Právě je 20 dub 2024, 04:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Můj článek o Mafii II - první část
PříspěvekNapsal: 14 zář 2010, 01:19 
Offline
Picciotto

Registrován: 12 zář 2010, 01:49
Příspěvky: 18
Možná tobě to je jedno,ale já jsem ochotný platit pouze za kvalitu.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Můj článek o Mafii II - první část
PříspěvekNapsal: 14 zář 2010, 09:29 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
Souhlasím s mazadlem, že hra je jen polotovar. Je to opravdu hnus. Zrovna nedávno jsme se doma o hrách bavili. Dřív člověk prostě koupil hru a bylo tam všechno, herní doba byla vyšší než je běžně dnes. Člověk to sice hrál po 2 hodinách denně, ale hra vydržela i na několik měsíců. Nebyl žádný stahovatelný obsah a nikomu to nevadilo. Pak byly edice, ve kterých vydávali ještě bonusové disky s misemi navíc. Dneska aby člověk vlastnil připojení k internetu, a to ještě 24 hodin denně+vysokorychlostní, ovládal registarci a ovládání všech možných zprostředkovatelských serverů, dotahoval si data, která hra slibovala ale nějak je tam zapomněli dát apod. :((
Mně to jako opatření proti pirátům opravdu nepřijde. Jako kupujícícho mne to jen obtěžuje. Navíc pokud budu pirát, pak si hry zahraju ještě před vydáním, bez registrace a internetu a v případě M2 i v češtině. Musím podotknout, že originální hru jsme ještě neinstalovali. Hrajeme na cracklý a šlape to dobře. Vendetu jsme nekoupili, beru, že ji už máme zaplacenou a ještě předpalceno na jiný DLC, která ještě přijdou. Pokud mne to do té doby nepřestane bavit. Nějak mne ani netáhne sednout si ke hře a pokračovat v hraní.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Můj článek o Mafii II - první část
PříspěvekNapsal: 14 zář 2010, 11:45 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 11:32
Příspěvky: 65
Zelmi : Díky začínal jsem mít pocit že nezdar Mafie 2 si začnou všichni vylévat na mě :D

Dabel: Ehmmmm četl si co jsem napsal nebo si došel jen ke slovu jedno? Já jsem řekl že je mi jedno ejstli to zprznily 2K nebo 2k czech protože to vyjelo z jejich pásu. Zodpovídaj si za to obě firmy stejně.
Ale to je fuk končím diskuze závěr je že ta hra nás všechny zklamala některé tak jiné onak. Každý má svůj názor. Bohužel v mém životě není jen žvatlání o Mafii takže jde se dál :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Můj článek o Mafii II - první část
PříspěvekNapsal: 14 zář 2010, 12:31 
Offline
Picciotto

Registrován: 12 zář 2010, 01:49
Příspěvky: 18
Někde jsi psal,že si najdeš důvod platit DLC. Proto zmiňuji kvalitu:)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Můj článek o Mafii II - první část
PříspěvekNapsal: 14 zář 2010, 12:52 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 11:32
Příspěvky: 65
Táák to jo já myslel že si reagoval na muj poslední příspěvek.
Důvod platit DLC mám jednoduchý...chci pařit Mafii a chci jí sakra takovou jaká měla bejt.
A nebudu si ji stahovat protože stahování her neholduji a nemíním to měnit.
Nicméně teď vyjde Broken Sword DC a nový Worms :D :D tak je možný že se vykašlu na mafii a půjdu pařit retro :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Můj článek o Mafii II - první část
PříspěvekNapsal: 14 zář 2010, 12:58 
Offline
Picciotto

Registrován: 12 zář 2010, 01:49
Příspěvky: 18
mazadlo píše:
Táák to jo já myslel že si reagoval na muj poslední příspěvek.
Důvod platit DLC mám jednoduchý...chci pařit Mafii a chci jí sakra takovou jaká měla bejt.
A nebudu si ji stahovat protože stahování her neholduji a nemíním to měnit.
Nicméně teď vyjde Broken Sword DC a nový Worms :D :D tak je možný že se vykašlu na mafii a půjdu pařit retro :D



Oni chtějí okrádat nás,my budeme okrádat je! :FUCK:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Můj článek o Mafii II - první část
PříspěvekNapsal: 14 zář 2010, 12:59 
Offline
Picciotto

Registrován: 12 zář 2010, 01:49
Příspěvky: 18
Chyba,uklikl jsem se:)


Naposledy upravil Dabel dne 14 zář 2010, 15:25, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Můj článek o Mafii II - první část
PříspěvekNapsal: 14 zář 2010, 14:29 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
Dabel píše:
Oni chtějí okrádat nás,my bychom měli okrádat je! :FUCK:


Tuto hlášku navrhuji na "nej hlášku o M2". Mohlo by to být i moto. 8-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Můj článek o Mafii II - první část
PříspěvekNapsal: 14 zář 2010, 14:37 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
mazadlo píše:
Zelmi : Díky začínal jsem mít pocit že nezdar Mafie 2 si začnou všichni vylévat na mě :D...


Každý má právo na svůj názor. Když si myslíš, že je hra dobrá nebo, že DLC stojí za nákup, pak je to vpořádku. Navíc nemáš až tak zcesné názory, někdy. :-D (vtípek)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Můj článek o Mafii II - první část
PříspěvekNapsal: 14 zář 2010, 16:03 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
mazadlo píše:
Každej Sady holt není geniální jak ty no.

Já mám jen svůj názor pokud by to nechtěli takhle dojebat nemuseli to dodělávat pod 2K mohli se na to vysrat. POsrali tu hru a zklamali hodně lidí. Někdo si obhajuje 2K czcech a já zas říkám je mi to jedno....ta hra je polotovar a vyjela z továrny 2K a 2K czcech pro mě jsou všichni stejní.

Jestli jsem se tě nějak dotkl, tak sorry, nemyslel jsem to špatně ;) A že jsem geniální, to jsem nikdy neřekl a ani si to nemyslím. Některé tvoje názory mi přijdou prostě trochu mimo, ale budu je respektovat ;)

zelmi píše:
Souhlasím s mazadlem, že hra je jen polotovar.

Nikdo tu netvrdí, že Mazadlo nemá pravdu s tím, že hra je polotovar. Hra polotovar samozřejmě je, to tu nikdo nezpochybňuje, šlo o jiný věci ;) Ale možná jsi to tak vůbec nemyslel a jen prostě tento názor podporuješ, takže kdyžtak můj komentář prostě ignoruj :-D A jinak ve všem souhlas ;)

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - O vysokých očekáváních a chování vydavatele
PříspěvekNapsal: 21 zář 2010, 08:40 
Offline
Picciotto

Registrován: 20 zář 2010, 21:11
Příspěvky: 80
Sady píše:
Nedávno jsem sliboval, že o Mafii 2 napíši článek, tak tady je. ...


Sady, článok je veľmi dobrý, stotožňujem sa s tvojím názorom ... dianie okolo vývoja či vydania som síce nesledovala, vedela som jedine o tom, že nejaké pokračovanie legendy menom Mafia sa chystá, ale to bolo asi tak všetko.

Takisto som nesledovala ani stránky o tom, len občas sa ku mne dostal nejaký trailer upnutý na youtube ...

Padol však dátum 27. august a tým sa to celé začalo. Hru som kúpila, prešiel ju najskôr brat za neuveriteľne krátky čas a nemal slov. Nechápala som. Tak prišiel rad na mňa - spustila som ju - prekvapil ma celkom úvod ... ALE potom obrovská diera v príbehu ... a zrazu facka, ktorú asi máloktorý fanda očakával - KONIEC (ktorý však nie je oficiálny, pretože žiadne The End či Konec mi nenahodilo) ... znechutenie a najmä poriadne sklamanie trvá dodnes a ešte veru asi dlho potrvá, pretože jak si ty uviedol - občas si človek niečo z toho vybaví - a jedine, čo to spôsobí - je nechuť a pokazí to náladu ...

Bolo by fajn keby niekto hodil článok aj do EN verzie, ale určite by sa to neoplatilo hodiť na 2K fórum a podobné fanky - pretože tam by to okamžite blokli ... takže to by žiadny význam asi nemalo ... mňa vyrazili z jednej skupiny z fb - za to, že som tam dva razy upla odkaz na rozbehnutú petíciu ... a to som ešte ani nenapísala svoj názor na hru, ktorý by zabral poriadne miesta ...

vymazaný a vystrihnutý obsah (ktorý pomaly začínajú dávkovať v podobe DLC) sa už nejakú tu dobu zbiera, nájdeš ho aj tu: http://mafia2removedfeatures.wikia.com/wiki/Real_Mafia_2_Wiki

Nechcem robiť reklamu, ale na tej wiki je to pekne prehľadné ...

Na záver: to čakanie sa poriadne podpísalo na nárokoch jednotlivých hráčov a fanúšikov jednotky ... žiaľ nástupcom jednotky sa dvojka určite nestane ... Mimochodom si myslím, že k predaju dopomohlo aj to, že vydaný titul nesie názov Mafia (2) ... takže čo sa týka propagácie zo strany vydavateľa či marketingového oddelenia, tak na túto položku k hre nemuseli míňať toľké peniaze - Mafiu by totiž predávalo už len meno, lenže oni skôr vsadili na reklamu - pretože a to sú slová p. Zavřela - "samotná reklama prodáva víc jak kvalita"

Takže za chybu považujem aj túto blbosť od vydavateľa, zrejme (ale to je diskutabilné) mal dávno pred vydaním predstavu ako bude hra vyzerať a tak radšej vrazil možno až do prehnanej reklamnej kampane ako do samotnej hry ... Na Slovensku som nezaregistrovala nič mega k Mafii 2, ale z čítania obrovského množstva rôznych článkov či vyjadrení od 2K - tak v Amerike či v iných krajinách sa rozbehla reklama asi v každom médiu - zatiaľ v týchto končinách nebežia spoty v telke, ani v rádiu som nezaznamenala nič podobné. Samozrejme v herných časopisoch sa Mafii venovali možno až prehnane ... čo sa týka časopisov - čítala som, že aj v Playboyi boli nejaké vychytávky ... - teda po pravde neviem čo ma spoločné Playboy s Mafiou 2 (ovšem v Mafii môžeme zbierať playmate, ale to je asi tak všetko - a dokonca aj k tomuto by sa dali vytýkavky)
Ale už to asi radšej nechám ...


Naposledy upravil jana559 dne 23 zář 2010, 00:37, celkově upraveno 4

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - O vysokých očekáváních a chování vydavatele
PříspěvekNapsal: 21 zář 2010, 09:59 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 21:58
Příspěvky: 13
Sady parádní článek! Tohle by měla být povinná četba všech co si chtějí Mafii 2 koupit nebo již koupili! Já se na hru taky strašně moc těšil měl jsem obědnanou i SE ale jakmile před vydáním začaly vyplouvat info co vše tam nebude tak už jsem přestával mít chuť to kupovat. Pak zrušili SE a to byla poslední kapka! Hru jsem vyzkoušel v CZ již 24. 8. a jsem velmi rád že jsem za takový burgr bez masa, omáčky a zeleniny nekoupil protože bych kompl asi prohodil oknem. Je to podraz na všechny věrné fanoušky kteří hltali každé info a nový screen a pak dostali do rukou něco co opravdu nečekali. Čekal jsem volnost, reálný svět kde jde všechno dělat tj třeba stahování střechy u kabrioletů, jizda taxíkem, autobusem, ukládání věcí do kufru, nějaké ty vedlejší mise a ono tam je prázdno. I když mám ve hře free ride neláká mne si ji spustit protože ve městě nejde nic dělat je to prostě nuda. Bohužel oni vsázeli že si hru budou kupovat ti co se o M1 a M2 moc nezajímali takže nevědí vše a to se jim vyplatilo. Navíc většina tupounů teď bude dokupovat drahé DLC které většinou už s mafií mají společnou jen grafiku...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - O vysokých očekáváních a chování vydavatele
PříspěvekNapsal: 21 zář 2010, 14:12 
Offline
Zelenáč

Registrován: 21 zář 2010, 13:36
Příspěvky: 1
Největší fail ve světě her jsou konzole. Kdyby konzole přišli se stejnou architekturou, byly by dnešní hry o hodně dál! Všichni si stěžujou jak málo vydělávají za hry na pc... Konzole je pouze podporují ve vydávání shitů! Koukněte se na blizzard... Kdy naposledy vydali něco pro konzoli? Naposledy gba hry(okolo roku 2000 tušim), ale ty nejůspěšnejší hry jsou právě na pc. Blizzard by pravděpodobně svým obratem strčil do kapsy každou herní firmu. (Samozřejmě to neni jen Blizzard, ale celé Activision Blizzard, ale většina toho podílu patří Blizzu.)Blizzard vydělá přibližně 113 milionů dolarů za rok(čistý příjem). A kolik vydělá např. takové take-two? To má 138 milionů dolarů(Take-two vlastní 2K games), ale to hlavní je v celkovém příjmu. Ted je u AB okolo 4 miliard a u T2 je to sotva miliarda!

To jen potvrzuje to, že nejde o to dělat shitty hry a dát je na konzole, protože něco vydělají, ale dělat pořádné hry, které dáte na pc(klidně i konzole, ale pc by mělo být hlavní platforma(Teď nechci nějak urazit konzoláře, ale musíte přiznat, že pc má mnohem větší možnosti díky rostoucímu výkonu, který v dnešní době značně převažuje konzole)) a vydělají vám mnohem více


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - O vysokých očekáváních a chování vydavatele
PříspěvekNapsal: 21 zář 2010, 15:58 
Offline
Picciotto

Registrován: 25 črc 2009, 14:41
Příspěvky: 37
Perfektny clanok. Ja som mal predobjednanu Mafiu 2, no ked zacali posledny tyzden prichadzat informacie kolko veci v hre nebude, tak som jednoducho svoju predobjednavku zrusil (co je podstatne, hru som si ani nelegalne nestiahol!). Dost by ma zaujimalo aky nazor ma na toto cele Dan Vavra a ostatny ludia ktory stali pri zrode Mafie 1, no to sa asi nedozvieme, lebo ked po nich chce niekto aby sa vyjadrili tak ich odpoved je ze sa vyjadrovat nemozu. Pre mna je, aj ked si to mozno niekto moze vylozit inak, dobra odpoved Dana: "Odešel jsem, abych mohl dělat svoje věci podle sebe,"
Toto hovori podla mna za vsetko.

Co sa tyka dalsich veci, Take Two uplatnuje rovnaku politiku ako pri GTA IV co je velmi smutne. Vydaju nedokoncenu hru + zarobia dalsie mnozstvo penazi na datadiskoch. Pre Take Two je to sice vyhodne, no pre hracov nie.

Co sa tyka toho ako vybabrali z ceskymi hracmi, neostava mi nic ine iba znova suhlasit. Z povodne ceskej hry sa stala ako keby hra americka, ktoru vyvyja ceske studio. Proste hnus.

Dakujem este raz za skvely clanok, sam by som to lepsie nevedel napisat.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - O vysokých očekáváních a chování vydavatele
PříspěvekNapsal: 21 zář 2010, 20:56 
Offline
Zelenáč

Registrován: 29 srp 2010, 18:23
Příspěvky: 9
Sady píše:
...Pokud máte alespoň trochu zdravého rozumu, DLC kupovat nebudete...


S tímhle nemůžu ani trochu souhlasit, copak ty nechceš MAFIA 3? Jasně i kdyby byla takhle "špatná" jako MAFIA II je to lepší než nic a protokaždý kdo má alespoň malinko rozumu a vidí o něco dále než ty a těch pár kaček (znám dražší DLC a jejich obsah je ještě horší...) za DLC není nic hrozného a třeba se dočkáme kvalitnějšího dílu...

_________________
Vím co je dobrý, vím co je špatný!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - O vysokých očekáváních a chování vydavatele
PříspěvekNapsal: 21 zář 2010, 22:12 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
MAO píše:
Sady píše:
...Pokud máte alespoň trochu zdravého rozumu, DLC kupovat nebudete...


S tímhle nemůžu ani trochu souhlasit, copak ty nechceš MAFIA 3? Jasně i kdyby byla takhle "špatná" jako MAFIA II je to lepší než nic a protokaždý kdo má alespoň malinko rozumu a vidí o něco dále než ty a těch pár kaček (znám dražší DLC a jejich obsah je ještě horší...) za DLC není nic hrozného a třeba se dočkáme kvalitnějšího dílu...

Když se sebou chceš nechávat vyjebávat, tak si klidně DLC kupuj. Ne, nechci Mafii 3. Víc ti k tomu neřeknu ;)

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - O vysokých očekáváních a chování vydavatele
PříspěvekNapsal: 22 zář 2010, 13:11 
Offline
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 17:25
Příspěvky: 33
Bydliště: Žilina
Zdieľam

http://mafia2.sk/mafia-2/nazor-komunity-na-mafiu-2/

Sady vynikajúci článok. Klobúk dole 8-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - O vysokých očekáváních a chování vydavatele
PříspěvekNapsal: 22 zář 2010, 14:51 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
Bajzik píše:
Zdieľam

http://mafia2.sk/mafia-2/nazor-komunity-na-mafiu-2/

Sady vynikajúci článok. Klobúk dole 8-)

Jéééé, díky moc za pochvalu a hlavně za linknutí ;)

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - O vysokých očekáváních a chování vydavatele
PříspěvekNapsal: 22 zář 2010, 17:47 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 19:54
Příspěvky: 121
Bydliště: ve vile ale nerad se stim chlubim
a smazli jste mi to proč? vsecko to splnovalo tak co je? jenom muj nazor na ten článek. taky cenzura a je tu jen co se vám hodí!!

EDIT: sorry je to tu furt jenom se mi nejak z postu udelal topic.. :D fakt sry

_________________
Měl bych přestat hulit a mluvit sprostě, přestat chlastat dokud neni pozdě (neblázni).Měl bych přestat dělat rap, dodělat školu, moh bych ovládnout svět nebo začít znovu (třeba).
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II - O vysokých očekáváních a chování vydavatele
PříspěvekNapsal: 22 říj 2010, 19:04 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
Souhlasím se Sadym téměř ve všem a také lituji, že jsem za hru vyhodil 1200 Kč. Teď ji mám stejně cracknutou, aby mě jely stáhnuté DLC. Radím i ostatním - nebuďte hloupí a necpěte těm sviním další peníze, nemá to cenu - ale záleží na každém z vás, je to každého věc a nikomu do toho nebudu mluvit. Jak tady někdo psal, že je ochoten platit jen za kvalitu - já si původně myslel (jako tisíce hráčů), že M2 bude kvalitiní - PO TOLIKA ROCÍCH VÝVOJE, PO TOLIKA SLIBECH - a jsem jen naštvaný a zklamaný. Výrobci si zřejmě myslí, že budou hráčům nabízet plno DLC a každý bude jásat, že se pro hru něco dělá - ale kvalita není nikde. Takové chování vydavatele jsem asi u žádné jiné hry asi neviděl...
Děkuji Sadymu za obsáhlý článek, protože je pravdivý a zároveň je to všechno sepsané na jedné "hromadě".
Jestli bude M3, tak odpověď zní WAREZ. A to i pro jakýkoliv přídavek pro M2.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz