Nevim, jestli to bylo kvuli pre-alfa verzi, ale v podstate jedine, co se tam dalo delat, bylo za kredity si naklikat max. 10 jednotek a pak je dalsim klikanim poslat do stredu mapy, kde se bojuje o jakesi checkpointy a to zas jenom stupidnim klikanim na ty same jednotky. Zadne special abilities, zadne cool upgrady, nic. Navic musis byt pri hrani porad online, protoze sbiras expy jako ve WoWku a nasbirane expy se ti ukladaji na profil, kde se budou jaksi pochybne premenovat ve vyhody, ktere si ssebou poneses napric celou hrou - v singlu i MP.

Bud designeri v EALA zesileli, nebo do nich EA nahustili, ze bezpodminecne chcou pristupnou RTS ve stylu WiC a Halo Wars s MMORPG prvky. To druhe mi prijde pravdepodobnejsi.

EDIT: Aby to nebylo jen tak negativni - at dopadne hratelnost jakkoliv, porad je to CNC a je na co se tesit. Zaver pribehu cele Tiberium sagy by mel byt opravdu fajn zpracovany, filmecky jakbysmet a nove jednotky vypadaji taky celkem dobre :)

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 29 srp 2009, 12:17 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
OT for Raptor: Njn, Tiberian Sun je bohužel jen jedno... to samý platí o RA2. Tyhle díly už zůstanou nepřekonaný... ale že poslední CNC drží nad vodou jen dobrej příběh a očekávání zakončení celý ságy... to je na finální díl opravdu trochu málo... o většině toho, co tu píšeš (Crawler, změna systému získávání kreditů, omezení počtu jednotek,...), jsem sice četl už dřív, ale teď to vypadá, že to bude ještě o třídu horší, než jsem původně očekával. :\ Ovšem podle mě jim to fanoušci při prvním veřejným betatestu omlátěj o hlavu a pánům z EALA se možná alespoň částečně rozsvítí.

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 29 srp 2009, 13:19 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 19:38
Příspěvky: 33
Bydliště: Šternberk / Štramberk :-)
Neboj, všichni fanoušci jim to omlátili o hlavu už na GC :) Pak ti pošlu na ICQ jedno video které jsme tam natočili na feedback session. Tady už to radši OT plnit nebudem.

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 12 zář 2009, 16:58 
Offline
Picciotto

Registrován: 22 úno 2009, 22:56
Příspěvky: 10
Co se mi Líbí:

-Grafika
-Pěstní souboje
-Interaktivita prostředí
-Destrukce
-Holub(i) v okně
-Minimapa
-Detaily postav/města
-Joeův byt vypadá opravdu věrohodně
A je toho určitě víc!!!

Co se mi Nelíbí:

-"Mizející" láhev
-Jízdní model
-A samozřejmě umístění minimapy s tachometrem

Toť vše.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 13 zář 2009, 12:58 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 05 zář 2009, 10:29
Příspěvky: 35
petr-nosek píše:
Co se mi Líbí:

-Grafika
-Pěstní souboje
-Interaktivita prostředí
-Destrukce
-Holub(i) v okně
-Minimapa
-Detaily postav/města
-Joeův byt vypadá opravdu věrohodně
A je toho určitě víc!!!

Co se mi Nelíbí:

-"Mizející" láhev
-Jízdní model
-A samozřejmě umístění minimapy s tachometrem

Toť vše.

Tachometr se mi taky moc nelíbí, ale pokud jde o realistické zpracování tak to je na 1.

_________________
It's not personal, It's only business
ObrázekObrázek
http://mafia1-2.wbs.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Gameplay z GamesComu 09
PříspěvekNapsal: 13 zář 2009, 13:45 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
FryDerc píše:
Tachometr se mi taky moc nelíbí, ale pokud jde o realistické zpracování tak to je na 1.


Realistické zpracování čeho je na jedničku ?? :shock:

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz