Právě je 18 dub 2024, 21:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 15 srp 2010, 22:44 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
''vlastně celou dobu děláš za peníze co se ti řekne...'' :DDD a Mafie 2 bude o čem sázení kytek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 15 srp 2010, 23:04 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 19:32
Příspěvky: 86
n.u.r.v. píše:
když už srovnáváš s GTA4, tak:

-GTA4 má asi nejhorší příběh (vlastně celou dobu děláš za peníze co se ti řekne...)

-běh a zastavení na místě-GTA4 to má lepší-reálnější (i když mě to někdy vytáčelo)...zkus běžet a zastavit se namístě-nelze

-co ti vadilo v GTA4 na ovládání? s HW nárokama to podělali, ale mám teď nejnovější verzi a už je to ok

Citace:
Jednoduše řečeno, to co obsahuje hra teď, mi stačí k tomu abych se do hry vžil a užil si jí. Nebudu polemizovat nad tím, proč nejde ve hře plavat, proč jsou autobusy nepřirozeně prázdné nebo proč nereagují lidé více realisticky na aktivity hráče, když to během bežného hraní stejně pocítí hráč minimálně. Jelikož je jasné, že kdyby tyto všechny věci co zde byly několikrát jmenované ve hře byly, byla by hra lepší, ale je to opravdu tak zásadní nedostatek?


dos to bije do očí+autoři hry se celou dobu chlubili, jak kladou důraz na realističnost...tohle je reálný (+nefunkční mhd)...


Pokud si četl co jsem psal, tak jsem se záměrně k příběhům obou her absolutně nevěnoval, právě proto, že z dema určit kvalitu příběhu Mafie II nelze, ovšem očekávám, že bude výborný. Takže nějak nechápu, proč se o něm zmiňuješ. :)

Běh a zastavení na místě GTA4 rozhodně lepší nemá. Právě naopak, je to jedna z věcí co kazí hratelnost, nepočítaje né moc dobrou fyziku ovládání aut a doslova otřesnou kameru. To že to je reálnější je určitě fajn, ale dle mého názoru toto nemá ve hrách tohoto typu co dělat, to už můžeš rovnou kritizovat pohled třetí osoby, jelikož ten také není reálný...

Někomu to do očí bije někomu ne. Mi ne. Když jedu městem těžko si všimnu, že je autobus prázdný, nebo že nemá zastávky. Stejně tak jako plavání, napříkald v GTA4 jsem se po vodě pohyboval minimálně a plavání jsem bral jako zdlouhvou nudnou věc. Jen mě těšilo,"že tu byla ta možnost", ale abych kvůli tomu shazoval celkové hodnocení jinak povedené hry? Jak už jsem řek, není to pro mne tak zásadní.

_________________
ˇˇˇ2K DLC for Mafia 2ˇˇˇ
http://www.youtube.com/watch?v=Iy0nVslhfkk
http://www.youtube.com/watch?v=iVbHVvswTBw


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 16 srp 2010, 10:35 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
autobus má zastávky a zastavuje na nich :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 16 srp 2010, 14:14 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
jakubgaluszka píše:
autobus má zastávky a zastavuje na nich :)


Jo, to je pravda.
Zatím bych ale M2 nějaké takové nedostatky nepřiřazoval - je to pouze demo a nikdo tady z nás vůbec neví, jak to nakonec bude ve finalní pdobě hry a co budou opravovat/přidávat patche

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 16 srp 2010, 17:04 
Offline
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:29
Příspěvky: 123
Bydliště: Hradec Králové
Nemám čas se vyjádřit ke všemu, takže se vyjádřím jen k destrukci aut, zde mám potěšující zprávu. V demu je záměrně osekaná, na zahraničních fórech je uvedeno i to, jak se to napravit :)

_________________
"Jenom dvě věci jsou nekonečné, vesmír a lidská blbost, ale u vesmíru to není tak jisté" Albert Einstein

24.12.07 - 24.12.08 - Jsem tu rok!
24.12.07 - 24.12.09 - A návdavkem další rok!

(z pietních důvodů ponecháno v původním stavu)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 16 srp 2010, 19:17 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
JINAK CHCI UPOZORNIT ŽE TAK JAK JE DEMO TAK TAK BUDE VYPADAT PLNÁ HRA (AŽ NA SCHVÁLNĚ UZAMČENÉ VĚCI JAKO TŘEBA ZMINOVANA DESTRUKCE) casem to budou opravovat patche....jinak demo=full


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 16 srp 2010, 22:09 
Offline
Picciotto

Registrován: 14 srp 2010, 22:03
Příspěvky: 30
Já vesměs naprosto souhlasím s tím, co napsal Kein. Některé věci zamrzí, že nejsou, ale na druhou stranu - při hraní si takových "maličkostí" všímat nebudu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz