Právě je 19 dub 2024, 02:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 27 srp 2010, 14:31 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 19:32
Příspěvky: 86
Takže právě jsem hru dohrál and my brain is full of fuck.

1. Nechápu absenci FREE RIDE módu.
- během hraní misí, jsem město moc neprolízal, jelikož jsem si myslel, že se otevře po dohrání hry freeride mód. A ono prd. Nechápu koho toto napadlo. Vždyť právě free ride mod je ta věc co zaručuje dlouhodobé hraní hry. Co je úplně k nasrání je fakt, že když si chcete zajezdit musíte načíst nějakou misi, takže musíte absolvovat filmeček a v takto vytvořené volné jízdě jste limitování úkolovou lokací, do které nesmíte vjet, jinak začne mise. A jelikož tyto "lokace" nejsou označeny (v GTA to byl například modrý kruh) tak tam kolikrát v jedete ani nevíte jak.

Doufám, že toto napraví buď sami vývojáři, nebo modeři a vymyslí nějaký patch , který přidá free ride s tím že bude možno vybrat počasí, den/noc, a dobu.

2. Závěr hry
- na to, jak je celá hra prošpikována videoscénkami a během hraní zažíváte více méně mafiánské orgie, tak závěr je takový mdlý. Čekal jsem po odjezdu z planetária, nějaké "dopovídání" a minimálně ještě dvou minutové video, které by dalo příběhu ty správné koule. A ono nic. Takže Konecdocela zklamání. :O:

Nevadí mi maličksoti, jako nemožnost plavat, prázdné autobusy, a že chybí nějaké ty taxi mise, ambulance a další více méně blbosti co by hru sice zlepšili, ale jejich nepřítomnost nijak hru neshazuje. Ale free ride a závěr se mi prostě nelíbí. :!:

Jak jsem si byl během hraní jistý, že si hru zcela určitě koupím tak teď jsem na vážkách. Jelikož díky absenci free ride, mě nic nenutí si hru znova zapnout a "pyčoefekt" už docela vypršel.

Je to docela klišé, jelikož ve hře jsou některé detaily doslova uchvatné (stěrače při dešti atd.), ale naprostý základ z jedničky prostě chybí. Takže nechápu jak lidé cosi takhle vyhrají s hrou pak nedají hráči možnost ji pořádně prozkoumat.

_________________
ˇˇˇ2K DLC for Mafia 2ˇˇˇ
http://www.youtube.com/watch?v=Iy0nVslhfkk
http://www.youtube.com/watch?v=iVbHVvswTBw


Naposledy upravil Kein dne 29 srp 2010, 20:32, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 27 srp 2010, 16:03 
Offline
Picciotto

Registrován: 21 srp 2010, 19:30
Příspěvky: 31
ja taky doufám že udělaj ať už tvurci nebo modeři nejaky mod na free ride toto je totiz celkem k smichu :D dohrajes a pak ti zbejva co prd koupit mozna tak dlc:D , ale origo si koupim :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 27 srp 2010, 18:53 
Offline
Zelenáč

Registrován: 17 srp 2010, 12:51
Příspěvky: 9
že to nebude nic moc sem počítal, ale že to bude až takhle špatný, to rozhodně ne. Co sakra celou tu dobu vývoje dělali? Jiný vývojáři dokážou za stejnou dobu udělat několikrát delší příběh.
Dohráno za 7 hodin - první zklamání, zadruhý, príběh fakt končí strašně sprominutím debilně, nejasně... Vůbec vlastně nezjistíte jak to s Vitem dopadne. A další a další... Jediný co mě zaujalo byl fakt jakym způsobem se postava z mafie jedničky dostala do dvojky.
Lehkej spoiler pro ty co ještě nedohráli. "Vita a Joea" je možný vidět totiž už v jedničce. V uvozovkách proto že vydaj uplně jinak než ve dvojce, ale vy jste vlastně ten kdo zabije Tommyho Angela, uplně na konci. Zajímavej moment v Mafii 2...
Ale jinak to stojí fakt za nic.
Beru to jako špatnej vtip, jednak jak bylo řečeno absence jízdy, zadalší fakt nechápu ten herní čas.
Předpokládám a vidim to tak, že na vývojáře se po tom co se hodně flákali začalo tlačit tak hru vypustili o dost dřív, a už teď se pracuje na minimálně trojnásobně delším datadisku, jinak si to vysvětlit neumim...

Ale rád bych se k tomu vyjádřil menší recenzí:

Za počítač jsem usedal pln očekávání co to bude za pecku. Jelikož jsem předem věděl, že příběh bude krátký, počítal jsem s tím, že to bude ale veliká bomba.
Spouštím hru, a sleduji první ukázky. Mé dojmy? Zatím rozporuplné... Pěkné zpracování, jak grafické, tak zvukové mne však tahá spíš k kladnému názoru.

Po zhlédnutí pár "scén" konečně ovládám Vita. Už jsem věděl z dema, jak všechno funguje, takže zatím zcela s jistotou. Zatím se mi to zamlouvá...
První co upoutalo mou pozornost bylo krátce po začátku otevírání aut páčidlem - oproti M I je to velký pokrok a příjemné překvapení něčeho s čím si konečně musím dát trochu práce, a přibližuje se to skutečnosti - není to zcela jednoduché, a chvíli to trvá. Joe řekne ža zachvíli mi to pujde rychle nebo neco v tom smyslu - nevěřím tomu, ovšem zakrátko se z toho pro mne stává opravdu otravná rutina, už jen z toho důvodu, že všechny zámky jsou "stejné". Proč tvůrci nenechali to, že je každý zámek jiný a musím se otvírání aut naučit? Á, už vím, jelikož lze jednoduše rozbít okénko a můžu frčet v čem chci, jak rozhrkané dodávce, tak v nejluxusnější limuzíně - nuda otrava... Vito umí vše hned naráz...
Ale zpět k příběhu... No pokračuji, poznávám přátele díky Joeovi, a tak dále, a tak dále. Po pár relativně, nedá se říct originálních, ale ne nudných misích (je to jen tím, že hraji teprve chvíli?), konečně nějaký zlom. Dostávám se do vězení... Prý mám hledat jakéhosi Lea. Nalézám ho až překvapivě rychle, po jednom souboji - nuda, myslel jsem že tam budu mít podstatně více problémů.
Úkoly ve vězení jsou hoooodně monotematické - pouze pěstní souboje. Ve vězení se mi líbilo, díky změně prostředí, a něčemu, co v první mafii nebylo. Po pár soubojích, a stálém načítání, kde se dá přečíst pouze "Po pár dnech..." a tak podobně, jsem z vězení venku... Co to je?? Čekal jsem že když už jsem ve vězení, tak se ven dostanu nějak elegantněji - čekal jsem útěk. Čeho jsem se dočkal? Černé obrazovky, a zakrátko zjištění že díky Leovi, se kterým jsem se ve vězení seznámil jsem venku dřív, jen tak bez žádné komplikace. No tfuj... Že musím v pruběhu hry utíkat skrz domy plné gangsterů až po uši ozbrojených, a jako nesmrtelný všechny zabiji, i když mají 500ti násobnou přesilu, to jo, ale aby taky byl nějaký útěk z vězení, kde by bylo trochu adventury - zjistit jak to udělat, a tak dále to ne. Pořád nudně utíkám jen se samopalem a střílím do všeho co se hýbe, a když už se naskytne příležitost pro změnu, je promarněna černou obrazovkou s bílým nápisem...
No budu lehce přeskakovat, nerad bych křivdil všemu, nepochybně je to povedené, a místy jsem byl do děje skutečně zažrán tak, že by bylo umírajících postav líto, ale jednoduše, hodně, až příliš věcí je odbytých, s ohledem na délku vývoje hry.

Kdy jsem si říkal: "What the fuck?" ?:

Hlavní "What the fuck?" situaci bych připsal konci hry - Smíšené, a bohužel pouze špatné pocity. Spojení smíšené - špatné je hodně špatné. Zajedno jsem byl naštvaný, že je konec tak brzo, zadruhé jsem byl naštvaný, že to končí tak podivně... Čekal jsem nějakou vygradovanou situaci, kdy postřílím všechny - jak je to očekávané, ale pak se stane něco nečekaného. Bohužel nic takového se nestalo... Nudný konec kdy nastoupím do auta a odjedu... hmmm špatné, velice špatné. A hlavně velice očekávané. Tvůrci nemohli opět usmrtit hlavního hrdinu - to přeci nejde. Ale za tuhle cenu? V M I jsem byl na konci aspoň stále překvapován, v každém momentě... Zde? Vše tak moc očekávané, že jsem ani neveřil, že už koukám na obrazovku kde jezdí jména tvůrců a v českém znění, a čekal jsem, že jako v některých komediích na mě vyskočí klaun a zařvě: "Počkat, tohle ještě není konec!"...

Dále jsem se divil opět té nesmrtelnosti Vita. Boooože zase miliony a miliony nepřátel se samopaly a granáty a já nevím čím vším, a já oslaben všechny zabiji. Proč ne radši čtvrtina nepřátel ale 3x silnejších a inteligentnějších?

(Ne)originalita...
Pří hraní vám to možná tak nepřijde, ale jamile hru dohrajete, uvědomíte si, že všechno to bylo na jedno brdo, všechno si bylo podobné, všechno bylo tak moc očekávané, že to ani snad víc nešlo. Jediný překvapivý moment byl s Tommym z prvního, o mnoho povedenějšího dílu.(co se originality týče)


A klady?
No velice, a to musím uznat hodně, se mi líbia, jak už jsem zmiňoval grafická a zvuková stránka hry. Všechno do detailu propracované (to že ty detaily nebyly až tak využity je věc druhá), všechno hodně reálné.
Konečně nějaká umělá inteligence u civilistů, kteří si povídají a projevují známky života.
Konečně inteligentní policie, co nevidí jen vás, ale také zločiny jiných.
Sice to není dokonalé, ale je to lepší, a tohle se rozhodně vyvíjí správným směrem.

Hodnocení?
Zpracování: 9/10
Ovladatelnost: 8/10
Umělá inteligence: 8/10
Realističnost veřejnosti: 9/10
Délka příbehu: 4/10
Děj příběhu: 8/10
Zakončení: 3/10
Celkové hodnocení: 7/10 (70%)

Mohlo to být o mnoho lepší, parametry příběhu to hodně kazí.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 27 srp 2010, 23:20 
Offline
Zelenáč

Registrován: 26 srp 2010, 15:38
Příspěvky: 1
!!Spoilery!!

grafika - není co vytknout (PC)

příběh - Že to psal stejný člověk co první díl (Vávra) je zřejmé, a možná až moc. Jsou tam dva kamarádi a je jasné že se mezi nimi něco semele (ve 30. letech to byla krádež banky, teď v tom jsou drogy). Tento zvrat a potom ještě jeden ale přichází až 5 min před koncem, respektive v poslední animaci. Ve válce rodin jsem se zprvu trochu ztrácel - hodně postav, které nedostávají moc prostoru. Navíc z pohledu pěšáka, kterým Vito je, se toho člověk moc nedozví a to ani na konci. Henryho postava mi přišla zajímavá, ale pointu jeho konce jsem moc nepobral. Nebylo vysvětleno kdy přeběhl na druhou stranu a není tedy zřejmé na co všechno měl vliv. Stejně tak nechápu jeho snahu kšeftovat s drogami s pěšáky aniž by o tom věděla rodina o kterou mu pravděpodobně šlo především. Navíc místo toho aby byl v pozadí sám kriminální činnosti podněcoval. Vitova rodina - otec pěkně prolínal s hl. příběhem, matka umřela včas, ale "Kmotr" intermezzo s domluvením manželovi bylo už navíc, sestra měla dostat víc prostoru v průběhu hry nebo se tam už vůbec neukazovat. Ve vězení jsem se těšil na útěk, případně alespoň nějaké tiché mise či adventurní prvky. Nic. Nicméně odkaz na jistý film zdařilý a velmi potěšil. To samé na Mafiány v jiné části hry. Marty byl také zdařilý. Ke konci zase tak velkou kritiku jako ostatní nemám, jen je opět velká podobnost s koncem prvního dílu (galerie x planetárium). Chyběla mi také interakce s vnějškem. Vyznělo mi to tak, že mafiánům, pokud nedělají do drog projde úplně všechno, Henry byl jen náznak, pro mise nic podstatného.

město - Bál jsem se že bude moc malé, ale způsob jakým ho využili (špatně) pro děj je tak akorát. Vypadá parádně a uvěřitelně, jen se nesmí člověk rozlížet moc důkladně. Sice to nebyl záměr tvůrců nebo to aspoň tvrdí, ale moc věcí mimo hlavní dějovou linku dělat nejde. Je to velká škoda když uvážím jakou práci muselo to město vytvořit. Většina využití města spočívá v dopravě mezi vlasním bytem, bytem Barbara, barem a místem další přestřelky, která ale už ve městě není. Pokud bych si odmyslel pár zajímavých honiček, jednoho skvělého úniku před policií alá Nelítostný souboj (to asi záměr nebyl) a nezajímavého pronásledování, tak by město ani nemuselo být! Bez obyčejného pojíždění a videí by potom zbytek šel uhrát doslova za pár hodin. Přídavek ve formě multiplayeru nebo datadisku rozšiřující možnosti města nebo s novou dějovou linkou bude nutností pro úspěch hry.

atmosféra - Výborná - hudba, město, interiéry, filmečky atd. Kazí mi to jen činnost policie, nepůsobí zrovna moc věrohodně. V klidu projede okolo hořícího domu. Strážník neřeší mrtvolu na chodníku atd. Na můj vkus moc nepřátel, kteří se objevují tak aby to bylo zajímavé, ne aby mě sejmuli. To je ale v každé hře :-)

Mimochodem úvod na Sicílii dává slušný příslib pro novou hru na stejném engine podobně jako tomu bylo u LS3D a H&D 2.


Naposledy upravil corange dne 28 srp 2010, 13:42, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 12:57 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2010, 15:35
Příspěvky: 10
Každý má svoj názor, takže takto. Napíšem to hneď ako prvé - táto hra stála za vyliž prdel.

Za 1. a asi to najhlavnejšie, čo ten koniec? To si mám akože domyslieť čo sa stalo? To z tohoto konca boli 2K tak urobení? Žiadne vysvetlenie, ako sa zbavili Joa, čo robil Vito a Francesca.....
Za 2. všetky super zábery z trailerov boli v hre len vo forme nejakých rýchlych zostrihov
Za 3. hru som prešiel za 7 hodín a to som aj chodil po obchodoch (ok playboye a ostatné blbosti som nehladal)
Za 4. vianočný trailer bol úplné fake, nič z toho nebolo, 2K si na natočilo čo chcelo.
Za 5. naozaj temný príbeh. Ok je to o mafií ale toto nie. Okrem toho mal som pocit že nikdy nerobím pre nejakú rodinu. Samé bokovky.
Za 6. načo som si tunil autá a vyrábal ŠPZ keď som aj tak o všetky časom prišiel...
Za 7. žiadne hot-rody. Iba jeden jediný.
Za 8. celá misia z GDS tam nebola (viem že to mala byť vedlajšia úloha ale načo sa s ňou potom namáhali?)
Za 9. naozaj sa sústredili hlavne na príbeh a keďže je len jeden, tak nemám dôvod hrať to znova.
Za 10. Vito a Joe boli vrahovia Tommyho? A odkedy býval Tommy v Empire Bay?
Za 11. Cenega úplne odflákla CZ dabing. Akoby sa dabéry ani nedívali na to, čo práve dabujú. Postavy dohovorili a huba im melie ešte 5 sekúnd. A to nehovorím o 7.misií kde Joe a Eddie hovoria po anglicky...

6 rokov som trávil na fanstránkach a nakoniec toto. Že :lol:

Hodnotenie 3/10


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 15:03 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 19:32
Příspěvky: 86
Já se teda přiznám, že mi se příběh líbil a opravdu jsem nečekal jak to dopadne. Co se mi spíše nelíbí je to, že se hráč vlastně ani nedoví jak to dopadlo, ale je to ze 100% dáno tím, že si autoři chtěli nechat otevřený konec pro DLC a pokračování. Otázkou je jestli je to dobře či nikoliv. Ale příběh se mi líbil, ikdyž byl krátký a chyběla mi přestřelka v kostele.

_________________
ˇˇˇ2K DLC for Mafia 2ˇˇˇ
http://www.youtube.com/watch?v=Iy0nVslhfkk
http://www.youtube.com/watch?v=iVbHVvswTBw


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 16:19 
Offline
Zelenáč

Registrován: 28 srp 2010, 16:18
Příspěvky: 3
Za 10. Vito a Joe boli vrahovia Tommyho? A odkedy býval Tommy v Empire Bay?


Podlamna odvtedy co svecil u sudu a musel zmenit identitu a odstahovat sa.... kus rozmyslaj pred tym nez nieco napises


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 16:20 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
Vinci píše:
Vito a Joe boli vrahovia Tommyho? A odkedy býval Tommy v Empire Bay?

V jedničce na konci říkali, že se Tom přestěhoval na druhej konec Ameriky, tak proč by to nemohlo bejt Empire Bay? Podle mě se jedná o super easter egg a odkaz na jedničky, který všechny fanoušky moc potěší. Jen je strašná škoda, že už od ohlášení nám o tom autoři (dost možná nevědomky) dávali indicie, takže jsem o téhle záležitosti věděl už hodně dlouho, což je strašná škoda.

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 19:06 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
Dohráno (14hodin na hard) té hře nemám co vytknout výborná
vadí mi jen její délka (příběhu) délka samotné hry my nevadí protože i kdyby tam byla jízda tak tam není co dělat jezdit můžu i při misích ale vadí mi to u příběhu má strašně rychlý spád jedna kapitola-krade auta a o dvě kapitoly dál zabijí desítky lidi chtělo by to víc těch kapitol víc to rozebrat a ten konec?nějak my nevadí pokračovat to bude nejšpíš DLC-čkama

Hra mě fakt bavila dost chytla jen škoda délky protože na DLC/konec si budem muset počkat

jinak mě štve jak na začátku jsou samé skriptované věci prostě samý vtipný/ořijemný věci ať rozhovory tak kočka nehoda...ale od 2/3 kapitoly tam snad nic takového není...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 20:41 
Offline
Zelenáč

Registrován: 27 srp 2010, 14:37
Příspěvky: 8
Tak dohráno, za cca 12 hodin, super zábava, ale ten konec nic moc. Škoda absence Freeride a pořádných vedlejších misí. Mám originálku, novou, kdo chce, prodám za 850 Kč, nákup 1199Kč.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 21:04 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
na pc freeríde uz je


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 21:04 
Offline
Zelenáč

Registrován: 28 srp 2010, 20:52
Příspěvky: 7
Právě jsem ji dohrál, herní doba dobrá, asi 11h a to jsem vlastně projel jen příběh, žádný ty uměle naroubovaný věci ala GTA jsem moc neužíval, jen parkrat vyměnil hadry, jednou značku, ale jen kvůli poldům, dělat to jentak pro radost a potěšení mi přišlo uplně zbytečný, protože auta se stejně ztrácej a když je potřeba k misi, tak většinou dostanete nějaký "od hry".

Ale abych se dostal k věci, tak sem si ji chtěl koupit, ale neudělám to a to z jednoho důvodu, celý mi to příjde jen jak nějaký delší demo, ano příběh se mi líbil, konec nějak přežiju, vicemene sem se skvěle bavil, ale tak nějak mam pocit, že tam toho strašně chybí, potažmo je to tam, ale uzamklý, počínaje zbraněma na blízko, střílení z auta, volná jízda a možna i multiplayer. Navíc to město je skvěle zpracovaný, ale abych tak řekl, tak trochu zbytečně, není tam co dělat a většinu jeho části v příběhu maximalně jednou projedu autem a ani se ji nepokochám, takže proč to vlastně dělali ? Já myslím, že prostě můžeme čekat hromady DLC, možná datadisk a až tohle všechno příjde, tak teprve si tu hru koupim, protože bude skvělá, takhle je to opravdu jen jednopříběhová demoverze něčeho mnohem většího a dokud to nedostanu, tak ode mě žádný korunky nedostanou... je to možná trochu sprostý, protože většina dnešních her nabízí za stejné peníze méně zábavy, ale prostě se mi nelíbí, kolik toho naslibovali a kolik tam toho neni, ačkoli to tam pravděpodobně je, jen je to z "nějakyho" duvodu neni a je mi fuk jestli za to můžou amíci nebo někdo jinej, každopadně by se nad sebou měli zamyslet všichni kromě řadovejch programatorů, modelářu, grafiků, hudebníků a dalších "dělníku", ty odvedli opravdu dobrou práci...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 11:50 
Offline
Zelenáč

Registrován: 29 srp 2010, 11:34
Příspěvky: 2
Tak po par dnoch si uz pribeh pomaly ani nepamatam,
Vito beha od jednej rodiny k druhej, a ja som si ledva zapamatal kto je kto.
Henrry bol akoze federal, pritom zorganizoval predaj drog, naco? Aby dostal Vita a Jou-a , naco vsak oni boli male ryby. Islo to mimo rodiny cize naco?
Dalej ako tu niekto spominal v Traileroch nas krmili peknou akciu pribehom, ked Vito vysiel z kostola odprvadil mamu a prisli Henrry a Jou v aute a smiali sa mu :-D To by bola atmosfera, misia z GC09 kde je?
Safe hause na mape, kde je?

Dalej Tomi strieda domi aj rodinu ako ponozky, to len utvrdzuje to, ze pribeh bol osekany.
Stale chce zbohatnut, ale nikdy nema peniaze, zarobi a strati a takto dokola.

Dalsie WTF? : preco zabil Dereck Vitovho otca, tiez isiel v mafii , alebo naco? Asi len tak z nudy

A ten koniec bez komentara. , po titulkoch ani len nic, ani The END nic.

Z Pribehu som sklamany, grafici tvorci enginu, spravili, pekny optimalizovany engine, auta sa ovladaju super. Len to hlavne na mafii je zle Pribeh, znacne zoskartovany.

Chel by som pocut vyjadrenie D. Vavry co hovri na Mafiu 2. A kolko percent scenara vidime :( necudoval by som sa keby to bolo 25 percent

7/10 a to len za sspracovanie.

Jedien co sa mi pacilo, bolo Ozraty Jou a Henry. A to ked Jou zabil barmana to boli take najzabavnejsie momenty.

A viac dojemne mi prislo ked zabili marty-ho ako ked bol konec.

Keby nechali vsetky misie co urobili bola by to aj hra roka minimalne 9.5/10 ale dosr*li to

A DLC doplnit misie asi nie, vsetci su mrtvy. jedine pokracovanie


//jj a este to na zaciatku same pekne naskriptovae veci, ale potom uz nic, uz to leti ako voda. Asinebol cas hh par rokov, tak to pozliepali a nic nerobili. SKODA


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 12:04 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 19:32
Příspěvky: 86
jakubgaluszka píše:
na pc freeríde uz je


Víme, jenže jaká... :roll: Bez traineru se moc nedá hrát, jelikož při každém znovuhraní se musí znova vydělat peníze a pokud si chce někdo vytunit auto nemá ho kde dát atd...

_________________
ˇˇˇ2K DLC for Mafia 2ˇˇˇ
http://www.youtube.com/watch?v=Iy0nVslhfkk
http://www.youtube.com/watch?v=iVbHVvswTBw


Naposledy upravil Kein dne 29 srp 2010, 20:32, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 12:13 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 11:32
Příspěvky: 65
Mé dojmy z Mafie jsou rozporuplné.
Vypíšu v bodech.

1) Absence nějakých aktivit ve videích. Uděláte misi na 100 procent v dalším videu se dozvíte že jste práci pěkně posral. Proč proboha? Protože byl asi někdol ínej skriptovat a natáčet více videí. Mafia jednička převkapovala právě tím že postavy ve videích reagovali různě podle toho jak jste vy fungovali. Jiný konce misí atd...tohle tu prostě není. Chyba za milion! Dělá to z mafie hru na jeden večer.

2) Slabá místa v příběhu. Čekal bych je kdekoliv ale u Mafie? Škoda. Proč ale porobha muselo být všechno tak podobné. A teď si mě třeba ukousněte ale mise zabití Thomyho byla katastrofální. Už když přijelo auto bylo mi jasné že jedem zabít Thomyho. Říkám si no dobře tak proč ne. Budou tam určitě federálové nějaká přestřelka třeba nás chytnou budou nás vyslýchat. Ne. Trapné přijetí..nadabování nějakým inčučunou ( Ty dvě věty od Vašuta by byli problém vytáhnout z jedničky a dát je do dvojky) A bum a jedem. Víc by se mi teda líbilo kdybych ve vězení potkal Salieriho nebo Vincenza nebo tak. Taky jsem to nejvíe čekal. Říkám hmmm vězení tak to je jasný tady bude nějakej týpek z jedničky. A prd.

3) Henryho úloha ve hře? Nechápu. Než jsem zamrkal byl na sračky v parku. A ani mi to nevadilo protože jsem naprosto nechápal k čemu tam je. Na začátku ej modla ke které vzhlížíte na konci je to usmrkánek kterého vodíte za ruku...proč proboha?

4) Joe všechno zmrví od začátku víte že ty jeho ,,snadné mise" jsou v prdeli. Ke konci jste si tím tak jistí že vás ani nepřekvapí když to zmrví znova...možná kdyby se mu jednou něco ovedlo posadil bych se z toho na zadek víc.

5) Joeva návštěva ve vězení není vidět...nechápu ale kdyby mě zavřeli kvůli kámošovi už podruhý (jednou teda poslán do armády) tak bych mu radil aby se mi hodně věnoval jinak bych mu rozbil tlamu.

6) Vězení naprosto nevyužitý skvělej nápad stejně jako první mise ale čtyři pěstní souboje a jedno mytí hajzlů jaksi nechápu. To jsme mohli dělat na plácku za barákem.

7) Na co tři rodiny ptám se? K hovnu říkám. Ani pro jednu nepracujete svým způsobem. POřád si hrabete na svým písečku jako nějakej harant. To jak se jmenují Donové jsem pochopil až ke konci v záplavě těch jmen.

8)VYSVĚTLÍ MI NĚKDO K ČEMU JE TAM BRUSCI A DERECK? JEZDÍM TAM KAŽDOU MISI JAKO DEMENT A NIKDY PRO MĚ NIC NEMAJ....JAKO KDYBY AUTOŘI SAMI ZAPOMĚLI ŽE TAM UMÍSTILY DVĚ POSTAVY. PS : místo nich tam mohl být Bertone a dodávat my nejšpičkovější auta jako v jedničce. JEDNA POSTAVA! ne dvě k hovnu.
- Bertone měl to kouzlo že zajet k němu jste chtěli k těmhle dvěma dementům jezdíte jen tak proto aby jste si rpodloužil příběh...a oni vám řeknou dneska pro tebe nic nemáme.

9)Konec? To byl vtip ne? KDyž mi vyjeli titulky říkal jsem si jooo počkám po titulkách něco bude...ne....hmm pochybuji že nějaké DLC bude doplňovat původní příběh. To by si autoři sami srali do bot.

10) Hra vypadá krásně nemám co dodat. Škoda jen že opravdu tak trochu k ničemu protože časem zjistíte že to město vás ani tak nezajímá.

11) K čemu Vitova rodina? Aby vypadal Vito chvíli jako Sonny Corleone? Proč jako? Mě to nezajímalo teda...

12) Dabing některých postav je opravdu otřesný...zprvu sem si říkal třeba takhle mluví je to cool. Ale když podesáté slyším to ,,Tlusté hovado" tak se fakt stydim za to že to někdo vůbec mohl říct. Jinak dabovat hru jako film by se vyplatilo i u nás. Přijde mi že u jedničky Mafie to tak bylo u dvojky určitě ne. Tlusťoch má v hubě bouchačku ale mluví jako při projevu, Irskej dement dostane nožem do krku ale Vito mu neřekne tiše ,,Drž...hubu" řekne mu prostě DRŽ HUBU!...hrůza

13) Proč všichni mluví přes sebe? Abys nic neslyšel.

14) Parťáci jsou nesmrtelní , sypou do nich z kulometu , stříká z nich krev , zasekno use na bedně dostávaj to jako v řeznictví na náměstí ale ani to s nima nehen. Občas teda vyjeknou..,,Au já to dostal! " nebo ,,Ten hajzl mě trefil!"
Já vím že v jedničce jsme nadávali že jsou trotlové a pořád chcípaj ale nešlo by to udělat nějak mezi? Aby měli životy ale uměli se chovat normálně?

15)Obtížnost hard je v čem jako hard? V policajtech ? Hmm po čase je střílíte jako holuby.

Závěr:
Na tuto hru jsem čekal osm let. Nic jiného jsem téměř vyjma výjimek nehrál. Hry ktré poslední dobou vycházejí mi přijdou smutné. Vyumělkované ale bez potencionálního příběhu ( říkám jsou výjimky ale není jich moc) Zaručený námrd a pecku jsem dycky měl jen u her Thief a Mafie. BOhužel stejně jako v případě Thiefa III i Mafie II sází na novou grafickou vlnu a tak trochu zapomíná na to že dnešní hráč je jinde než hráč v roce 2002. A co je nejdivnější. Nedávno jsem hrál mafii 1 asi po milionté dokola znova. A víte co? Já jsem na n+ěkteré mise zapoměl. Nevěděl jsem jejich sled. Říkal jsem si a joooo vlastně tohle je tady ještě. Mafie 2 to nemá . Nemá různé konce misí , má jeden suchý konec celé hry a mise jsou tak stejné že si je pamatujete po jednom dohrání. Navíc nedosahuje ani z poloviny délky první hry. Konec mi přijde jako kdyby nevěděli co a okopírovali muzeum z jedničky...hmmm jenže tam jsem se docela zapotil když už nic. V dvojce ne. Postřílel jsem je tam jak králíky nasedl do auta a koukal jak Joea vezli do prdele. Hmm to jsem si říkal měl si mi Joe vystřelit mozek z palice dokud to šlo. Asi by mě to bavilo víc.

Problémy s uvedením hry jen nahrávají tomu že se jedná o největší paskvil na věrné hráče. Plno z nás stálo půlnoční frontu , platilo si taxík domů. A plno z nás se dočkalo 15 hodinového čekání na spuštění hry aby nakonec samotnou hru dohráli vp olovičním čase. Ptám se: Mělo tohle všechno cenu?

Odpověď : Ano...protože se pořád jedná o kult. Je to Mafie. A počkal bych si na ní znovu. I kdybych dopředu věděl všechny tyhle věci. Mafie se příjemně hraje , Mafie se příjemně poslouchá a Mafie zanechává dojmy...ať už pozitivní nebo ne.
Škoda jen že nenaplnila očekávání....


A DLC...budou nějaké vůbec v čr? A k čemu budou ? Nebudou to jen podobné věci jako v GTA IV? Zaboj co nejvíce holubů...nasbírej novou edici playboyů..zabij 250 staříků...500 ženských...nové oblečení...auta...to je sice všechno parádní ale dočkáme se taky třeba nového příběhu? Více pohybu v rodinách? Nových postavách a nových epizod pro ně?
Ano?
Zatím o tom pochybuji


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 12:20 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 11:32
Příspěvky: 65
Mimochodem zasněžené město je krásné ale co modeří Schnee modu dostali za to aspon zaplaceno? Mě to přišlo jakoby si kluci vývojářský řekli...tvl viděl si to jak udělali to Lost Heaven?..joooo....to uděláme ve dvojce...sníh....a taky déšť.

Hmmm postrádalo to ale smysl. Sníh byl krásnej ale zmizel moc rychle a neměl vliv na příběh.

Déšť...lol...jezdím si v kabrioletu i tak.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 13:52 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 19:32
Příspěvky: 86
tvojí poznámku k modderům schneemodu nějak nechápu...

_________________
ˇˇˇ2K DLC for Mafia 2ˇˇˇ
http://www.youtube.com/watch?v=Iy0nVslhfkk
http://www.youtube.com/watch?v=iVbHVvswTBw


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 14:05 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 11:32
Příspěvky: 65
Kein píše:
tvojí poznámku k modderům schneemodu nějak nechápu...


Že mi nepřijde příliš originální od tvůrců Mafie II okopírovat SchneeMod tak to bylo myšlený.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 15:22 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 19:32
Příspěvky: 86
Naivní myšlenka.

_________________
ˇˇˇ2K DLC for Mafia 2ˇˇˇ
http://www.youtube.com/watch?v=Iy0nVslhfkk
http://www.youtube.com/watch?v=iVbHVvswTBw


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 15:25 
Offline
Zelenáč

Registrován: 29 srp 2010, 15:12
Příspěvky: 1
Tak jsem hru dohrál za 11,5 hodiny. Herní dobu bych překonal, ale příběh mi přišel strašně nudný. Všechny ty odklady a ta doba a vývojáři to vložili snad jenom do te grafiky. Vubec nevidim duvod hrat to znovu. Už od poloviny jsem si říkal, jestli to má vůbec cenu dohrávat až do konce. Dohrál jsem to, a asi je to zbytečně strávený čas. Na to, jak moc se o tom muvilo je to nic moc. Polovinu herní doby jsem strávil tím, že jsem jezdil po městě, kde se nic nedělo. Přijde mi to jako jedno velké zklamání a radši bych dal do toho grafiku z jedničky, ale zato s lepším příběhem než tohle.

A DLC je podle mě nesmysl. Já bych byl radši, že když už tu hru jednou vydají, tak ať si ji koupím najednou, a ne po částech a na každou další část čekat bůh ví jak dlouho a ještě k tomu s obavami, že to bude stejná blbost jako původní hra.

Jinak k tomu sněhu. Podle mě to není kopírování, to si snad měli vymyslet nové roční období? Ten sníh tam sice neměl vubec žádnou roli, ale na zpestření je to dobré, a za to, že to někdo udělal jako mod do jedničky oni nemůžou.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz