Právě je 19 dub 2024, 02:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Co hrajete?
Free Ride 18%  18%  [ 3 ]
DLC Jimmyho Vendeta 41%  41%  [ 7 ]
Ani jedno z toho - nebaví mě to 18%  18%  [ 3 ]
Ani jedno z toho - ještě to nemám, ale chci 24%  24%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 17
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Váš život v Empire Bay aneb FreeRide a Jimmyho Vendeta
PříspěvekNapsal: 24 říj 2010, 15:32 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2010, 02:01
Příspěvky: 22
Teď si odmyslíme všechny negativní pocity ze základní hry a pojďme se bavit trochu s fantazií. Ať už máte staženou FreeRide nebo hrajete DLC Jimmyho Vendeta, máte před sebou živoucí město, které jen prahne po nějakém tom mafiánském dobrodružství či jen kochání se různými detaily:).
Copak děláte ve městě plném "života"? Jak se vám jinak město líbí? Na mě udělalo dost velkej dojem. Pohyby lidí (někde v ruce v kapsách, opilost atd...), jejich aktivity (prodávání novin, jejich kupování, kouření)...dokonce můžeme slychat například ženské, jak se baví o svém nevěrném manželovi (už jen když slyším "...a pak mi řekl - půjdu za sekretářkou, je lepší v posteli a má větší kozy.", mě rozesměje :FUCK: ).
Prostě si nakoupím pořádné mafiánské hadry - velkej tmavej plášť s klouboukem (to byla snad jedinná věc co mi ve volné jízdě v jedničce chybělo - nastavení obleku :lol: ), zajet si koupit nějakej ten "Tomík" (bez něho to nejde :FUCK: ), večer jít se vožrat do hospody, potom sledovat nějakého toho mafiánka a odkrouhnout ho...následný útěk, kde nechybí ani přelézání zdí či vykopávání různých branek...hmm...já tím prostě žiju 8-)

_________________
Ten, kdo chce příliš mnoho, riskuje absolutně vše. Samozřejmě ten, kdo chce od života příliš málo, taky nemusí dostat nic.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Váš život v Empire Bay aneb FreeRide a Jimmyho Vendeta
PříspěvekNapsal: 25 říj 2010, 13:42 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
No já hraju jenom Jimmyho Vendettu. A co dělám ve městě? Vykrádám bary, benzínky, rozstřílím všechno (i všechny :lol: ) vevnitř, házím molotovy po poldech, provokuju černochy, nebo jenom tak bloumám po ulicích a hledám zkratky - jako třeba uličky, nebo si udělám cestičku přes pár plotků. Líbí se mě to víc než v M1, dá se dělat víc věcí a město opravdu žije.
A taky často jen tak projíždím městem a pozoruju, co všechno "v něm" je. Na honičky s poldama si moc nehraju, protože ti jsou v tomto díle hardcore - dají se zvládnout jenom když se někde zakempím.
Občas si myslím, že neměla vyjít M2, ale jen taková mini-hra Jimmyho Vendetta, protože příběh je o ničem oproti 1čce a hrál sem ho jen jednou (kdežto u M1 jsem celý příběh projel asi tak 50x :D ).

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Váš život v Empire Bay aneb FreeRide a Jimmyho Vendeta
PříspěvekNapsal: 25 říj 2010, 15:56 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2010, 02:01
Příspěvky: 22
-*-mafian-*-cz-*- píše:
No já hraju jenom Jimmyho Vendettu. A co dělám ve městě? Vykrádám bary, benzínky, rozstřílím všechno (i všechny :lol: ) vevnitř, házím molotovy po poldech, provokuju černochy, nebo jenom tak bloumám po ulicích a hledám zkratky - jako třeba uličky, nebo si udělám cestičku přes pár plotků. Líbí se mě to víc než v M1, dá se dělat víc věcí a město opravdu žije.
A taky často jen tak projíždím městem a pozoruju, co všechno "v něm" je. Na honičky s poldama si moc nehraju, protože ti jsou v tomto díle hardcore - dají se zvládnout jenom když se někde zakempím.
Občas si myslím, že neměla vyjít M2, ale jen taková mini-hra Jimmyho Vendetta, protože příběh je o ničem oproti 1čce a hrál sem ho jen jednou (kdežto u M1 jsem celý příběh projel asi tak 50x :D ).


Co se týče volné jízdy z prvního dílu, opravdu "Jimmyho vendeta" je v možnostech opravdu dál - ačkoliv mi dost chybí příroda z Mafie 1 :(. Nejlepší by bylo, kdyby byla vylepšená Volná jízda z mafie 1 o možnosti druhého dílu - čili přístupné různé bary a restaurace, obchody atd + nová grafika. Ale stejně mě baví se v noci procházet Empire Bay City s bouchačkou v kapse:))))
P.S.: Kde můžu sehnat molotův koktejl? Nikde v krámě a ani u Henryho není k sehnání...jen granáty...:(

_________________
Ten, kdo chce příliš mnoho, riskuje absolutně vše. Samozřejmě ten, kdo chce od života příliš málo, taky nemusí dostat nic.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Váš život v Empire Bay aneb FreeRide a Jimmyho Vendeta
PříspěvekNapsal: 25 říj 2010, 17:22 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
Prodává to Giuseppe - u něho jsi v příběhu koupil paklíče. Prodává také Colt 1911 Special (to je ten s tím větším zásobníkem) a jednu pistoli Smith and Wesson.
Ten obchod se nachází mezi Uptown a East Side (ikonka obchodu - 3 paklíče vedle sebe).

Příroda mi v M2 nechybí, protože město je xkrát větší a ještě teď můžu říct, že ho neznám tak nazpaměť jako v M1.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Váš život v Empire Bay aneb FreeRide a Jimmyho Vendeta
PříspěvekNapsal: 25 říj 2010, 22:17 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2010, 02:01
Příspěvky: 22
-*-mafian-*-cz-*- píše:
Prodává to Giuseppe - u něho jsi v příběhu koupil paklíče. Prodává také Colt 1911 Special (to je ten s tím větším zásobníkem) a jednu pistoli Smith and Wesson.
Ten obchod se nachází mezi Uptown a East Side (ikonka obchodu - 3 paklíče vedle sebe).

Příroda mi v M2 nechybí, protože město je xkrát větší a ještě teď můžu říct, že ho neznám tak nazpaměť jako v M1.


Hmm...tak večer probíhal tak, že sem zašel za Giuseppem jak si říkal a nakoupil pár koktejlků a pár upravených coltů a šel jsem do známé Irské hospůdky poblíž Harryho...pár koktejlků nikdy neuškodí... :FUCK: ... poté krátká procházka, při které sem si nechal vypucovat botičky, ale zase sem si je hned zasvinil krví poldy... no vše sem to pak zapil v Falconeho restauraci...: 8-) ...to byl den...

_________________
Ten, kdo chce příliš mnoho, riskuje absolutně vše. Samozřejmě ten, kdo chce od života příliš málo, taky nemusí dostat nic.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Váš život v Empire Bay aneb FreeRide a Jimmyho Vendeta
PříspěvekNapsal: 26 říj 2010, 08:15 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2009, 19:42
Příspěvky: 120
Bydliště: Little Italy
Já žiju jimmyho vendetou. 8-)
Zajedu si do černošský čtvrti,postřílim jich pár, protože se tam skvěle zdrhá, schazuju rybáře z mola do vody dávám bezdomovcům dolary a nechávám si vyčistit boty. Taky je to dobrý v čínský čtvrti. :-D Bohužel lidi co si povídaj moc nevidim tak alespoň dávám v sou boji výsměch a poslouchám: "Za starejch časů bych tě rovnou odpráskl." atd. :D

_________________
PER ASPERA AD ASTRA - PŘES TRNY KE HVĚZDÁM


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Váš život v Empire Bay aneb FreeRide a Jimmyho Vendeta
PříspěvekNapsal: 26 říj 2010, 11:25 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2010, 02:01
Příspěvky: 22
Arny píše:
Já žiju jimmyho vendetou. 8-)
Zajedu si do černošský čtvrti,postřílim jich pár, protože se tam skvěle zdrhá, schazuju rybáře z mola do vody dávám bezdomovcům dolary a nechávám si vyčistit boty. Taky je to dobrý v čínský čtvrti. :-D Bohužel lidi co si povídaj moc nevidim tak alespoň dávám v sou boji výsměch a poslouchám: "Za starejch časů bych tě rovnou odpráskl." atd. :D


Ono se dá dát bezdomovcům dolary? :D...Jak???? A co je dobrý na čínské čtvrti? To město je tak velký že to něják nestíhám :D...
PS: jak se dává výsměch ve hře??? :D

_________________
Ten, kdo chce příliš mnoho, riskuje absolutně vše. Samozřejmě ten, kdo chce od života příliš málo, taky nemusí dostat nic.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Váš život v Empire Bay aneb FreeRide a Jimmyho Vendeta
PříspěvekNapsal: 26 říj 2010, 18:00 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2009, 19:42
Příspěvky: 120
Bydliště: Little Italy
Tak když chceš dát bezdomovci dolar, tak ho musíš najít a on musí sedět(NE JÍT).Chvíli bude mluvit a potom se ti oběví dát bezdomovci dolar. Výsměch se dává v pěstním souboji a tak že trochu poodejdeš, přestaneš se krýt a dáš tlačítko akce. A v china town jsou nejlepší keci vůbec: "On má bouchačka!!" atd. ;)

_________________
PER ASPERA AD ASTRA - PŘES TRNY KE HVĚZDÁM


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Váš život v Empire Bay aneb FreeRide a Jimmyho Vendeta
PříspěvekNapsal: 04 lis 2010, 14:18 
Offline
Picciotto

Registrován: 14 srp 2010, 22:03
Příspěvky: 30
Já jeden čas jel za autobusem a zakreslil jsem si jeho trasu a pak si ten autobus ukradl a jel tu trasu už jako řidič autobusu. Jen mi tam trochu chybí nástupy a výstupy lidí :))


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Váš život v Empire Bay aneb FreeRide a Jimmyho Vendeta
PříspěvekNapsal: 11 lis 2010, 21:05 
Offline
Picciotto

Registrován: 25 črc 2009, 14:41
Příspěvky: 37
Hraval som Freeride mod nez som M2jku odinstaloval.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Váš život v Empire Bay aneb FreeRide a Jimmyho Vendeta
PříspěvekNapsal: 27 lis 2010, 17:36 
Offline
Zelenáč

Registrován: 27 lis 2010, 17:26
Příspěvky: 1
Ahoj, mám pár dotazů...

Jak to je s taxíkama, vozit se v nich nelze, a vozit v něm ostatní a získat peníze každopádně nějak jinak než přepadáváním obchodů lze? Tato činnost mne a určitě nebudu sám zabavila v M1 víc než v M2 celý FreeRide mod.

Docela mne mrzí, že nejde použít jak nadzemka,vlak či jiná doprava než pouze a jen auto... Všude se dočítám, že Mafie 2 vypadá jako Aprílová nedodělaná verze hry. Chtěl bych se zeptat na jiné názory. Co mohu tak posoudit, hrál jsem chvilku, dějová linie je skvělá, prý moc krátká(nedohrál jsem zatím). Ale když to porovnáme s náročností na požadavky od jiných her včetně např GTA4... prostě po zkušebním hraní Free Ride, jsem byl po 30 minutách lehce zklamán tím, že už se tam nedá nic nového očekávat... Abych to upřesnil... vybafne to na vás ze tmy a člověk je chvilku v užaslé agónii (těch 30 minut) a když zjistí, že to je vlastně vše a ve hře se nedočká pořádné volnosti velkoměsta jak předvedl RockStar u GTA... tak je mu do breku.

Já nevím, ale tohle vše museli vývojáři vědět... lze říct, že okradli jak sebe, tak nás o ty nejlepší prožitky, na které se čekalo. Doufám že to není konec mafie, prootže takový si nezaslouží.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Váš život v Empire Bay aneb FreeRide a Jimmyho Vendeta
PříspěvekNapsal: 02 pro 2010, 11:58 
Offline
Picciotto

Registrován: 14 srp 2010, 22:03
Příspěvky: 30
Bohužel konec to asi bude a nedá se nic dělat, ale opravdu to zatím nijak použít nejde a mám na to stejný názor, jako ty :(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Váš život v Empire Bay aneb FreeRide a Jimmyho Vendeta
PříspěvekNapsal: 03 pro 2010, 21:13 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
DaNvYto píše:
Ahoj, mám pár dotazů...

Jak to je s taxíkama, vozit se v nich nelze, a vozit v něm ostatní a získat peníze každopádně nějak jinak než přepadáváním obchodů lze?

Nelze.

DaNvYto píše:
Chtěl bych se zeptat na jiné názory. ... prostě po zkušebním hraní Free Ride, jsem byl po 30 minutách lehce zklamán tím, že už se tam nedá nic nového očekávat...

Na názory se podívej na tomto foru, je jich tu nesčetně v sekci Mafia II. Myslím, že to tu už nikdo nechce rozebírat. Obecně je Mafia velkým zklamáním a s postupným vydáváním DLC se začínám přiklánět k tvrdému hodnocení eurogameru.net - 4/10. Free Ride nebyl zpřístupněn oficiálně a moc si v něm opravdu nezahraješ.

DaNvYto píše:
Já nevím, ale tohle vše museli vývojáři vědět... lze říct, že okradli jak sebe, tak nás o ty nejlepší prožitky, na které se čekalo. Doufám že to není konec mafie, prootže takový si nezaslouží.

Nevím, nakolik v tom mají prsty vývojáři, ale hra byla prezentována jako dokonalost sama. To co bylo vidět na prezentacích se už ale z větší části neobjevilo ve hře. Vzhledem k tomu, jakým stylem 2K Games vyj**ává (omlouvám se, jiný ekvivalent mne opravdu nenapadl) pak je tato hra z jejich strany brána jako kompletní a dokonalá. Poslední "perfektní" akci udělalo při vydání DLC Joeho dobrodružství, které u nás mělo vyjít tuším 23.11. (to vyšlo v celé EU, kromě nás) a vychází snad dnes. A nikdo neví proč. Upozorňuji, že dabing je dávno hotový. Piráti hrají s dabingem už 10 dní.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz