Právě je 26 dub 2024, 14:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Hodnocení:
10/10 (nejlepší) 0%  0%  [ 0 ]
9/10 0%  0%  [ 0 ]
8/10 0%  0%  [ 0 ]
7/10 100%  100%  [ 2 ]
6/10 0%  0%  [ 0 ]
5/10 0%  0%  [ 0 ]
4/10 0%  0%  [ 0 ]
3/10 0%  0%  [ 0 ]
2/10 0%  0%  [ 0 ]
1/10 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ArmA 2
PříspěvekNapsal: 24 čer 2009, 22:44 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
Jak se vám líbí ArmA II, "pravé" pokračování české hry Operation Flashpoint?

_______________
Má recenze:

Vadí mi:
    -Některý animace jsou trošku divný až srandovní (Třeba jak postava běží bez zbraně, má takový napnutý ruce)
    -jízda na kole (postava jen kroutí nohama a jinak se nehejbe)
    -ikdyž trefíte člověka jedním nábojem do krku tak se mu klidně oběví dvě díry a to na hrudi
    -AI vojáků je možná na vysoké úrovni ale občas to vypadá jako nějaký kre*én. Např. že si občas lehne doprostřed silnice když má vedle sebe budovu nebo že zběsile pobíhá sem a tam
    -další menší bugy

    Pokud to ale má být jako vojenský simulátor tak si myslím že ArmA II svůj úkol plní velmi dobře, nezáleží na tom jak to vypadá ale jak to slouží...

Líbí se mi:
    +velký arzenál zbraní
    +životy (1-3 rány a je po vás)
    +Krajina není holá (občas natrefíte na zajíce, divočáka...)
    +hodně velká herní plocha
    +Velmi dobrá grafika
    +Na nejtěžší obtížnost to není žádná máčka :-D
    +pokročilé ovládání (např. z autem můžete jen pomalu, normálně a rychle)
    +propracované velení a stavění základny
    +dost těžké ovládání letadel a vrtulníků (není to žádná arkádovka, musíte se hodně snažit aby jste přistáli...)
    +Další drobnosti na které si už teď nevzpomenu


Co se týče HW náročnosti jsem celkem spokojen (podle různých testů, benchmarků a recenzí jsem myslel že to bude o horší), hraju to s dohledností na 5 Km (max. 10) a průměrově jedu na střední-vysoké detaily (u některých je volba až na velmy vysoký) a při letu síhačkou (asi tak nejvíc náročný na HW z celé hry) mi to jede kolem 20 FPS což není nic extra ale se stíhačkou taky zrovna moc nelítám...
_______________

Pokud jí mám ohodnotit jako vojenský simulátor tak jí dávám 9/10 (Nepočítám "vady na kráse") ale pokud jako hru kterou si chci prožit (a vytknu tomu chybné animace...) 8-) tak jí dávám 6/10 když přimhouřím levý oko :FUCK:
ArmA II si ode mě tedy zaslouží dobrých 7/10 bodů.


Naposledy upravil Copeland dne 20 srp 2009, 22:16, celkově upraveno 5

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ArmA 2
PříspěvekNapsal: 25 čer 2009, 14:02 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 16:59
Příspěvky: 110
tesimse na ni, ale stahnu si ji az za tyden

btw:je tam editor?????

_________________
Tohle fórum jde pomalu a jistě do prde*e....
Obrázek
Obrázek ->Neklikat<-
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ArmA 2
PříspěvekNapsal: 25 čer 2009, 14:21 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 21:25
Příspěvky: 30
Bydliště: Doma, kde jinde bych asi bydlel?
No, vyvojari me dost sklamali. Arma 2 byla moje druha modla, tesil se se na ni uz dlouho. Vzdycky jsem byl alergicky na ty, kterym prisel realisticky vojensky simulator nudny. Proste, pokud se ve hre 99% casu nestrilelo, byla to podle nich nuda. No, hned po prvni recenzi me trefil slak. Budu muset pockat jeste tak rok, nez se pomoci patchu hra vychyta a taky slevni.

_________________
I love Mafia. You love Mafia. We love Mafia. And never otherwise.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ArmA 2
PříspěvekNapsal: 25 čer 2009, 17:41 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
Dr. píše:
No, vyvojari me dost sklamali. Arma 2 byla moje druha modla, tesil se se na ni uz dlouho. Vzdycky jsem byl alergicky na ty, kterym prisel realisticky vojensky simulator nudny. Proste, pokud se ve hre 99% casu nestrilelo, byla to podle nich nuda. No, hned po prvni recenzi me trefil slak. Budu muset pockat jeste tak rok, nez se pomoci patchu hra vychyta a taky slevni.

Asi tak. Ještě např. před dvouma měsícama jsem se na ní neuvěřitelně těšil. Teď už se celkem těším na Operation Flashpoint 2 (sice už to není pravé pokračování ale podle trailerů a screenů vypadá velmi dobře)

-$ync- píše:
...je tam editor?????

Ano, je.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ArmA 2
PříspěvekNapsal: 26 čer 2009, 15:25 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 22:54
Příspěvky: 189
Bydliště: Praha 10
Nedávno sem to stáhnul, ale sekalo se mi to strašnym stylem, tak nic.

_________________
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ArmA 2
PříspěvekNapsal: 28 čer 2009, 23:05 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 00:10
Příspěvky: 235
Stáhl jsem si demo (české hry nestahuji ani omylem, jen kupuji) a jsem docela mile překvapen, protože na mé rok a půl staré sestavě to běží celkem hezky na high detaily s dohledností okolo 6-7 km, grafika je snad jediná věc, která se opravdu povedla. Jinak je přítomna spousta bugů (na FB jsem napsal velice pozitivní ohlas, ale teď po dobytí Starého Soboru se mi hra celkem dost znechutila, první mise byla naopak skvělá a totálně mě dostala hláška černaruského vojáka ať si do prdele pospíšíme, Černarusané mluví Česky ;)).
Hru si koupím někdy kolem listopadu až bude více patchů (nejvíce mi vadí AI, klidně si přejíždí své vlastní vojáky :D).

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ArmA 2
PříspěvekNapsal: 19 črc 2009, 00:30 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
Tak dneska sem byl celej den doma a neměl sem co dělat tak jsem stáhl patch 1.0.2 a konečně funkční crack na ní takže měním skoro celou svou recenzi a i anketu (stupnice 1-5 nestačí) a proto prosím ty co hlasovali aby hlasovali znova. Hrál jsem jí zhruba šest hodin a zatím jsem udělal všechny fáze výcviku, jednu misi a hrál sem si v editoru misí a musím teda říct že se mi celkem dost zalíbila a uplně jsem na ní změnil názor. Hodnocení sem sice nechal celkem stejný ale teď už je to upřímně (předtím jsem jí hodně přidal) a smazal jsem některý zápory který byli kvůli špatnému Cracku nebo byli opraveny verzí 1.0.2 a připsal jsem další klady které jsem za tu dobu hraní pobral :P


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz