Právě je 28 bře 2024, 11:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 30 srp 2010, 12:11 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
Určitě si vzpomínáte na gameplay videa, ještě před vydáním hry, kdy jste měli misi v noci a měli jste zapálit molotovem nějaká auta. Po cestě k těm autům jste se měli plížit a nesměli vás odhalit. Kde ta mise je?????????????? A kde je tohle kur*a?????? http://www.youtube.com/watch?v=omY93dIH8pc
Co za debily za to může, že je hra o několik misí ochuzená? A kde jsou ty vedlejší úkoly dopr**le??? Přijdu za Derekem do doků nebo na vrakoviště za tím Burskym - Je mi líto, nic pro tebe nemám. WTF?????????????

Jestli ti zmr*i budou všechny DLC prodávat a nic nebude zadara, tak se na celou blbou M2 akorát tak vyse*u. Protože toto je vrchol. Stará dobrá 1čka...
A to sem za hru vyhodil 1200...

Omlouvám se za vulgarity, ale jak se tak dívám na stará gameplay videa M2ky, tak začínám být čím dál tím víc nasra*ý...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 30 srp 2010, 12:24 
Offline
Zelenáč

Registrován: 29 srp 2010, 22:53
Příspěvky: 6
hele , ale to je video z konzolovy verze , predpokladam x-box takze to vydim na placeny DLC s xbox live nebo jak oni to maj , ja mam PC verzi a sem pekne nasr**** :D zkratka mafia 2 podvod na vsechny hrace co si tu hru koupily a uprimne myslym ze po dohrani hry musej nadavat aji ti co si to stahnuly :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 30 srp 2010, 12:25 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 17:52
Příspěvky: 261
pořád se to dokola a dokola opakuje, původní herní doma 25-hodin, zkráceno na 10, 15 hodin nevyužitých odepsaných misí, mezi kterými byla i tato

_________________
Pokud jste členem takového gangu, je váš život založen na násilí a nejspíš skončí násilně. Jen málo lidí, kteří se stanou členy, zemře v posteli přirozenou smrtí.
Svědectví Tommyho Angela u soudu Enniho Salieriho, 1938


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 30 srp 2010, 12:27 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
Mark píše:
pořád se to dokola a dokola opakuje, původní herní doma 25-hodin, zkráceno na 10, 15 hodin nevyužitých odepsaných misí, mezi kterými byla i tato


Ale teď ta hra stojí totálně za hovno, měl jsem se vysr*t na koupi a radši si ji stáhnout.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 30 srp 2010, 12:31 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 19:32
Příspěvky: 86
Je to tak, jako největší podraz vidím zamlčení absence Freeride, která se pak musela aktivovat uměle samotnými hráči...nědodělky a omrdy už se tu ale řeší ve třech dalších tématech, bylo by fajn to spojit do jednoho a dát tomu nějaký kloudný název a hlavně bez te kopy otazníků...

_________________
ˇˇˇ2K DLC for Mafia 2ˇˇˇ
http://www.youtube.com/watch?v=Iy0nVslhfkk
http://www.youtube.com/watch?v=iVbHVvswTBw


Naposledy upravil Kein dne 30 srp 2010, 22:40, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 30 srp 2010, 15:05 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
-*-mafian-*-cz-*- píše:
Mark píše:
pořád se to dokola a dokola opakuje, původní herní doma 25-hodin, zkráceno na 10, 15 hodin nevyužitých odepsaných misí, mezi kterými byla i tato

Ale teď ta hra stojí totálně za hovno, měl jsem se vysr*t na koupi a radši si ji stáhnout.


Možná si zrovna taky pochopil podstatu toho mého příspěvku (z 3. srpna 2010) a celkově změny tématu:
viewtopic.php?f=26&t=40&start=60#wrapheader

A taky konkrétně třeba ještě tohodle: viewtopic.php?f=27&t=405

Zkrátka mě to všechno došlo už právě dřív, než vyšla... Absolutně mi změnili názor na to všechno kolem toho.

Jinak moje vyjádření v tomto tématu: viewtopic.php?f=44&t=461 Teďka nedávno sem to zakládal...
Kód:
že je hra o několik misí ochuzená?

A jak si můžeš dle toho seznamu všimnou, není to jen o několik... :((


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 30 srp 2010, 15:53 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
Copeland píše:
-*-mafian-*-cz-*- píše:
Mark píše:
pořád se to dokola a dokola opakuje, původní herní doma 25-hodin, zkráceno na 10, 15 hodin nevyužitých odepsaných misí, mezi kterými byla i tato

Ale teď ta hra stojí totálně za hovno, měl jsem se vysr*t na koupi a radši si ji stáhnout.


Možná si zrovna taky pochopil podstatu toho mého příspěvku (z 3. srpna 2010) a celkově změny tématu:
http://www.mafiaforum.4fan.cz/viewtopic ... wrapheader

A taky konkrétně třeba ještě tohodle: http://www.mafiaforum.4fan.cz/viewtopic.php?f=27&t=405

Zkrátka mě to všechno došlo už právě dřív, než vyšla... Absolutně mi změnili názor na to všechno kolem toho.

Jinak moje vyjádření v tomto tématu: http://www.mafiaforum.4fan.cz/viewtopic.php?f=44&t=461 Teďka nedávno sem to zakládal...
Kód:
že je hra o několik misí ochuzená?

A jak si můžeš dle toho seznamu všimnou, není to jen o několik... :((


Jo no, to máš pravdu, není jich "jen několik". Je to hajzlovina - 2K chtěli nalákat nejvíc lidí sračkama, co to bude za super hru, to bylo samý hra roku, nejlepší hra za x let atd. a teď je to přesně naopak. Myslím, že chtějí jen co nejvíc vydělat, oklamat co nejvíc lidí a prachy si nahrabat vypuštěním placených DLC.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 30 srp 2010, 17:50 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 14 srp 2010, 17:03
Příspěvky: 58
Přál bych si, aby si nějaký blbec z 2K všechno tohle přečetl. Ikdyž ti češi za to určitě nemůžou :evil:

Je však jisté, že ze mě ani korunu nedostanou


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 30 srp 2010, 18:40 
Offline
Zelenáč

Registrován: 30 srp 2010, 18:26
Příspěvky: 6
Promiňte, ale minimálně s tím seznamem misí jste mimo mísu. V tom tématu na který je linkováno je tenhle odkaz: http://mafia2.scorpions.cz/clanek/vsechny-mise

Tak se na to ještě jednou pořádně podívejte... Je to totiž stále a pořád jen 15 kapitol. Akorát každá je rozdělena na určitý počet částí ( ukládací body) a jméno kapitoly je vždycky podle poslední části kapitoly. Viz kapitola 2- 00_70_00_0216:Domov, sladký domov 16náctá část druhé kapitoly.Když se podiváte na ty názvy, sedí to i s průběhem hry.

Ale jinak mě taky štve, že se tam neobjevili mise co byli v traileru atd. :( Jsem zvědavý, jestli se to neobjeví v tom DLC co má teď vyjít. Jen doufám, že to bude jako u ostatních her- na PC budou přes steam zadarmo :)

PS: Neví někdo, jestli se dají někde bokem sehnat ty auta a oblečení ze sběratelské edice?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 30 srp 2010, 19:56 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 19:32
Příspěvky: 86
Dají :)

_________________
ˇˇˇ2K DLC for Mafia 2ˇˇˇ
http://www.youtube.com/watch?v=Iy0nVslhfkk
http://www.youtube.com/watch?v=iVbHVvswTBw


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 30 srp 2010, 20:35 
Offline
Zelenáč

Registrován: 30 srp 2010, 18:26
Příspěvky: 6
Děkuji ti za opravdu vyčerpávající odpověď...

Kdybych poprosil o odkaz, to bych po tobě chtěl asi moc co :roll:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 30 srp 2010, 20:38 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 19:32
Příspěvky: 86
Nevím, jestli bych nebyl bit, kdybych tu dal warez. Každopádně je to všechno přehledně na warforu. Tak tam koukni.

_________________
ˇˇˇ2K DLC for Mafia 2ˇˇˇ
http://www.youtube.com/watch?v=Iy0nVslhfkk
http://www.youtube.com/watch?v=iVbHVvswTBw


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 30 srp 2010, 21:06 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
Devilstorm píše:
...Je to totiž stále a pořád jen 15 kapitol. Akorát každá je rozdělena na určitý počet částí (ukládací body) a jméno kapitoly je vždycky podle poslední části kapitoly. Viz kapitola 2- 00_70_00_0216:Domov, sladký domov 16náctá část druhé kapitoly.Když se podiváte na ty názvy, sedí to i s průběhem hry...

Jo a jde tu o to, kolik tam toho furt chybí. Jo, furt 15 kapitol ale v každé Ti tam něco prostě chybí...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 31 srp 2010, 09:11 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
Devilstorm píše:
Děkuji ti za opravdu vyčerpávající odpověď...


To znám - někomu píšu dlouhou zprávu a on mi na ni odpoví "hmm" nebo "jj"...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 31 srp 2010, 09:19 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 21:58
Příspěvky: 13
No prostě podělali co mohli! 60% hry tam vůbec není jako proč to vše hodili dořitě když už ti tam bylo? Nechápu a nehorázně mne to štve! Je to podvod na všechny co si hru koupili...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 31 srp 2010, 10:21 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
Začínám čím dál víc fandit pirátům. Zase mne to jednou poučilo, že nemám vyhazovat prachy za tyhle věci. Za to jsem mohla strávit noc ve velice pěkném hotelu a zarelaxovat si. Hlavně je mi líto vývojářů, protože je evidentní, že to všechno v té hře je a je to zamčené nebo to tam bylo a 2K to vyhodilo - zřejmě to pak dají jako stahovatelný obsah. Jinak když se odemkne ta volná jízda, tak nám to nešlo ukládat. A stejně, odemknu volnou jízdu a co dál? Je to to samé, jako když pendluju mezi misemi - můžu zajít do obchodu a něco si koupit, vykrást ho atd., ale nic víc. V jedničce se člověk mohl živit jako taxikář, to jsem si sem tam pustila a zajezdila si. Ale tohle bezcílný plácání z místa na místo mne nebere. A máte pravdu, že to je jen podvod na ty, co si hru koupí. Takhle už odrbává Ubisoft, další kdo mne zklamal u AC2-pořád online. Už mi tyhle firmy lezou krkem, nic si nikdy i kdyby slibovali hory doly nekoupím. A rozhodně tyhle blbiny - registrace a že musí být člověk online, nejsou z důvodu pirátství. Jde tu o sběr dat, se kterými se pak perfektně obchoduje. Navíc, proč bych si měla do pc tahat programy, o kterých ani nevím, jaký je jejich pravý účel. Pro mne je to spyware.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 31 srp 2010, 16:08 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
zelmi píše:
...

Poklona =) Takhle nějak to sám vidím .))
Navíc mi vadí, že internet už prostě MUSÍ být součástí. I kdybych to legálně chtěl, bez inetu ani prd! Příjde mi, že tímto vším trochu předbíhaj dobu. Možná snaha urychlit... Internet už je sice v domácnosti docela standart ale jaksi ho furt spousta lidí nemá...

Třeba já osobně mám teď už každou (novější) hru nelegálně. I když se rozhodnu legálně koupit, stejně tam půjde crack.
Aspoň si zvýším šanci, že když bych to pak chtěl prodat (Což se mi nestává. Prostě to pak kdyžtak leží v prachu ;) ). Ten kdo si to ode mě koupí, může si to furt legálně naistalovat... Takhle už je to přilepený k mojemu účtu a nedá se s tím nic dělat, zkrátka to výrazně ztrácí na hodnotě. Leda že bych to prodal aji z účtem ale ke každé hře si zakládat novej...

Stejně s crackem je to všechno daleko jednodušší a někdy i při hře spolehlivější (viz. to AC II).


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 31 srp 2010, 17:32 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 19:32
Příspěvky: 86
Co se týče pirátění, u mě jsou jasné měřítka, podle kterých se rozhoduji zda hru koupit či stáhnout.

Zde jsou.:

1. Hra nesmí obsahovat ochranu, která by mě jakkoli omezovala, či zpomalovala chod PC
2. Hra nesmí obsahovat žádný sociální klient
3. Hra nesmí obsahovat otravné reklamy (většinou právě v těch klientech)
4. Hra mě musí zabavit aspoň na týden herního času (to znamenám že i po dohrání hlavní line, je pořád co dělat - nikdy nepochopím lidi co si koupí například CoD což je sice super hra, ale zábava tak na 5h)
5. hra na mě nesmí působit nedodělaně.

Mafia II měla být hra, kterou jsem si chtěl po dlouhé době opravdu pořídit legálně, i přesto, že jsem věděl, že obsahuje STEAM (z dema jsem byl nadšený). Ovšem chvála bohu, že jsem si i tak hru nejdříve stáhl a vyzkoušel jí předem. Což o to. Hlavní linie, byť nedodělaná mě opravdu bavila. Hru jsem dohrál za tři dny (hrál sjem jí cca 4h denně) a už už jsem jí chtěl kupovat. Jenomže můj pohled zásadně změnila absence free ride, kterou jsem v té hře na 110% očekával, což jsem zjistil, že tam opravdu není až jak jsem hru dohrál a čekal, že se odemkne. Pak jsem začal chodit na fanfóra a zjišťovat infa a doslova jsem valil oči co ve hře bylo slibováno a nakonec v ní není. Pak mě přešla chuť.

_________________
ˇˇˇ2K DLC for Mafia 2ˇˇˇ
http://www.youtube.com/watch?v=Iy0nVslhfkk
http://www.youtube.com/watch?v=iVbHVvswTBw


Naposledy upravil Kein dne 31 srp 2010, 23:35, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 31 srp 2010, 23:25 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 21:58
Příspěvky: 13
Picciotto bereš mi slova z huby! To samé je můj názor. Hru jsem měl předobědnanou, demo mne uchvátilo ale co jsem se začal dozvídat co tam mělo být a není tak jsem si to rychle rozmyslel! Nebudu platit za něco co mělo potenciál být hrou století a při tom je to jen výdrb s fanoušky mafie. Opravdu je to urážka všech co se na to těšili...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: KDE TO VŠECHNO KU*VA JE?????????????????????????????????????
PříspěvekNapsal: 31 srp 2010, 23:33 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
Kein píše:
...nikdy nepochopím lidi co si koupí například CoD což je sice super hra, ale zábava tak na 5h)...
...Pak mě přešla chuť.

Tak tady si to ale nekupují Ti lidé, kteří se chcou zabavit singlem na těch pět udávaných hodin. Kupují to (jen) kvůli MP, u kteýho můžou ztrávit i 100 hodin a ještě furt to nemusí omrzet. Pač možnosti sou velký a člověk vs. člověk je přeci jen daleko větší zábava...

No, tak to mě osobně chuť přešla zhruba tak ten měsíc před vydáním ;) Jak z nich pomalu začalo vylízat, co všechno tam nebude. A tak sem si říkal, že jí koupím někdy pozdějc, až sleví. Ale po hraní hry samotné (jakože sem furt teprv v 10% hry) a jak se teprve zjistilo, co všechno tam vlastně ještě dokonce není... Říkám si, že těch 5 stovek, za který sem jí chtěl pozdějc koupit, si rači koupím protein, ze kterýho aspoň něco budu mít ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz