Právě je 26 dub 2024, 03:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 14 zář 2010, 13:12 
Offline
Picciotto

Registrován: 12 zář 2010, 01:49
Příspěvky: 18
Já bych chtěl slyšet postoj lidí,kteří během vývoje odešli. V časopisu Reflex vyšel o Mafii 2 článek s komentáři Vávry,ale podle mě se stejně nic nového nedovíme. Sebrali jim celou hru a jen z toho udělali patvar,který jim má vydělávat.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 14 zář 2010, 14:21 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
Dabel píše:
No,kurva, co to je???? :lol: . to je asi Mafia 3 ne? :lol:


A její podtitul bude: Jak Vito k pendreku přišel aneb prašti si svého nepřítele. :-D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 14 zář 2010, 15:33 
Offline
Zelenáč

Registrován: 01 zář 2010, 15:09
Příspěvky: 8
Dabel píše:
Já bych chtěl slyšet postoj lidí,kteří během vývoje odešli. V časopisu Reflex vyšel o Mafii 2 článek s komentáři Vávry,ale podle mě se stejně nic nového nedovíme. Sebrali jim celou hru a jen z toho udělali patvar,který jim má vydělávat.


To by ovšem chtělo někoho, kdo dělá v médiích. Nejlépe v herním časopise. A samože by to měl být redaktor. Znám sice pár lidí v Praze, ale pochybuju, že těm se do toho bude chtít. Není to jejich obor. Navíc to asi nic nevyřeší. Hra se tím nezmění.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 14 zář 2010, 15:47 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
Dabel píše:
Já bych chtěl slyšet postoj lidí,kteří během vývoje odešli. V časopisu Reflex vyšel o Mafii 2 článek s komentáři Vávry,ale podle mě se stejně nic nového nedovíme. Sebrali jim celou hru a jen z toho udělali patvar,který jim má vydělávat.


A mohl bys to sem dát? Popř. napsat, kolikáté číslo to bylo?
Předem díky.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 15 zář 2010, 13:52 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 19:32
Příspěvky: 86
Také jsem pro scan nebo fotky toho článku :) rád bych si to přečet.

_________________
ˇˇˇ2K DLC for Mafia 2ˇˇˇ
http://www.youtube.com/watch?v=Iy0nVslhfkk
http://www.youtube.com/watch?v=iVbHVvswTBw


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 15 zář 2010, 13:56 
Offline
Picciotto

Registrován: 12 zář 2010, 01:49
Příspěvky: 18
Ze stránek Reflexu:

Kód:
Prohlédněte si také obrázky ze hry ve fotogalerii. Článek o Mafii II najdete v Reflexu 36, recenzi na hru v novém Reflexu 37.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 15 zář 2010, 13:56 
Offline
Zelenáč

Registrován: 31 srp 2010, 21:39
Příspěvky: 1
Tak jsem hodil taky jeden kritický pohled na Mafii II.
Myslím, že i přesto mám tu hru furt rád. :-D

http://blog.vlastenci.cz/komentare/mafi ... ky-skvost/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 15 zář 2010, 14:07 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 19:32
Příspěvky: 86
Velice dobrý článek. Až na to, že mě osobně nevadil ani tak konec jako spíše jeho ztvárnění.

_________________
ˇˇˇ2K DLC for Mafia 2ˇˇˇ
http://www.youtube.com/watch?v=Iy0nVslhfkk
http://www.youtube.com/watch?v=iVbHVvswTBw


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 15 zář 2010, 19:39 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
Petufo píše:
Tak jsem hodil taky jeden kritický pohled na Mafii II.
Myslím, že i přesto mám tu hru furt rád. :-D

http://blog.vlastenci.cz/komentare/mafi ... ky-skvost/


V článku je obsaženo, že hráči houfně vrací hry. Mohu se zeptat, kde mi zpátky vezmou již rozbalenou hru?
Na článku mi vadí první část "Nástupce přichází". Opravdu jsem neočekávala konec, kdy hlavní hrdina bude stát na střeše mrakodrapu a mávat americkou vlajkou. Jednak nejsem amík a jednak by toto řešení bylo naprosto mimo mísu. A to se ještě vyjadřuju hodně mírně. Celý tento odstavec mne totiž rozčílil. Číší z toho totiž výsměch hráčům, kterým se nelíbí konec hry. Já tedy mohu za sebe říci, že příběh jedničky mne vtáhl do děje, nijak nerealistický mi nepřipadal, hlavní hrdina mi byl sympatický a konec byl velkolepý a vůbec jsem neočekávala, že to takhle dopadne. U dvojky mne příběh do děje nevtáhl, naopak mám v něm do teďka pěkný guláš, hlavní hrdina mi moc k srdci nepřirostl, spíš mi přišel, jako blb, nebejt Joea, tak je idiot číslo jedna Vito. A konec? Konec je otevřený a řekněme, že k němu došlo dost unáhleně po tom, co se celkový děj hry táhnul a najednou bum a byl konec. Na to, kolik v celé hře bylo věnováno videosekvencím, kdy se kdejaká blbost rozebírala několik minut, pak na konečnou sekvenci nezbylo takřka nic. Napadá mne na to už jen cynická poznámka. Možná závěrečnou scénu zkrátili, aby hra nepřekročila únosnou herní dobu a hráč si během závěrečného videa neodskočil např. na dovolenou. (Narážím na Kolářovu poznámku, že herní doba je taková jaká je proto, aby to dohráli skoro všichni).


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010, 21:56 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
Dabel píše:
Ze stránek Reflexu:

Kód:
Prohlédněte si také obrázky ze hry ve fotogalerii. Článek o Mafii II najdete v Reflexu 36, recenzi na hru v novém Reflexu 37.


Byl by někdo tak hodný a dal sem oskenovaný článek z čísla 36. Reflex nečtu, takže jsem neměla přehled jak často se vydává a číslo 36 včera všechny trafiky vracely. Prý také vyšel článek v časopise Instinkt. Bližší informace právě hledám.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010, 22:15 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
k tomu kdesi se ptala kde ti vemou hru tak do 14 dnu ji prodejce musi!!prijmout zpet bez duvodu samozrejmne neposkozenou


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 18 zář 2010, 12:47 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
jakubgaluszka píše:
k tomu kdesi se ptala kde ti vemou hru tak do 14 dnu ji prodejce musi!!prijmout zpet bez duvodu samozrejmne neposkozenou


O tom silně pochybuju. Tohle je na jejich vlastním uvážení. Pokud tam prostě přijdu s tim, že jsem ji rozbalila, ale neinstalovala, tak mi ji asi zpět nevemou. Muselo by se jednat o nějakou závažnější věc a i u toho bych počítala s velkým cukáním ze strany prodejce. Z vlastní zkušenosti vim, jak to v tomhle státě chodí. Prodejce či zhotovitel má podle sebe právo na všechno, ale závazky nulové a s některými nehne vůbec nic. Oni ti někde nevemou ani do rklamace boty, které se ti po 3 týdnech nošení doslova rozpadnou a řenou ti, že jsi je moc nosil anebo v nich chodil v nevhodném prostředí (protože boty do terénu prostě nejsou dělané do terénu ale na chodník). Teď jsem půl roku řešila reklamaci vadných skel v brýlích a uspěla jsem jen na půl a ještě s vysokými náklady za dopravu a toho času a nervů. Je to čím dál horší a obchodní inspekce nemaká, takže odvolání nikde.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 20 zář 2010, 22:17 
Offline
Picciotto

Registrován: 20 zář 2010, 21:11
Příspěvky: 80
Kein píše:
Je to tak, jako největší podraz vidím zamlčení absence Freeride, která se pak musela aktivovat uměle samotnými hráči...nědodělky a omrdy už se tu ale řeší ve třech dalších tématech, bylo by fajn to spojit do jednoho a dát tomu nějaký kloudný název a hlavně bez te kopy otazníků...


http://mafia2removedfeatures.wikia.com/wiki/Real_Mafia_2_Wiki
už existuje také fórum, tam sú tieto všetky postrehy na jednom mieste, je to však anglická verzia ...


Naposledy upravil jana559 dne 26 zář 2010, 20:09, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 20 zář 2010, 22:29 
Offline
Picciotto

Registrován: 20 zář 2010, 21:11
Příspěvky: 80
zelmi píše:
Po dlouhém polemizování nad M2, jsem dospěla k názoru, a dopomohlo k tomu i video s Danem, že jsem vyhodila prachy doslova oknem. Hru dohrává ještě přítel, takž je to, jakobych ji hrála ještě jednou a musím říct, že kdyby se odstranilo přemísťování mezi misemi, pak je herní doba určitě pod 2 hodiny (dokonce uvažuju o znovu zahrání a stopovat si to). Příběh je zvláštní, postav je moc a je v nich zmatek. Tam stačilo nechat začátek (představení hlavního hrdiny), pak ve prostřed sestřih o aktuálním dění a konec. Vůbec mne příběh nevzal. Bylo to zpřetrhané, jako kdyby se člověk díval na dvd s filmem, kde byly vynechány některé kapitoly. Jediná zábava ve hře byly přestřelky a že jich tam teda bylo opravdu "hodně" (ironicky myšleno). Takhle mne naposledy znechutil Tomb Raider Legend. Kde herní doba 3 hod 20 minut, obtížnost pro chudáky, příběh céčkový, nuda až za hrob. Takže celkem podoba s M2.
Kdo mi vrátí peníze?


Tak to si vystihla ... vyhodené peníze von oknem ... Príbeh je orezaný a poriadne ... napr. aj taká postava, ktorá síce v príbehu nezohráva žiadnu úlohu, ale do príbehu vnáša len nové otázniky - hovorím o Vitovom otcovi, počas hry sa dozvedáme, že sa zadlžil a stretávame sa aj s jeho veriteľmi ... toto sa v jednotke nestalo, tam každá postava dostala svoj priestor - vedeli sme do ktorej rodiny patríme, dobre sme poznali dona, pod ktorého sme patrili a mali sme z náplne jednotlivých misií pocit, že sme právoplatnými členmi váženej mafiánskej rodiny ... Kde to je v dvojke? neviem to tam nájsť, pretože Vito je stále len poskokom nejakej rodiny ... mnohé postavy sa tam len mihnú a vôbec nedostanú priestor ... Príbeh mal byť ťahákom celej hry a mal ju vyšvihnúť medzi najlepšie hry ... no tá neucelenosť hre len uberá na kvalite ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 20 zář 2010, 22:38 
Offline
Picciotto

Registrován: 20 zář 2010, 21:11
Příspěvky: 80
zelmi píše:
Petufo píše:
...(Narážím na Kolářovu poznámku, že herní doba je taková jaká je proto, aby to dohráli skoro všichni).


k tej poslednej poznámke: Nájdu sa aj takí, čo to radšej nedohrali, inak by asi vyhodili počítač aj s hrou von oknom ... Ja len teraz rozmýšľam - hru som ešte nedohrala, som v 15. kapitole a ani neplánujem dohrať, viem že toto je koniec, lenže ako priemerná hráčka poznajúca jednotku a jej kvality, odmietam dohrať niečo, čo dokopy ani hrateľné nie je, pretože väčšiu časť hry tvoria síce pekné a dobre spracované cutscény, ale hracej dobe to nepridáva ... Pokiaľ nebude Mafia Mafiou, odmietam to dohrať ... videla som záver (brat to dohral, takže viem čo ma čaká - lenže nedokážem prehryznúť fakt, že dej ma vôbec nevtiahol - bol až príliš lineárny, v jednotke ma vždy niečo prekvapilo, bolo to omnoho pútavejšie) ... Myslím, že zostanem verná len jednotke, pretože tá sa dá aj teraz po 8 rokoch hrať a prinesie hráčovi viac zábavy ... za tú cenu, čo človek za to vysolil som čakala naozaj asi priveľa ...
Keby tam napr. nechali viac priestoru pre Vitovu rodinu, možno by to poľudštilo viac hlavnú postavu a nepôsobil by ako nejaký bezcitný nájomný vrah ...


Naposledy upravil jana559 dne 27 zář 2010, 12:55, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 26 zář 2010, 15:37 
Offline
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 06 zář 2010, 19:33
Příspěvky: 7
Podívejte se na tyhle tři videa z loňského Game Developers Session.
Na videu si můžete taky všimnout že Giuseppe prodává obušky ….. ale 2k tvrdí že ve hře neměli být male weapons……
Taky je tam ukázán i tuning který se zpřístupní až v DLC Jimmy vendeta.

Co k tomu dodat....... :FUCK:

http://www.youtube.com/watch?v=AinZPxXU080
http://www.youtube.com/watch?v=vdkZgoyvda4&feature=relatedurl
http://www.youtube.com/watch?v=d5f7pyng8yc&feature=related


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 22 říj 2010, 13:43 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2010, 02:01
Příspěvky: 22
2K GAMES měli údajně finanční problémy a tak využili právě 2K Czech, kteří dělají pod jejich záštitou, aby Mafii 2 "ostříhali" jako nějaké kuřátko. Ostříhali dle mého ty nejpikantnější mise, aby je pak mohli uvolňovat prostřednictvím DLC balíčků a nalákat na ně fandy, aby je kupovali. Je to prostě marketingový tah, ale asi si neuvědomili, že tohle se nedělá. Těch základních 15 misí sem dohrál (asi jako hodně z vás) za dvě odpoledne a nikde sem se pomalu nezasekl. Neříkám, že Mafie 2 je špatná hra. Mnoho lidí ji ale porovnává s jedničkou a to je hodně vysoká laťka. Když si vzpomenu na ty začátky s první Mafií, když sem se zasekl na závodech a pořád dokola je zkoušel. Nebo sem se hodně zasekával u "Bastarda se štěstím"...prostě jednička uměla udržet na hodně dlouho ne jen tím, že mise byly akorát vyvážené, aby se u nich trochu člověk zapotil, ale také tím, že tam bylo 20 misí a každá mise se skládala z nějakých minimisí a to nepočítám postranní kradení aut u Lucase Bertoneho. Myslím si ale, že vina by neměla padat na 2K Czech. Určitě to není jejich vina, že MUSELI vypustit tolik misí a pak je narvat lidem pod čumák jako DLC. To by nikdy PRO MĚ NAVŽDY Illusion Softwork nikdy neudělalo. Doufejme tedy, že bude Mafie 3, kde nechá 2K GAMES dělat českou 2K Czech svou práci a nepospíchali na ně. Američani namrdaní!

_________________
Ten, kdo chce příliš mnoho, riskuje absolutně vše. Samozřejmě ten, kdo chce od života příliš málo, taky nemusí dostat nic.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 23 říj 2010, 11:57 
Offline
Picciotto

Registrován: 20 zář 2010, 21:11
Příspěvky: 80
Dexter píše:
2K GAMES měli údajně finanční problémy a tak využili právě 2K Czech, kteří dělají pod jejich záštitou, aby Mafii 2 "ostříhali" jako nějaké kuřátko. Ostříhali dle mého ty nejpikantnější mise, aby je pak mohli uvolňovat prostřednictvím DLC balíčků a nalákat na ně fandy, aby je kupovali. Je to prostě marketingový tah, ale asi si neuvědomili, že tohle se nedělá. Těch základních 15 misí sem dohrál (asi jako hodně z vás) za dvě odpoledne a nikde sem se pomalu nezasekl. Neříkám, že Mafie 2 je špatná hra. Mnoho lidí ji ale porovnává s jedničkou a to je hodně vysoká laťka. Když si vzpomenu na ty začátky s první Mafií, když sem se zasekl na závodech a pořád dokola je zkoušel. Nebo sem se hodně zasekával u "Bastarda se štěstím"...prostě jednička uměla udržet na hodně dlouho ne jen tím, že mise byly akorát vyvážené, aby se u nich trochu člověk zapotil, ale také tím, že tam bylo 20 misí a každá mise se skládala z nějakých minimisí a to nepočítám postranní kradení aut u Lucase Bertoneho. Myslím si ale, že vina by neměla padat na 2K Czech. Určitě to není jejich vina, že MUSELI vypustit tolik misí a pak je narvat lidem pod čumák jako DLC. To by nikdy PRO MĚ NAVŽDY Illusion Softwork nikdy neudělalo. Doufejme tedy, že bude Mafie 3, kde nechá 2K GAMES dělat českou 2K Czech svou práci a nepospíchali na ně. Američani namrdaní!


KEBY BOLO KEBY ... už to žiaľ nezmeníme ... ALE do budúcnosti sa už nenecháme vodiť za nos ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 24 říj 2010, 13:02 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
jana559 píše:
KEBY BOLO KEBY ... už to žiaľ nezmeníme ... ALE do budúcnosti sa už nenecháme vodiť za nos ...


Já si myslim, že kdyby dělali trojku, tak prodejnost bude tak malá (vzhledem k obrovskému zklamání ze dvojky), že se jim to ani nevyplatí - také vzhledem k rychlosti jejich vývoje M2. A myslím, že o tom asi ani neuvažují. Mně osobně to přijde jako neekonomický tah.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 24 říj 2010, 16:46 
Offline
Picciotto

Registrován: 20 zář 2010, 21:11
Příspěvky: 80
zelmi píše:
Já si myslim, že kdyby dělali trojku, tak prodejnost bude tak malá (vzhledem k obrovskému zklamání ze dvojky), že se jim to ani nevyplatí - také vzhledem k rychlosti jejich vývoje M2. A myslím, že o tom asi ani neuvažují. Mně osobně to přijde jako neekonomický tah.

tiež si myslím, no na druhej strane značka Mafia má stále čo ponúknuť a možno to budú chcieť ešte nejako zúžitkovať ... ale ktovie, čo plánujú ... hoci predajnosť nemusí byť vysoká, tak stále sa nájdu ľudia, ktorí si ju predsa len kúpia a niektorí sú zásadoví, čiže keď už kúpili dvojku tak kúpia aj DLC - poniektorí možno ľutujú a druhí možno ani nie ... takže je na každom hráčovi ...
Iste, že každý kto pracuje v ekonomickom sektore, tak rozmýšľa ako by sa mu vrátili náklady ... ale tak nechajme sa prekvapiť ...
Ja som zatiaľ žiadne DLC nedokupovala, čakám na vydanie Joe´s Adventures a snáď to prinesie niečo zaujímavé, lebo Vendetu som práve kvôli prehnanej arkáde nekupovala, načo aj, keď mám doma GTA:IV ... či Just Cause ... :o


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz