Právě je 19 dub 2024, 19:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 05 zář 2010, 16:59 
Offline
Zelenáč

Registrován: 28 srp 2010, 16:18
Příspěvky: 3
diky :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 07 zář 2010, 09:21 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
Jaké byste dali hodnocení této hře?
A docela se nad tím zamyslete, protože mně přijde, že recenzenti po světě s tím docela lítají. Včera jsem se dokopala na eurigamer.net a tam tomu dali zase až moc nafrak. Ale se svými komenráři měli docela i pravdu. I když to byl extrém, vychvalovat tuto hru je zase druhý extrém, dle mého.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 07 zář 2010, 16:00 
Offline
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 06 zář 2010, 19:33
Příspěvky: 7
Já osobně bych dal hodnocení 7/10
Hru jsem přešel 3 krát na nejvyšší obtížnosti . ;)
Příběh je v celku dobry ale strašně krátký.
Na hře se mi líbila grafika a taky město který je vskutku propracovaný.
Taky se mi nelibí konec hry který je neuzavřený. …………………………………………………..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 07 zář 2010, 16:43 
Offline
Sgarrista

Registrován: 13 srp 2010, 17:33
Příspěvky: 109
kdybych neznal mafii 1, tak 8.5, tahle se zavřenýma očima 7...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 07 zář 2010, 17:55 
Offline
Picciotto

Registrován: 14 srp 2010, 22:03
Příspěvky: 30
Jako velký fanda první mafie musím dát 7/10, ale taky zavírám oči. Nebýt fanda, dal bych asi víc, ale takhle vím, jak to očesali a to jim prostě nemůžu odpustit a ten konec... no, však to znáte. Ale město je krásný a příběh ušel.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 08 zář 2010, 00:02 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 11:32
Příspěvky: 65
Jako fanda první mafie s očkem u příběhu bych musel dát 6\10 ale jako hráč musím dát 8q10 protože e škále nicneříkajících her se přeci jen jedná o dílo velezajímavé.
Graficky úžasné , hudebně jakbysmet. Příběhově trochu slabší v jistých místech ale jinak vás to docela udrží. Navíc s příchodem prvního DLC musím uznat že s hrou určitě jisté plány do budoucna jsou takže není všem dnům konec.

8\10


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 08 zář 2010, 10:31 
Offline
Picciotto

Registrován: 14 srp 2010, 22:03
Příspěvky: 30
mazadlo píše:
Jako fanda první mafie s očkem u příběhu bych musel dát 6\10 ale jako hráč musím dát 8q10 protože e škále nicneříkajících her se přeci jen jedná o dílo velezajímavé.
Graficky úžasné , hudebně jakbysmet. Příběhově trochu slabší v jistých místech ale jinak vás to docela udrží. Navíc s příchodem prvního DLC musím uznat že s hrou určitě jisté plány do budoucna jsou takže není všem dnům konec.

8\10


+1


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 09 zář 2010, 20:52 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
Díky za odpovědi. Já bych taky dala 70% i když je to s hodně přimhouřeným okem. Hlavně, že jste mi potvrdili, že nejsem divná, když u nás recenzebti hází 80-85%. :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 10 zář 2010, 06:50 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
Já bych tomu ZCELA OBJEKTIVNĚ dal 7/10 (maximálně 7,5/10), z pohledu fanouška jedničky ovšem maximálně 6/10. Realita je krutá, ale nebudeme si nic nalhávat :( :( :( Btw rozhodl jsem se M2 sepsat jeden takovej článek, tak až to dokončím, tak to sem hodím ;)

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 10 zář 2010, 07:56 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
Sady píše:
Já bych tomu ZCELA OBJEKTIVNĚ dal 7/10 (maximálně 7,5/10), z pohledu fanouška jedničky ovšem maximálně 6/10. Realita je krutá, ale nebudeme si nic nalhávat :( :( :( Btw rozhodl jsem se M2 sepsat jeden takovej článek, tak až to dokončím, tak to sem hodím ;)


Už se těším. Nandej jim to! ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 10 zář 2010, 13:33 
Offline
Zelenáč

Registrován: 09 zář 2010, 14:09
Příspěvky: 3
Tak jsem Mafii 2 konečně dohrál,sice o něco déle než vy tady , protože jsem neměl finance na koupi Xbox hry za 1500 a musel jsem si tvrdě našetřit ...
Asi nejdřív bych začal s tím jak jsem poprvý vložil disk do Xboxu tak už jsem netrpělivě čekal co bude dál ...
Menu hry nebylo nějak špatný , dokonce mě hned na začátek potěšilo že tam je Stahovatelný obsah,čímž sem si domyslel jak to bude super až budou neplacený DLC ..
Dám novou hru , a už se mi tam oběvilo uvodní video který nebylo nějak špatný , ale bylo takový moc rychlí , jako vlastně celá hra ...
Její největší problém je že něž sem se vůbec nějak rozkoukal na začátku , už jsem byl na SICILII kde jsem měl střílet po Němcích ...
Proto jsem k hl.postavě, nikdy necítil žadný vyšší vztah jako u 1 , kde jsem byl strašně napjatej jak to všechno zkončí , ale u tohohle vážně ne ....
V příběhu je strašně nesrovnalostí , např. vám JOE představí toho kripla z umaštěnýma rukama ,a říká že mám pro něj schánět Auta.. Řekl jsem si joo to bude dobrá mini mise mezi misema , ale ono HOVNO ... Když jsem tam ždycky přijel tak mi ten umaštěnej dobytek vždycky řekl že pro mě nic nemá, další důvod proč jsem byl hrozně znehucenej z příběhu (Já se tam táhnu jak kokot,a on pro mě nic nemá)
Ale dobře to bych nějak oželel , kdyby tam ovšem nebylo o hodně více nesrovnalostí...
Asi hlavní problém byl , že jsem k nikomu necítil žádný citový spojení...
Hrozně mě sralo , že Vito z Joem jsou největší dementi z celý hry ...
Joe je takovej kretén že vám pořád dává nějaký super tutovky ... Přitom mě dovedly do války , a potom na 6 let do lágru leštit hajzly ,a nechat si zmrdal prdel ...
Vito je ještě větší idiot v tom že ty jeho sračky poslouchá , já nevím jak vy , ale já bych ho po vězení přišel domů rozmlátit hasákem po palici...
Navíc to putování mezi rodinami nedává nějak moc smysl , pochyuju že kdybych pracoval pro jinou rodinu , že bych šel pak k jiný , vždyt by se mi nedalo věřit ..
A to je uplně stejný z Henrym, vysoce postavený Mafián který u vás zazvoní doma , a řeknese jestli byste ho nedosadily do rodiny , tak Ok , jedem k Ediemu a ten ho přizve jako by se nechumelilo...
Je to takový celý divný !!! Ale i přes tyhle zápory je to pořád skvělý příběh který mě alespon nenudí ... Takže Příběh :7/10
Atmosféra ve hře není vůbec špatná , hned jak jsem přijel k domovu a začala hrát ta krásná vánoční písen,tak to byla užásná chvíle ...
Na ulici se hádali lidé a celý to vyznívalo tak krásně,a opravdu to hladilo po duši ...
I potom v 50 Letech byla atmosféra užasná , z té hry byl cítit ten rozkvet mezi lidma ..
Dále to nebudu řešit .. Prostě 9/10
Dabing nebyl až tolik hroznej , až třeba na Joeho který mi byl strasně nepříjemný ..
Nejednou se mi stalo , že zrovna hráli v Radiu krásnou písen, a on do toho začal kecat sračky , jak zbalit holku ...
Za toho bych ho vykopal okínkem z auta ven ..!!!
Ale jinak byly postavy docela snesitelné , i když mimika ksichtů byla uplně jiná než byl CZ dabing , ale já se toho snažil nevšímat ...
Takže dabing : 5/10
Závěrem bych chtěl říci že M2 není špatná hra ,ale je hrozně nedodělaná , a nejhorší na tom je, že je v té hře vidět kolik měli ještě plánů , ale nezrealizovali je ...
Mužem jedině poděkovat 2K Games, který nám rozesrali celou hru , a nechali jí osekat , než aby našim klukům dali více času na dodělek...
Ani se Vávrovy nedivím že odstoupil ...
Ostatně se podívejste na Vietcong 2 , taky od 2k ... A udělejte si obrázek sami...
Celý hře dávám 8,5/10 , a to jen proto že to je od českých tůrců jinak bych jí dal 4/10 ..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 10 zář 2010, 21:27 
Offline
Sgarrista

Registrován: 13 srp 2010, 17:33
Příspěvky: 109
JJ, dobře si to napsal...jen mě dostalo, jak často píšeš o citu a pak hned kripl,dement... :lol:

Citace:
Ostatně se podívejste na Vietcong 2 , taky od 2k ... A udělejte si obrázek sami...


Pod to se podepisuju...VC2 je tak nehorázná kravina...a krátká jak mafia-za necelý den dohráno...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 00:32 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
Vito Scalleta
ty radši místo hraní zajdi k doktorovi ''na hlavu''
jinak ''Vito je ještě větší idiot v tom že ty jeho sračky poslouchá , já nevím jak vy , ale já bych ho po vězení přišel domů rozmlátit hasákem po palici...''
možná by si měl dávat pozor tu práci mu zadal henry a práskl ho maník od benzínky takže joe za to nemůže

BTW:já si takya na to musel našetřit a co?...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 11:05 
Offline
Zelenáč

Registrován: 09 zář 2010, 14:09
Příspěvky: 3
Ok sorry, beru na vědomí , ale i tak ho většinou JOE dostane do průseru ... :-D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 11:36 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2009, 19:42
Příspěvky: 120
Bydliště: Little Italy
Mafii 2 bych dal 99,9% já zas takovej pařan nejsem, hrál jsem jen všechny tři díli gothicu mafii 1, BFBC2, GTA:SA,GTA:VC, Vietconq 1 a podle mě je Mafia 2 zatim nejlepší. :D

_________________
PER ASPERA AD ASTRA - PŘES TRNY KE HVĚZDÁM


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 13:41 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 19:32
Příspěvky: 86
Arny píše:
Mafii 2 bych dal 99,9% já zas takovej pařan nejsem, hrál jsem jen všechny tři díli gothicu mafii 1, BFBC2, GTA:SA,GTA:VC, Vietconq 1 a podle mě je Mafia 2 zatim nejlepší. :D

Když tak čtu tvé příspěvky tak je to jeden velký MINDFUCK.

_________________
ˇˇˇ2K DLC for Mafia 2ˇˇˇ
http://www.youtube.com/watch?v=Iy0nVslhfkk
http://www.youtube.com/watch?v=iVbHVvswTBw


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz