Právě je 30 lis 2021, 09:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Co všechno mělo být v Mafii 2 (doporučeno přečíst)
PříspěvekNapsal: 03 lis 2011, 22:04 
Offline
Zelenáč

Registrován: 03 lis 2011, 16:56
Příspěvky: 4
Původní mafia 2

1Pizzerie- Rodina Scalletů měla mít pizzerii.Ale aby byli chudí jim přišlo lepší.
Ovšem mě a asi všem ostatním by přišla pizzerie lepší.
http://mafia2.scorpions.cz/data/mafia2/ ... a-room.jpg
http://mafia2.scorpions.cz/data/mafia2/ ... aletta.jpg
http://mafia2.scorpions.cz/data/mafia2/ ... a-logo.jpg

2.Empire Classic Radio - Na této stanici původně měla hrát klasická hudba, nikoliv populární, ale opera a podobná styl hudby.

3.Systém reputace- Systém reputace ovlivňoval váš status ve hře.Za zabití civilisty se vaše reputace snížili, naopak za dání bezdomovci dolar zvýšila (jediná věc ve hře, které zůstala). Samozřejmě faktorů bylo více, ale již nejsou známé.

4.Lockpick systém- Systém lockpicků měl ve hře svou roli. Do levných aut jste se dostávali snadno a do těch dražších déle. Svůj "lockpick styl" jste mohli zlepšovat a dosáhnout tak rychlejšího odemčení aut.

5.Zbraně na blízko- Všechny zbraně co tu jsou jste mohli používat.Takže třeba sekáček, ten bychom mohli využít v Drsňák a účetní.Nebo pálka, to jsem i viděl, prvně jste se měli v ocelárně mlátit pálkami a pak teprve střílení.Pak obušek, mise co vyškrtli, pozměnili a dali do J.D. tam ale už hlídač obušek neměl. A nůž ten měl být ve stejné misi jako obušek, Gamescom ukazoval osmiminutovou misi (byla sestříhaná) a tam byli tyto dvě zbraně odkaz http://www.ddworld.cz/videa/pocitacove- ... -mise.html a tady najdete vystřižené zbraně, chybí tam jedna puška a také jste mohli zvednout různé předměty, např. vlašku v baru a bouchnout protivníka po hlavě. http://mafia.gamecentral.cz/?article=mafia2_zbrane

6.Zbrojní licence-Ve hře jste si mohli koupit zbrojní licenci. Pokud vás policista viděl se zbraní, stačilo ukázat zbrojní pas a nechal vás jít.

7.Ukazatel viditelnosti- Při tajných misích se vám zobrazil ukazatel viditelnosti, pokud jste byli na světle, ukazatel byl celý v bílém, pokud ve stínu a tedy těžko viditelní, ukazatel byl prázdný.

8.Svítící město-Ve hře se měly náhodně rozsvěcet a zhasínat okna budov. Hra poté působila více realisticky a živěji.

9.Rychlé získání peněz- Když potřebuje rychle vydělat peníze, není nic lehčího, než přepadnout obchod. Tím, že ale přepadnete nebo zničíte obchod, riskujete, že v této čtvrti budete navždy nepřítelem.

10.Inventář- Ve hře měl fungovat inventář podobný prvnímu dílu. Vito byl limitován na dvě velké zbraně a několik sekundárních. Samozřejmě šlo z inventáře věci odhazovat.

11.Gamepad & Volant- Ve hře jste mohli používat gamepad i volant. Ve finální hře to nakonec není.

12.Sázení na chrty- Ve hře jste si mohli vydělat velké peníze, sázením na chrty
http://mafia2.scorpions.cz/galerie/117/screenmis01.jpg

13.Kupování domů- V Realitní kanceláři jste si mohli koupit domy ale tato možnost byla vyškrtnuta, budova se ve hře stále nachází. Ale dostat se do ní nedá.
http://mafia2.scorpions.cz/data/mafia2/ ... -05-14.jpg

14.Kupování aut- V Diamond Motors jste si mohli koupit auto, tato možnost byla vyškrtnuta ale ze hry budovu nevymazali ve hře se stále nachází.
http://mafia2.scorpions.cz/data/mafia2/galeri
/mafia2%202010-09-01%2017-42-44-40.jpg

15.Použití taxi- mohli jste si zvolit na mapě kam chcete jet a mohli jste se kochat přírodou a městem, nebo jízdu přeskočit, tato možnost byla vyškrtnuta.

16Kino Twister- V tomto kině se měla odehrávat mise, nevím která a je zmiňovaná ve finální hře, tak že patří Martymu otci. Měla se tam odehrávat mise.
http://mafia2.scorpions.cz/data/mafia2/ ... ster01.jpg

17.Extrémní obtížnost- Ve hře měla být extrémní obtížnost, nyní si jí můžete stáhnout.

18.Kouření- Ve hře jste si mohli zakouřit kdy chtěli.

19.Smrtelní spolubojovníci- spolubojovníci měli být při boji smrtelný.

20.Omezená munice- Omezená munice pro spolubojovníky, nepřátele a policisty.

21.Registrace auta- Auto jste si mohli registrovat.

22.Nakupování věcí do domu- Do domu jste si mohli nakupovat různé věci.

23.Použití nadzemky- Nadzemkou jste se mohli svézt

24.Použití autobusu- Autobusem jste se mohli svézt

25.Rádiové stanice- Měli mít jiné názvy, na konci mělo být stanice např. Empire Central stanice

26.Swift cola - Se měla jmenovat --> Lepsi cola

27.Růžová- Na přebarvení auta měla být --> Denbsky růžová

28.Tiskárna- Ve hře měla být tiskárna, určitě tam měla být nějaká mise a tato budova je velmi rozlehlá. http://mafia2.scorpions.cz/data/_novink ... ryhall.jpg
http://mafia2.scorpions.cz/data/_novink ... ffices.jpg
www.mafia2world.cz/upload/no/tiskarna/m ... -02-08.jpg

29.Neznámá luxusní budova- Tato budova se měla ve hře nacházet. Měla tam být mise. http://www.mafia2world.cz/upload/no/bnp ... -57-31.jpg
http://www.mafia2world.cz/upload/no/bnp ... -37-45.jpg
http://www.mafia2world.cz/upload/no/bnp ... -33-70.jpg
http://www.mafia2world.cz/upload/no/bnp ... -37-71.jpg

30.Sicílie- Po nočním seskoku se jednotka dostane do palby. Poté, co je nepřítel eliminován, Vito dostává rozkaz hlídat zraněného DiMarca, kterého na zádech nese Parker. Druhý den přijíždí po nedaleké silnici německý náklaďák (nebo transportér). Vito spolu s Williamsem uklidí mrtvoly do nedalekého příkopu, aby je Němci neodhalili. (dále bohužel neznámé) a našel jsem tuto mapu, město tam mělo být celé přístupné.
http://mafia.czech-games.net/2010/08/vs ... plne-hry/#

31.Pila- Po zabití špekouna je Henry zraněn. Vito, Joe a zraněný Henry sedají do auta a snaží se ujet. Bohužel je na nedalekém mostě zablokuje police, Vito má jedinou šanci, skočit s autem na nadzemní dráhu.

32.Práce pro Steava- Rok 1952. Vito si jde pro zbrojní pas na nějakou akcičku, u Giuseppe potká Steva, který mu nabídne přivydělání u Dereka zničením aut v nedaleké továrně. Při tajném plížení se kolem garáže narazí Vito na hlídače přední brány, strhne se rvačka a Vito vychází jako vítěz. Nyní stačí zničit auta v garáži, ujet policii, které přijede ihned po zničení aut a zavolat Dereka, že mise je splněna.

33.Smrt Tommyho- Bez nějakých přesvědčivých důkazů můžeme říci, že tahle smrt Tommyho vypadat neměla. Smrt je udělána rychle, bez citových věcí, s jinou hudbou, oblečením a dokonce i zbraní.

34.Ocelárna- "Jak jste se sem kurva dostali?" Tuto větu řekne masťnák u hlavních dveří ocelárny. Právem zůstává rozum stát. V původní verzi totiž tato scéna měla proběhnout až v další části komplexu. Tam jste se měli teprf mlátit pálkami.

35.Umíraní- Kdo viděl umírat gangstera, tak že se plazil po zemi a prosil, já třikrát, v jedničce aspoň třicetkrát. A původně to mělo být častější.

36.Postavy- V Mafia 2 mělo být o desítky postav více, měli být hlavně ve vedlejších misích a na začátku na Sicílii, kde mělo být osm misí. Tady máte postavy.
MUŽ Z LETADLA 1, MUŽ Z LETADLA 2, SLUHA ALEX, ANGELO, ČERNOKOŠILÁČ1, ČERNOKOŠILÁČ 2, DŮSTOJNÍK ČERNOKOŠILÁČŮ, KOSTRA
HLÍDAČ AUTA 1, HLÍDAČ AUTA 2, CARMINE, KOMINÍK, CHRISTINA CLEMENTOVÁ, DINO, DIVOKÁ PROSTITUTKA, MASTŇÁKOVA MATKA, HUBERT,
JACK, ŽIDOVSKÝ GANGSTER 1, ŽIDOVSKÝ GANGSTER 2, JOLANDA, LEON, LISA
LOWELL LEWELLYN, LUIGI, MEYER LANSKY, PAN DALLOWAY, PAN MANARA
PANÍ PACELLIOVÁ, PARKER, PEPÉ, PETE, PIERRE GOBBI, PIETRO
FANOUŠEK RATMANA 1, FANOUŠEK RATMANA 2, FANOUŠEK RATMANA 3
HLÍDAČ RATMOBILU, RICHARD BECK, SALVATORE, TERRY STONE

37.Stará mafia- Mafia 2 měla být původně mnohem delší tady najdete původní mise.http://mafia2.scorpions.cz/clanek/vsechny-mise

38.Hot Rody- Městem měli normálně projíždět Hot Rody

39.Vedlejší mise- Ve hře mělo být o desítky vedlejších misích víc. Mohli jste je udělat nebo ne. Některé byli delší a některé, třeba jen zachránit muže před psem. U větších úkolů jste dostali hodně peněz a za zachránění člověka před psem jen tak stovku. U větších úkolů, to bylo většinou pro Dereka, Bruskyho, Guiseppeho, Charliho, kterého dali do J.A. A u menších, jste je viděli jednou. A větší vedlejší mise byli povinné a u menších určitě nebyli povinné. Například 5.Pila, jste mohli pomoct Joeově přítelkyni nebo nemuseli.

40.Auta- Vnitřek auta šel upravit. (potahy)

41.Zbraně se měli občas zasekávat- To ve finální hře není ale když máte cheat a máte nekonečno granátů, jeden z dvaceti nevybouchne, nebo bouchne později.

42.Kufr- Do kufru jste mohli dávat mrtvoly a zbraně. Proto byl inventář aby jste měli nějaké zbraně v zásobě.

43.Luxusní Vila u města- Kdo hrál Jimmyho vendetu, poslední misi. Byla tam krásná vila a v té jste měli původně zabít Vinciho, jenže konec ustřihli a Leo řekne „Joe nebyl součástí dohody“ a dál nikdo neví. Co se stalo z městem, s rodinami, a hlavně s Joem.

44.Sedadla- Mohli jste si sednout na lavičku či židli.

45.Auto honička- Při nějakých auto honičkách jste mohli střílet jako spolujezdec z auta.

46.Rodiny- Mohli jste si vybrat ke které rodině se přidáte.

47.Respekt- Lidi na ulici měli z vás respekt, tím myslím gangstery. Policajti, když jste měli blok řekli, to jste vy. Když želízka, buď úplatek, zatčení nebo to jste vy. Záleží co jste provedli. Ten respekt jste ale jen tak neměli, mohli i nemuseli jste si ho vybudovat.

48.Delizia Grandeamerica- Toto auto má snad každý rád, teď si představte že má čtyři různé velmi podobné typy. V původní hře měli jezdit všechny a teď najdete jeden v J.D.

49.Krádeže- Dřív se měli všichni majitelé vozu bránit, ne jen při krádeži „néé nech mě žíít“
kromě žen zamo zřejmě.

50.Zvířata- Na ulicích neběhali jen krysy ale i psy, já psa v Mafia 2 viděl dvakrát s to jen v Cutcsénách.

51.Čtyři konce- Hra měla mít čtyři konce

52.Boxerklub- Další způsob jak si vydělat peníze, mohli jste jít do boxer klubu si jít zabojovat nebo vsadit, to nevím.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Co všechno mělo být v Mafii 2 (doporučuju přečíst)
PříspěvekNapsal: 06 lis 2011, 12:57 
Offline
Zelenáč

Registrován: 03 lis 2011, 16:56
Příspěvky: 4
Původní mafia 2

1Pizzerie- Rodina Scalletů měla mít pizzerii.Ale aby byli chudí jim přišlo lepší.
Ovšem mě a asi všem ostatním by přišla pizzerie lepší.
http://mafia2.scorpions.cz/data/mafia2/ ... a-room.jpg
http://mafia2.scorpions.cz/data/mafia2/ ... aletta.jpg
http://mafia2.scorpions.cz/data/mafia2/ ... a-logo.jpg

2.Empire Classic Radio - Na této stanici původně měla hrát klasická hudba, nikoliv populární, ale opera a podobná styl hudby.

3.Systém reputace- Systém reputace ovlivňoval váš status ve hře.Za zabití civilisty se vaše reputace snížili, naopak za dání bezdomovci dolar zvýšila (jediná věc ve hře, které zůstala). Samozřejmě faktorů bylo více, ale již nejsou známé.

4.Lockpick systém- Systém lockpicků měl ve hře svou roli. Do levných aut jste se dostávali snadno a do těch dražších déle. Svůj "lockpick styl" jste mohli zlepšovat a dosáhnout tak rychlejšího odemčení aut.

5.Zbraně na blízko- Všechny zbraně co tu jsou jste mohli používat.Takže třeba sekáček, ten bychom mohli využít v Drsňák a účetní.Nebo pálka, to jsem i viděl, prvně jste se měli v ocelárně mlátit pálkami a pak teprve střílení.Pak obušek, mise co vyškrtli, pozměnili a dali do J.D. tam ale už hlídač obušek neměl. A nůž ten měl být ve stejné misi jako obušek, Gamescom ukazoval osmiminutovou misi (byla sestříhaná) a tam byli tyto dvě zbraně odkaz http://www.ddworld.cz/videa/pocitacove- ... -mise.html a tady najdete vystřižené zbraně, chybí tam jedna puška a také jste mohli zvednout různé předměty, např. vlašku v baru a bouchnout protivníka po hlavě. http://mafia.gamecentral.cz/?article=mafia2_zbrane

6.Zbrojní licence-Ve hře jste si mohli koupit zbrojní licenci. Pokud vás policista viděl se zbraní, stačilo ukázat zbrojní pas a nechal vás jít.

7.Ukazatel viditelnosti- Při tajných misích se vám zobrazil ukazatel viditelnosti, pokud jste byli na světle, ukazatel byl celý v bílém, pokud ve stínu a tedy těžko viditelní, ukazatel byl prázdný.

8.Svítící město-Ve hře se měly náhodně rozsvěcet a zhasínat okna budov. Hra poté působila více realisticky a živěji.

9.Rychlé získání peněz- Když potřebuje rychle vydělat peníze, není nic lehčího, než přepadnout obchod. Tím, že ale přepadnete nebo zničíte obchod, riskujete, že v této čtvrti budete navždy nepřítelem.

10.Inventář- Ve hře měl fungovat inventář podobný prvnímu dílu. Vito byl limitován na dvě velké zbraně a několik sekundárních. Samozřejmě šlo z inventáře věci odhazovat.

11.Gamepad & Volant- Ve hře jste mohli používat gamepad i volant. Ve finální hře to nakonec není.

12.Sázení na chrty- Ve hře jste si mohli vydělat velké peníze, sázením na chrty
http://mafia2.scorpions.cz/galerie/117/screenmis01.jpg

13.Kupování domů- V Realitní kanceláři jste si mohli koupit domy ale tato možnost byla vyškrtnuta, budova se ve hře stále nachází. Ale dostat se do ní nedá.
http://mafia2.scorpions.cz/data/mafia2/ ... -05-14.jpg

14.Kupování aut- V Diamond Motors jste si mohli koupit auto, tato možnost byla vyškrtnuta ale ze hry budovu nevymazali ve hře se stále nachází.
http://mafia2.scorpions.cz/data/mafia2/galeri
/mafia2%202010-09-01%2017-42-44-40.jpg

15.Použití taxi- mohli jste si zvolit na mapě kam chcete jet a mohli jste se kochat přírodou a městem, nebo jízdu přeskočit, tato možnost byla vyškrtnuta.

16Kino Twister- V tomto kině se měla odehrávat mise, nevím která a je zmiňovaná ve finální hře, tak že patří Martymu otci. Měla se tam odehrávat mise.
http://mafia2.scorpions.cz/data/mafia2/ ... ster01.jpg

17.Extrémní obtížnost- Ve hře měla být extrémní obtížnost, nyní si jí můžete stáhnout.

18.Kouření- Ve hře jste si mohli zakouřit kdy chtěli.

19.Smrtelní spolubojovníci- spolubojovníci měli být při boji smrtelný.

20.Omezená munice- Omezená munice pro spolubojovníky, nepřátele a policisty.

21.Registrace auta- Auto jste si mohli registrovat.

22.Nakupování věcí do domu- Do domu jste si mohli nakupovat různé věci.

23.Použití nadzemky- Nadzemkou jste se mohli svézt

24.Použití autobusu- Autobusem jste se mohli svézt

25.Rádiové stanice- Měli mít jiné názvy, na konci mělo být stanice např. Empire Central stanice

26.Swift cola - Se měla jmenovat --> Lepsi cola

27.Růžová- Na přebarvení auta měla být --> Denbsky růžová

28.Tiskárna- Ve hře měla být tiskárna, určitě tam měla být nějaká mise a tato budova je velmi rozlehlá. http://mafia2.scorpions.cz/data/_novink ... ryhall.jpg
http://mafia2.scorpions.cz/data/_novink ... ffices.jpg
http://www.mafia2world.cz/upload/no/tis ... -02-08.jpg

29.Neznámá luxusní budova- Tato budova se měla ve hře nacházet. Měla tam být mise. http://www.mafia2world.cz/upload/no/bnp ... -57-31.jpg
http://www.mafia2world.cz/upload/no/bnp ... -37-45.jpg
http://www.mafia2world.cz/upload/no/bnp ... -33-70.jpg
http://www.mafia2world.cz/upload/no/bnp ... -37-71.jpg

30.Sicílie- Po nočním seskoku se jednotka dostane do palby. Poté, co je nepřítel eliminován, Vito dostává rozkaz hlídat zraněného DiMarca, kterého na zádech nese Parker. Druhý den přijíždí po nedaleké silnici německý náklaďák (nebo transportér). Vito spolu s Williamsem uklidí mrtvoly do nedalekého příkopu, aby je Němci neodhalili. (dále bohužel neznámé) a našel jsem tuto mapu, město tam mělo být celé přístupné.
http://mafia.czech-games.net/2010/08/vs ... plne-hry/#

31.Pila- Po zabití špekouna je Henry zraněn. Vito, Joe a zraněný Henry sedají do auta a snaží se ujet. Bohužel je na nedalekém mostě zablokuje police, Vito má jedinou šanci, skočit s autem na nadzemní dráhu.

32.Práce pro Steava- Rok 1952. Vito si jde pro zbrojní pas na nějakou akcičku, u Giuseppe potká Steva, který mu nabídne přivydělání u Dereka zničením aut v nedaleké továrně. Při tajném plížení se kolem garáže narazí Vito na hlídače přední brány, strhne se rvačka a Vito vychází jako vítěz. Nyní stačí zničit auta v garáži, ujet policii, které přijede ihned po zničení aut a zavolat Dereka, že mise je splněna.

33.Smrt Tommyho- Bez nějakých přesvědčivých důkazů můžeme říci, že tahle smrt Tommyho vypadat neměla. Smrt je udělána rychle, bez citových věcí, s jinou hudbou, oblečením a dokonce i zbraní.

34.Ocelárna- "Jak jste se sem kurva dostali?" Tuto větu řekne masťnák u hlavních dveří ocelárny. Právem zůstává rozum stát. V původní verzi totiž tato scéna měla proběhnout až v další části komplexu. Tam jste se měli teprf mlátit pálkami.

35.Umíraní- Kdo viděl umírat gangstera, tak že se plazil po zemi a prosil, já třikrát, v jedničce aspoň třicetkrát. A původně to mělo být častější.

36.Postavy- V Mafia 2 mělo být o desítky postav více, měli být hlavně ve vedlejších misích a na začátku na Sicílii, kde mělo být osm misí. Tady máte postavy.
MUŽ Z LETADLA 1, MUŽ Z LETADLA 2, SLUHA ALEX, ANGELO, ČERNOKOŠILÁČ1, ČERNOKOŠILÁČ 2, DŮSTOJNÍK ČERNOKOŠILÁČŮ, KOSTRA
HLÍDAČ AUTA 1, HLÍDAČ AUTA 2, CARMINE, KOMINÍK, CHRISTINA CLEMENTOVÁ, DINO, DIVOKÁ PROSTITUTKA, MASTŇÁKOVA MATKA, HUBERT,
JACK, ŽIDOVSKÝ GANGSTER 1, ŽIDOVSKÝ GANGSTER 2, JOLANDA, LEON, LISA
LOWELL LEWELLYN, LUIGI, MEYER LANSKY, PAN DALLOWAY, PAN MANARA
PANÍ PACELLIOVÁ, PARKER, PEPÉ, PETE, PIERRE GOBBI, PIETRO
FANOUŠEK RATMANA 1, FANOUŠEK RATMANA 2, FANOUŠEK RATMANA 3
HLÍDAČ RATMOBILU, RICHARD BECK, SALVATORE, TERRY STONE

37.Stará mafia- Mafia 2 měla být původně mnohem delší tady najdete původní mise.http://mafia2.scorpions.cz/clanek/vsechny-mise

38.Hot Rody- Městem měli normálně projíždět Hot Rody

39.Vedlejší mise- Ve hře mělo být o desítky vedlejších misích víc. Mohli jste je udělat nebo ne. Některé byli delší a některé, třeba jen zachránit muže před psem. U větších úkolů jste dostali hodně peněz a za zachránění člověka před psem jen tak stovku. U větších úkolů, to bylo většinou pro Dereka, Bruskyho, Guiseppeho, Charliho, kterého dali do J.A. A u menších, jste je viděli jednou. A větší vedlejší mise byli povinné a u menších určitě nebyli povinné. Například 5.Pila, jste mohli pomoct Joeově přítelkyni nebo nemuseli.

40.Auta- Vnitřek auta šel upravit. (potahy)

41.Zbraně se měli občas zasekávat- To ve finální hře není ale když máte cheat a máte nekonečno granátů, jeden z dvaceti nevybouchne, nebo bouchne později.

42.Kufr- Do kufru jste mohli dávat mrtvoly a zbraně. Proto byl inventář aby jste měli nějaké zbraně v zásobě.

43.Luxusní Vila u města- Kdo hrál Jimmyho vendetu, poslední misi. Byla tam krásná vila a v té jste měli původně zabít Vinciho, jenže konec ustřihli a Leo řekne „Joe nebyl součástí dohody“ a dál nikdo neví. Co se stalo z městem, s rodinami, a hlavně s Joem.

44.Sedadla- Mohli jste si sednout na lavičku či židli.

45.Auto honička- Při nějakých auto honičkách jste mohli střílet jako spolujezdec z auta.

46.Rodiny- Mohli jste si vybrat ke které rodině se přidáte.

47.Respekt- Lidi na ulici měli z vás respekt, tím myslím gangstery. Policajti, když jste měli blok řekli, to jste vy. Když želízka, buď úplatek, zatčení nebo to jste vy. Záleží co jste provedli. Ten respekt jste ale jen tak neměli, mohli i nemuseli jste si ho vybudovat.

48.Delizia Grandeamerica- Toto auto má snad každý rád, teď si představte že má čtyři různé velmi podobné typy. V původní hře měli jezdit všechny a teď najdete jeden v J.D.

49.Krádeže- Dřív se měli všichni majitelé vozu bránit, ne jen při krádeži „néé nech mě žíít“
kromě žen zamo zřejmě.

50.Zvířata- Na ulicích neběhali jen krysy ale i psy, já psa v Mafia 2 viděl dvakrát s to jen v Cutcsénách.

51.Čtyři konce- Hra měla mít čtyři konce

52.Boxerklub- Další způsob jak si vydělat peníze, mohli jste jít do boxer klubu si jít zabojovat nebo vsadit, to nevím.

53.krádež- Mohli jsme někoho na ulici okráct.

54.krádež- Když jste šli na ulici dobře oblečení, byla možnost že vás někdo okrade, mohl jste jim dát prachy nebo je postřílet.

55.zásobník- Zásobník neměl být takový, měl být jako v jedničce, že by se přebyl a to co v něm zbylo by zmizelo.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Co všechno mělo být v Mafii 2 (doporučeno přečíst)
PříspěvekNapsal: 07 lis 2011, 19:32 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2011, 09:27
Příspěvky: 121
Já v Mafii II viděl kočku (myslím že mourek), v druhé kapitole v domě Vitovy matky. Takže uprav padesátý bod, jinak docela dobrý seznam.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Co všechno mělo být v Mafii 2 (doporučeno přečíst)
PříspěvekNapsal: 10 pro 2011, 19:36 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 17 úno 2011, 22:10
Příspěvky: 62
Bydliště: Little Italy
keby dodrzia z tohto aspon 75% tak by to bola fakt skvelá hra

_________________
Noi abbiamo le nostre leggi-máme svoje zákony


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.czZískejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat