Právě je 28 bře 2024, 22:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hry aktuálně
PříspěvekNapsal: 04 čer 2020, 19:51 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2011, 09:27
Příspěvky: 121
Hráli jste v poslední době něco, co byste ostatním doporučili? Či něco, před čím varovali? Popř. na jaké hry se aktuálně těšíte? :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hry aktuálně
PříspěvekNapsal: 04 čer 2020, 20:41 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
Red Dead Redemption 2 (hrál jsem na PS4, ale vyšlo i na Xbox a PC) - nejlepší hra, jakou jsem kdy hrál (nebojte, Mafie je stále nejoblíbenější). Úžasný příběh, skvěle napsané postavy, pochopitelně dokonalý audiovizuál, neuvěřitelně uvěřitelný svět, který si žije vlastním životem, nejoriginálnější a nejrozmanitější questy, jaké jsem kdy ve hře viděl. Já nevím, prostě je to dokonalost (téměř). Jen předesílám, že to má pomalé tempo, rozhodně to není GTA na Divokém západě. Samozřejmě se Rockstar nezapře, obě série mají leccos společného, ale v lecčem je RDR2 jiný a z mého pohledu je to ještě o level výš.

The Last of Us (jen PS4) - velmi dobrá hra, i když dle mě trochu přehypovaná. (Kdo mi tu napíše spoilery z leaku u dvojky, toho si osobně najdu a zabiju :)))

God of War (jen PS4) - bojovky nepatří mezi mé oblíbené herní žánry, ale tohle je bombastická hra, samozřejmě nejlepší na tom celém je ústřední duo, jejich vztah a obecně příběh. Hratelnost je taktéž výborná, netvoří ji šílené mačkání čudlíků a nutnost zapamatovat si tisíc kombinací.

Uncharted 4 (jen PS4) - výborná hra, hratelnost mohla být inovativnější (resp. není ani trochu), ale to, co hra dělá, dělá výborně. Narozdíl od předchozí trilogie hodnotím velmi pozitivně i příběh. Příjemné překvapení.

Assassin's Creed: Black Flag - takové mírné doporučení, na vodě hra exceluje, na souši dost propadák. Příběh taky bída. Nicméně je to starší hra a dá se pořídit velmi levně a ty mořeplavecké, resp. pirátské eskapády jsou velmi návykové a výborné. Skvělá hra, když máte na hraní málo času a chcete to jen občas zapnout a chvilku relaxovat.

Já byl teď půl roku na pracáku, kvůli tomu jsem si taky pořídil PS4, abych se doma nezbláznil :lol: :lol: :lol: Hrál či dohrál jsem za tu dobu i další hry, ale už jen ve zkratce, prej jsem moc negativní :lol:

Assassin's Creed: Syndicate - strašná hra, za mě 5/10 a na AAA hru šílená ostuda, prostě Ubisoft. Fakt nebrat, selhává to ve všem kromě historických kulis.

Horizon: Zero Dawn (jen na PS4,ale vlastně vyjde letos nebo kdy na PC jakožto reklama na PlayStation výrobky) : Za mě asi největší zklamání. Úžasný námět, krásná grafika, fajn hlavní postava. A to je vše. Combat o nervy, svět naprosto bez života, questy totálně generické, postavy nezajímavé, příběh nezajímavý, prostě totální výhra kvantity nad kvalitou. Mohl bych pokračovat, ale stačí snad :)))

Hitman Season 1: Jo, dobrá hra, parádní návrat klasiky po bídném Absolution. Bohužel příběh opět stojí za prd a levely jsou pro mě bohužel příliš velké, ale to je můj subjektivní problém. Hračičky si vyhrají, u mě to způsobuje rozhodovací paralázu, jsem tím prostě přehlcenej. Možná někdy dohraju, zatím jsem pokořil jen jednu misi.

Call of Duty: WWII: To mám v rámci předplatného na PS4. MP mě nezajímá, SP docela dobrý. Líbí se mi směr, o který se pokusili - v jádru stále klasická CoD hratelnost s hodně akcí, ale přitom pokus o komorní, emotivní příběh. Bohužel jen pokus, protože emotivní to není skoro vůbec. I tak nejlepší příběh v sérii a jeden z těch lepších v FPS hrách. Hratelnost ok, i když některé designerské volby patří tak do 90. let, ale to je prostě Activision.

To by mohlo pro začátek stačit :D


P.S: Kupte si PS4, pokud jste vysazení na příběhové hry :))) Nebo počkejte na PS5, na kterém ty hry rozjedete, záleží na vašich financích.

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz