Právě je 13 kvě 2024, 21:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 

Jak vám vyhovuje datum vydání Mafie 2?
Vyhovuje, maximální spokojenost. 16%  16%  [ 3 ]
Očekával jsem odklad, takže mě to nepřekvapuje. 21%  21%  [ 4 ]
Hm, čekal jsem jí v březnu, tak si holt ještě počkám. 37%  37%  [ 7 ]
Sakra, počítal jsem s ní na v březnu. :-( Zklamání. 11%  11%  [ 2 ]
Do háje, už mě to neustálý odkládání fakt se*e. 16%  16%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 19
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 04 pro 2009, 17:55 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Tak to máme oficiálně, opět nepatrný (možná jak pro koho) odsun na květen až červen, čili o 2-3 měsíce. Mně osobně to nevadí, protože mi to čirou náhodou docela hraje do karet. Ale pokud bych měl zůstat objektivní, je faktem, že hra spadne s nástupem nových DX spíše do graficky "jen" nadprůměrných her, protože doby, kdy nám z grafického zpracování spadla čelist, jsou přeci jen už nějeký ten pátek pryč. Je to hlavně tím, že se posouvá grafický standard a to co před dvěma lety oslnilo, neztratilo vůbec nic ze svého lesku, jen v té záři konkurenčních titulů už nebude zářit tak jasně. Takže ano, Mafia 2 je stále stejně krásná, ne-li krásnější, jen doba a konkurence pokročily...

Je malinko s podivem, že vývojáři před pár dny ujišťovali, že hra stíhá Q1 2010... pokud si vzpomínáte, tohle už to jednou bylo před prvním odkladem... než se vyjádřil vydavatel... a najednou bylo všechno jinak. Opět stejně jako v prvním případě jde primárně o peníze (není se co divit). Mafia 2 by to v konkurencí nabitém prvním kvartálu neměla zrovna lehké... ačkoli to se týká jen hráčů, kteří nejsou přímo fanoušky (případně nejsou rozhodnuti) a které chce T2 ke koupi teprve přemluvit... fanoušek si hru koupí bez ohledu na "roční dobu". ;)

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2009, 00:49 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
Překvapenej nejsu, čekal sem to... Věřím že do toho června už bude ale pořád si nejsem jistej :\

Co si týče grafické stránky, myslím že za toho půl roku už bude patřit do normálního průměru, ani např. krásný textury bytů jí za tu dobu už bohužel nezachrání :( Jen si ale řekněte, že už by vyšla někdy před tím rokem, to už by sme jí měly párkrát projetou a grafika by byla skvělá...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2009, 11:42 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 21:47
Příspěvky: 261
Bouhužel jsem to čekal a opravdu mě to naštvalo, protože někdy kolem té doby (červen) pojedu na 1,5 měsíce do Austrálie :( Buď to budu muset hrát snad nonstop abych to stihl před odjezdem :D Ale třeba to ještě dam...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2009, 12:38 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 00:10
Příspěvky: 235
Vůbec mi to nevadí, naopak, přímo mě to potěšilo, protože aspoň dám dokupy nový počítač...

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2009, 15:47 
Offline
Picciotto

Registrován: 22 úno 2009, 22:56
Příspěvky: 10
Já jsem to teda čekal, protože už dřív jsem na oficiálním fóru četl, že pro vydání hry by byl pro vydavatele nejlepší Červen. Naopak mě trochu zaskočila informace, že hra stíhá Q1 2010.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2009, 20:40 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 21:47
Příspěvky: 261
Proč to všem vyhovuje a mě ne? :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2009, 20:44 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
K!dd píše:
Proč to všem vyhovuje a mě ne? :D

Tak pozor, mě to taky naštvalo... 8-) Ale byl sem na to už připraven, nijak mě to nepřekvapilo.
Mě by to vyhovovalo kdyby vyšla před vánoci, abych měl co o svátcích hrát :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2009, 21:41 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
K!dd píše:
Proč to všem vyhovuje a mě ne? :D


Mě to taky nevyhovuje, proto jsem dal radikálně 4. možnost ))

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2009, 21:54 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 21:47
Příspěvky: 261
papa.cassanova píše:
K!dd píše:
Proč to všem vyhovuje a mě ne? :D


Mě to taky nevyhovuje, proto jsem dal radikálně 4. možnost ))


Jj, aspoň někdo. No nevim jestli to stihnu do odjezdu dohrát :D...Když jo, tak mě spíš se*e že potom budu 1,5 měsíce bez Mafie :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2009, 22:15 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 00:10
Příspěvky: 235
Tvl, si to zahraješ v Austrálii... :D Ale jak tak vidim, tak to tam prodávat asi nebudou

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2009, 23:56 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 21:47
Příspěvky: 261
No nevim jestli by byl strejda nadšen, kdybych si tam přivezl svůj stolní komp, protože si myslim že bych to bud u něj nerozjel nebo by měl jenom notebook :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 06 pro 2009, 23:35 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
Nj všichni to tušili,všichni to věděli,všichni to očekávali. Zvláštní,kolik tady na fóru máme najednou chytrejch a předvídavejch lidí ;) Budiž :-P Já jsem dal samozřejmě možnost poslední,nasrali mě kokoti. Takovou dobu se to odkládá,páč tam dělaj asi úplný hovno a nestíhají a když už je hra konečně hotová,tak to odloží kvůli marketingu,svině to jsou.

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 06 pro 2009, 23:41 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 00:10
Příspěvky: 235
Ale notak, proč tak nadávat? Kdo si počká, ten se dočká. ;) Vyšlo spoustu nových her a navíc to člověku aspoň zpříjemní konec školního roku. ;) :D

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 06 pro 2009, 23:50 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
Sady píše:
Nj všichni to tušili,všichni to věděli,všichni to očekávali. Zvláštní,kolik tady na fóru máme najednou chytrejch a předvídavejch lidí ;) Budiž :-P Já jsem dal samozřejmě možnost poslední,nasrali mě kokoti. Takovou dobu se to odkládá,páč tam dělaj asi úplný hovno a nestíhají a když už je hra konečně hotová,tak to odloží kvůli marketingu,svině to jsou.

Tak heleď, já už kdesi aji vyhrožoval, že se bojím, že nevýjde vůbec... Že jí budou odkládat až se na ní zapomene, vypukne WWIII. a je konec :D Ale od toho už sem celkem odsoupil ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 07 pro 2009, 00:11 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
Kraj píše:
Ale notak, proč tak nadávat? Kdo si počká, ten se dočká. ;) Vyšlo spoustu nových her a navíc to člověku aspoň zpříjemní konec školního roku. ;) :D


A napadlo tě, že někdo třeba čeká jenom na tohle ?? Například mě nezajímaj žádný jiný s prominutim pí*oviny co vycházej... )) A teď si to ještě odloženej a 2k Czech si taky do huby neviděj, řeknou stíháme, nou problemo a za pár dní Take2 řekne úplně něco jinýho, hlavně ať mi nikdo nevykládá, že nevěděli jak to je... Všechno co se kolem tý hry děje je jedno velký divadlo a šaškárna, to sem nežral... A pokud trochu odbočim, odejde Vávra a Vochozka, 2 zásadní osoby a nikdo neni schopnej to veřejnosti normálně oficiálně říct. Co si pak mají ostatní myslet.

btw Souhlas se Sadym a to úplně.

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 01 led 2010, 18:00 
Offline
Zelenáč

Registrován: 01 led 2010, 17:55
Příspěvky: 1
Jedina nevyhoda dalsiho odsunu vydani je v tom, ze je uz ted nejspis v zastrale grafice takze ji nejspis budou prekopavat a hra bude tzv. " nenazrana ". Myslim ze by ji uz meli vydat a grafiku pak jen opravovat v Patche ci Servisnim balicku. U ted jsou HW naroky vysoke a myslim ze o hru nebude takovy zajem, protoze konfigurace pc jim to neumozni.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 01 led 2010, 21:21 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
wechter píše:
Jedina nevyhoda dalsiho odsunu vydani je v tom, ze je uz ted nejspis v zastrale grafice takze ji nejspis budou prekopavat a hra bude tzv. " nenazrana ". Myslim ze by ji uz meli vydat a grafiku pak jen opravovat v Patche ci Servisnim balicku. U ted jsou HW naroky vysoke a myslim ze o hru nebude takovy zajem, protoze konfigurace pc jim to neumozni.

Tak to je celkem blbost ;-) Grafiku už určitě překopávat nebudou a kde si byl na to, že HW nároky JSOU vysoké? Co pořád říkaj tak maj být právě nízký ale nic konkrétně není. A něco vydat a dodělávat až ve formě patchu jako tomu je u GTA IV je taky trochu na hlavu a věřím že to tak neudělaj, když si to furt odkládaj...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 02 led 2010, 12:42 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
Copeland píše:
wechter píše:
Jedina nevyhoda dalsiho odsunu vydani je v tom, ze je uz ted nejspis v zastrale grafice takze ji nejspis budou prekopavat a hra bude tzv. " nenazrana ". Myslim ze by ji uz meli vydat a grafiku pak jen opravovat v Patche ci Servisnim balicku. U ted jsou HW naroky vysoke a myslim ze o hru nebude takovy zajem, protoze konfigurace pc jim to neumozni.

Tak to je celkem blbost ;-) Grafiku už určitě překopávat nebudou a kde si byl na to, že HW nároky JSOU vysoké? Co pořád říkaj tak maj být právě nízký ale nic konkrétně není. A něco vydat a dodělávat až ve formě patchu jako tomu je u GTA IV je taky trochu na hlavu a věřím že to tak neudělaj, když si to furt odkládaj...

Rozhodně nesouhlasím s příspěvkem wechtera,grafika zastaralá rozhodně není,momentálně je na velice vysoké úrovni a za půl roku nebo kdy to vlastně vyjde,na tom pořád bude dost dobře. Nicméně ohledně HW - jak jsme si již mohli tisíckrát všimnout - T2 i samotné 2KCZ (zdravím,Martine) lže,jako když tiskne,nebo se případně plány mění. Takže těžko říct,jak dopadne HW optimalizace,možná dobře,možná špatně,ale rozhodně bych se neoháněl tím,co T2 a 2KCZ říkají ;) No a pokud by hra byla z nějakých důvodů (jelikož je T2 banda neuvěřitelnejch čůráků, vždycky si nějaký najde) opět odložena a nevyšla by letos, vůbec bych se nedivil,kdyby nakonec musel být překopán engine, aby hra vypadala lépe ;)

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Datum vydání Mafie 2 a vše kolem toho...
PříspěvekNapsal: 02 led 2010, 15:55 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
Sady píše:
Ohledně HW - jak jsme si již mohli tisíckrát všimnout - T2 i samotné 2KCZ (zdravím,Martine) lže,jako když tiskne,nebo se případně plány mění. Takže těžko říct,jak dopadne HW optimalizace,možná dobře,možná špatně,ale rozhodně bych se neoháněl tím,co T2 a 2KCZ říkají ;)

No, jako já už jím dlouho nevěřím ale pochybuju o tom, že by ti pro hru nestačilo dvoujádro.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz