Právě je 19 dub 2024, 21:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DLC
PříspěvekNapsal: 24 črc 2010, 18:12 
Offline
Zelenáč

Registrován: 24 črc 2010, 18:08
Příspěvky: 1
Čau hoši ......mám dotaz nevíte zda budou jekde k dostání nebo k zkoupení DCL co jsou pro ameriku ? U nás vím jen o DCL které mám k limitce ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC
PříspěvekNapsal: 24 črc 2010, 21:29 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
premyslej ano budou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC
PříspěvekNapsal: 25 črc 2010, 15:11 
Offline
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 20:58
Příspěvky: 7
jakubgaluszka píše:
premyslej ano budou

ono se o tom někde oficiálně psalo, že tady tak chytračíš ?
Jesli ano, tak se omlouvám 8-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC
PříspěvekNapsal: 26 črc 2010, 11:36 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
Tak jestli to v ČR a legálně nepůjde sehnat, na inetu to stejně stáhnout půjde .))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC
PříspěvekNapsal: 29 črc 2010, 12:04 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
Ode mě za DLC neuvidí ani korunu. Podle mě je DLC to nejhorší, co nás mohlo u her potkat, a já to považuji za neuvěřitelnou zlodějinu a drzost vývojářů, potažmo vydavatelů. Ano, pokud DLC obsahuje nějakou novou kampaň, jejíž hrací doba se pohybuje aspoň kolem 5 hodin, její kvalita se aspoň trochu přibližuje kvalitě původní hry a je za aspoň trochu dobrou cenu, tak proč ne? Jenže dneska se bohužel rýžuje i např. na 1 misi trvající 15minut (Mass Effect 2) a nebo třeba na pár nových oblečeních a vozidlech (Mafia II). Ale to samozřejmě za předpokladu, že je DLC jen takové doplnění původní hry. Pokud je hra na tom DLC závislá, tak je to špatně. Takže ty malý DLCčka M2 určitě stahuju a to velký DLC Jimmy´s Vendeta s největší pravděpodobností taky. Je zajímavý, že dřív se DLC nedělaly a přitom byli spokojené obě strany - hráči i vývojáři. Tohle je prostě pouze další důkaz toho, že lidská chamtivost a nenažranost nezná mezí.

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC
PříspěvekNapsal: 29 črc 2010, 12:29 
Offline
Picciotto

Registrován: 25 črc 2009, 14:41
Příspěvky: 37
Aj ja som proti DLC. Nastvali ma s tym uz pri GTA IV a teraz idu toto robit aj na M2. Podla mna je to uplne zly krok. Vela penazi za malo muziky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC
PříspěvekNapsal: 29 črc 2010, 15:33 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
Kmeto píše:
Aj ja som proti DLC. Nastvali ma s tym uz pri GTA IV a teraz idu toto robit aj na M2. Podla mna je to uplne zly krok. Vela penazi za malo muziky.

No tak s tím GTAčkem nesouhlasím. Pokud se nepletu, tak tam vyšly pouze 2 DLC a oba měly novou kampaň (slovo "příběh" u GTA použít fakt nemůžu) a jejich hrací doba by dle toho, co jsem četl na netu, měla být nějakých 20hodin (dohromady). Což se dá úplně v pohodě považovat za téměř nové hry. Přečti si můj koment znova, psal jsem, že přesně takovýhle velký DLC uznávám. Ale z těch malejch srá*ovin, co dneska ke hrám vychází, se mi dělá zle.

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC
PříspěvekNapsal: 30 črc 2010, 11:45 
Offline
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 20:58
Příspěvky: 7
přesně tak, DLCčka u GTA 4 se daly klidně považovat za datadisky, protože toho přinesly opravdu hodně. Takovým směrem by se měly ubírat všechny stahovatelný obsahy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DLC
PříspěvekNapsal: 02 srp 2010, 22:35 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 00:10
Příspěvky: 235
Honzkurk píše:
přesně tak, DLCčka u GTA 4 se daly klidně považovat za datadisky, protože toho přinesly opravdu hodně. Takovým směrem by se měly ubírat všechny stahovatelný obsahy.

Asi tak, sám jsem je dohrál a nyní dojíždím vedlejší mise. Takhle nějak si DLC (vznešeně "datadisk") představuji, ne to, že dostanu dva obleky a vyblajznu za to 300 Kč... :)

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz