Právě je 28 bře 2024, 17:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010, 15:23 
Offline
Picciotto

Registrován: 27 srp 2010, 13:03
Příspěvky: 10
viz. http://pctuning.tyden.cz/component/cont ... adventures

.. jen skoda, ze hru radeji nevydali o pul roku pozdeji, ale kompletni ..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 18 zář 2010, 12:58 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
Ještě pár takových DLC a myslím, že v tom bude ještě větší guláš a nesourodost než je teď.
Joe bude zjišťovat, jak to vlastně s Vitovým zatčením bylo? Jak by to bylo. Zatkli ho za krádež. Tečka.
Jinak mne pobavilo, že se dočkáme nových lokací jako např. vlakové nádraží - to tam přeci je. Nebudu snad ani komentovat "jezera a dalších budov". Copak jezero je budova? :lol:
Ti rádoby novináři jsou čím dál otřesnější ve slohu.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 01 říj 2010, 18:02 
Offline
Picciotto

Registrován: 25 črc 2009, 14:41
Příspěvky: 37
DLCcka su uplne zbytocne, podla mna ak to nebude mat par slusnych missii a nejake auta/oblecenie k tomu tak si myslim ze to bude este ako tak dobre, ale kupovat rozhodne nebudem.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 03 říj 2010, 13:59 
Offline
Picciotto

Registrován: 20 zář 2010, 21:11
Příspěvky: 80
zelmi píše:
Ještě pár takových DLC a myslím, že v tom bude ještě větší guláš a nesourodost než je teď.
Joe bude zjišťovat, jak to vlastně s Vitovým zatčením bylo? Jak by to bylo. Zatkli ho za krádež. Tečka.
Jinak mne pobavilo, že se dočkáme nových lokací jako např. vlakové nádraží - to tam přeci je. Nebudu snad ani komentovat "jezera a dalších budov". Copak jezero je budova? :lol:
Ti rádoby novináři jsou čím dál otřesnější ve slohu.


napríklad čo sa týka tej vlakovej stanice, tak tá je prístupná už v samotnej hre, akurát nič sa tam nedá, takže ma celkom aj zaujíma ako to myslia autori, žeby sme sa v Joe´s Adventures mohli previesť vlakom po meste? ... no rozhodne som na toto zvedavá, podobne aj sprístupnenie toho strip clubu, ktorý je v hre, akurát tam to hráča nepustí (ak by šlo o ten istý ako z jednej misie - tak v cutscéne sme tam boli v príbehu) ... no a podľa mňa to kľudne mohlo byť v hre za Vita, veď pekne by sa tak rozšíril príbeh - lenže vývoj sa vliekol a predražoval a tak treba naplniť kasičku - preto to dajú do DLC ... predsa len ak mala byť časť Väzenie taká plytká ako bola, tak hranie za druhú postavu by to celkom v tom hlavnom príbehu osviežilo ... ale čo už ... len nech to nie je príliš arkádové, inak to nedopadne myslím dobre ... (Vendetta ma aj kvôli tomu nechytila - nezmyselné misie, jedine tá posledná, ktorú som videla na youtube by stála možno za hranie, inak bieda) ... :roll:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 03 říj 2010, 21:33 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
jana559 píše:
napríklad čo sa týka tej vlakovej stanice, tak tá je prístupná už v samotnej hre, akurát nič sa tam nedá, takže ma celkom aj zaujíma ako to myslia autori, žeby sme sa v Joe´s Adventures mohli previesť vlakom po meste? ... no rozhodne som na toto zvedavá, podobne aj sprístupnenie toho strip clubu, ktorý je v hre, akurát tam to hráča nepustí (ak by šlo o ten istý ako z jednej misie - tak v cutscéne sme tam boli v príbehu) ... no a podľa mňa to kľudne mohlo byť v hre za Vita, veď pekne by sa tak rozšíril príbeh - lenže vývoj sa vliekol a predražoval a tak treba naplniť kasičku - preto to dajú do DLC ... predsa len ak mala byť časť Väzenie taká plytká ako bola, tak hranie za druhú postavu by to celkom v tom hlavnom príbehu osviežilo ... ale čo už ... len nech to nie je príliš arkádové, inak to nedopadne myslím dobre ... (Vendetta ma aj kvôli tomu nechytila - nezmyselné misie, jedine tá posledná, ktorú som videla na youtube by stála možno za hranie, inak bieda) ... :roll:


Moc do DLC nevkládám důvěru. Hlavně mne nebaví hrát za nějaké jiné postavy než za hlavní. Joe je zrovna taková nezáživná postava. A abych pravdu řekla, tak si sem tam zahraju Vendettu, ale hned mne to přestane bavit. Je to pořád to samé dokola. Alespoň ty přestřelky stojí za něco, i když bez příběhu je to jen střílečka.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 03 říj 2010, 22:06 
Offline
Picciotto

Registrován: 20 zář 2010, 21:11
Příspěvky: 80
zelmi píše:
Moc do DLC nevkládám důvěru. Hlavně mne nebaví hrát za nějaké jiné postavy než za hlavní. Joe je zrovna taková nezáživná postava. A abych pravdu řekla, tak si sem tam zahraju Vendettu, ale hned mne to přestane bavit. Je to pořád to samé dokola. Alespoň ty přestřelky stojí za něco, i když bez příběhu je to jen střílečka.


pri iných hrách pokojne nech dávkujú obsah v DLC, ale keď už plánovali aj pri Mafii nejaké dodatky, tak aspoň mali ponechať verziu, na ktorej celý čas pracovali a nie teraz sa vyhovárajú, že to nefungovalo správne a pod. veď na prezentáciach ukazovali veci a funkčné boli, stačilo ich myslím doladiť ... práve čo sa týka tých DLC, prosím - kľudne nech vydávajú dodatky v tejto podobe, ale za týchto okolností, kedy dodávajú veci, ktoré jednoducho odtrhli z hry a teraz za ďalšie peniaze ich dajú ... iste treba zaplatiť prácu, ktorá netrvala pár mesiacov, ale roky ... no Mafia ma fakt vie len vytočiť

Vendettu som nehrala a ani neplánujem, a čo sa týka Joea - tak ma fakt zaujíma to sprístupnenie niektorých lokalít ...

Inak ešte šťastie, že existuje x iných vecí, ktoré dokážu zaujať ... ale zrejme ma ešte chvíľu bude mrzieť, že pokazili samotnú hru ...

Už sa naozaj opakujem ... a prepáč ten úvod, len som pozerala diskusie a len som sa naštvala ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 04 říj 2010, 16:49 
Offline
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 06 zář 2010, 19:33
Příspěvky: 7
Joeho dobrodružství si určitě koupím ne protože se bude hrát za Joe ale protože se zpřístupní nebo lepe řečeno odemkne par možností. :-D :-D
Doufám ale ze další DLC se bude tykat Vita a ne nějaké další boční postavy.
Nejlepší by bilo kdyby dodělali ty boční mise a příběh…………. :evil:
Taky to zpřístupněni jezera, znamená to snad ze Vito bude moct plavat nebo co….. :?:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 04 říj 2010, 16:58 
Offline
Picciotto

Registrován: 20 zář 2010, 21:11
Příspěvky: 80
scott61 píše:
Joeho dobrodružství si určitě koupím ne protože se bude hrát za Joe ale protože se zpřístupní nebo lepe řečeno odemkne par možností. :-D :-D
Doufám ale ze další DLC se bude tykat Vita a ne nějaké další boční postavy.
Nejlepší by bilo kdyby dodělali ty boční mise a příběh…………. :evil:
Taky to zpřístupněni jezera, znamená to snad ze Vito bude moct plavat nebo co….. :?:

no pokiaľ mám dobré info, tak z vyjadrení od 2K som pochopila, že Vitov príbeh je dokončený a nič nebudú doň pridávať ... no a jazero ak bude prístupné, tak za Joea ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 04 říj 2010, 19:02 
Offline
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 06 zář 2010, 19:33
Příspěvky: 7
jana559 píše:
no pokiaľ mám dobré info, tak z vyjadrení od 2K som pochopila, že Vitov príbeh je dokončený a nič nebudú doň pridávať ... no a jazero ak bude prístupné, tak za Joea ...



Jen tak mimochodem všechno co se ve hře odemkne bude přístupné pro každého.....
DLC Jimmyho vendeta zpřístupní ve hře tuning a funguje taky i za Vita………….

A co se tyče příběhu neměl jsem na mysli konec ale vystřižené mise ………


....Tady je všechno :arrow: http://centrumher.eu/pc/tps/vystrihnuty-obsah-mafie-ii-430
:arrow: http://mafiagame.wikia.com/wiki/Mafia_II


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 04 říj 2010, 19:09 
Offline
Picciotto

Registrován: 20 zář 2010, 21:11
Příspěvky: 80
scott61 píše:
Jen tak mimochodem všechno co se ve hře odemkne bude přístupné pro každého..... DLC Jimmyho vendeta zpřístupní ve hře tuning a funguje taky i za Vita………….
A co se tyče příběhu neměl jsem na mysli konec ale vystřižené mise ………
....Tady je všechno :arrow: http://centrumher.eu/pc/tps/vystrihnuty-obsah-mafie-ii-430
:arrow: http://mafiagame.wikia.com/wiki/Mafia_II

no vieš ja neviem, či niečo sprístupnila Vendetta, pretože som nehrala ... no veď uvidíme, no a ja nemyslím koniec príbehu za Vita - ten je podľa nich jeden z najlepších, čo do hry vybrali z tých sľúbených ... no ale práve tie vyškrtané veci, tam vraj nedodajú (aspoň teda nie za hl. postavu - Vita) ...

ten článok poznám - je dobrý a k veci
takisto aj tú wiki: http://mafia2removedfeatures.wikia.com/wiki/Real_Mafia_2_Wiki
:!:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 07 říj 2010, 19:33 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2009, 19:42
Příspěvky: 120
Bydliště: Little Italy
Jestli Joeuv příběh bude aspoň trochu podobnej jimmyho vendetě (což bude)tak se na něj těšim. Ale víc se těšim na jimmyho zradu na pc. :D

_________________
PER ASPERA AD ASTRA - PŘES TRNY KE HVĚZDÁM


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 11 lis 2010, 21:07 
Offline
Picciotto

Registrován: 25 črc 2009, 14:41
Příspěvky: 37
Ja si myslim ze toto bude konecne poriadne DLC ako ma byt a nie nejaka trapna jimmyho volaco co ma ani nebavilo.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 14 lis 2010, 14:12 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
scott61 píše:
Jen tak mimochodem všechno co se ve hře odemkne bude přístupné pro každého.....
DLC Jimmyho vendeta zpřístupní ve hře tuning a funguje taky i za Vita………….


Nemáš tak úplně pravdu. Ano, tuning sice funguje, ale např. poslední mise Jimmyho se odehrává ve vile, která je zpřístupněna pouze ve Vendetě, ve hře je polní cesta k ní pořád uzavřena. Takže se neprojedeš ani kolem.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 28 lis 2010, 22:06 
Offline
Zelenáč

Registrován: 27 bře 2010, 20:29
Příspěvky: 1
Taky jsem se těšil na otevřený brány abych se mohl podívat do lesa. Jako je tomu u první Mafie a nebo u hry Saboteura


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 29 lis 2010, 14:56 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
Mám odehrané 3 mise a už mi v save naskakuje, že mám 52% splněno. No, páni, to bude asi dlouhé DLC. :-D

Nádraží - pokud vim, tak jet se vlakem nedá. Chodí tam lidi a zvuky projíždějících vlaků jsou opravdu jen zvuky, vlaky stojí na místě. Alespoň na začátku to tak bylo.
Metro - je tam mise ve stanici metra, jestli se jím dá jezdit nevim, během mise žádné metro nejelo.
Jezero - je přidána nová lokalita, docela rozlehlá i s jezerem. Nestačila jsem si ji celou probádat, protože se v této lokalitě odehrává první mise, takže jen projíždíte, plížíte se a pak se "kloužete" po jezeře (to bylo docela zábavné).
Jinak jsem město nijak pořádně neprocházela, hrála jsem jen ty 3 mise. Nijak mne to nenadchlo. Je to prostě styl M2 skřížený s některými prvky Jimmyho V. Taky mám za to, že do hry umístili nová komba při boji na blízko.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 29 lis 2010, 21:26 
Offline
Picciotto

Registrován: 20 zář 2010, 21:11
Příspěvky: 80
zelmi píše:
Mám odehrané 3 mise a už mi v save naskakuje, že mám 52% splněno. No, páni, to bude asi dlouhé DLC. :-D

Nádraží - pokud vim, tak jet se vlakem nedá. Chodí tam lidi a zvuky projíždějících vlaků jsou opravdu jen zvuky, vlaky stojí na místě. Alespoň na začátku to tak bylo.
Metro - je tam mise ve stanici metra, jestli se jím dá jezdit nevim, během mise žádné metro nejelo.
Jezero - je přidána nová lokalita, docela rozlehlá i s jezerem. Nestačila jsem si ji celou probádat, protože se v této lokalitě odehrává první mise, takže jen projíždíte, plížíte se a pak se "kloužete" po jezeře (to bylo docela zábavné).
Jinak jsem město nijak pořádně neprocházela, hrála jsem jen ty 3 mise. Nijak mne to nenadchlo. Je to prostě styl M2 skřížený s některými prvky Jimmyho V. Taky mám za to, že do hry umístili nová komba při boji na blízko.

ja som to zatiaľ nehrala, ale brat si tiež zahral prvé tri misie, tie ho celkovo aj zaujali, ale potom sa to opäť vydalo v šľapajách Jimmyho ... sem tam niečo do príbehu, ale sú to len útržky, jednoducho povedané - tento štýl mi nesedí ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 04 pro 2010, 10:40 
Offline
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 04 pro 2010, 10:25
Příspěvky: 5
Joeova Dobrodruždtví se mi velice líbila. Ale vadí mi třeba, že v něm jsou vedlejší mise, které známe z trailerů! :( Třeba tu misi, jak měl původně Vito zničit ta auta v garáži. ;)
Taky se mi velice "líbí" metro. :lol: Je v jediné misi.
A díky nové aktulizaci, si to teď nemohu nahrát od znova!
Taky Bordel! Ve vnitř je krásný, líbí se mi, jak na začátku mise Bordel se tam můžeš projít kam chceš. ;) Ale zase se tam nedostaneš! Třeba že by sis mohl sednout do sálonku a ta prostituka by kolem Joa tančila... (něco jako v GTA SA, ale tady jsou štětky hezčí! ;) )...
Mise se některé povedli, a to jenom tyhle: Svědek, Spojení, Supermarket a Bordel! Jenom tyhle považuju od T2 jako "příběhovou linii hry".
Jak je to v GamePage: Dávám tak, 60/100, kvůli lehkému příběhu a hlavně Joeově košili! :lol:

_________________
Chi vuole troppo, rischiando assolutamente tutto. Naturalmente, chi vuole troppo poco dalla vita, troppo, non si ottiene nulla.


Naposledy upravil zoidy97 dne 04 pro 2010, 16:05, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 04 pro 2010, 10:55 
Offline
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 04 pro 2010, 10:25
Příspěvky: 5
Arny píše:
Jestli Joeuv příběh bude aspoň trochu podobnej jimmyho vendetě (což bude)tak se na něj těšim. Ale víc se těšim na jimmyho zradu na pc. :D

ta už je někde na torrentech myslím! ;)

_________________
Chi vuole troppo, rischiando assolutamente tutto. Naturalmente, chi vuole troppo poco dalla vita, troppo, non si ottiene nulla.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 04 pro 2010, 12:05 
Offline
Picciotto

Registrován: 14 srp 2010, 22:03
Příspěvky: 30
Jo, ke stažení je, uvidíme, jaký to bude.

A prosím tě, šlo by, abys nepsal za každou větou vykřičník, i když už tam máš tečku apod.? Je to fakt děsný :roll:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: DLC – Joe's Adventures
PříspěvekNapsal: 04 pro 2010, 16:06 
Offline
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 04 pro 2010, 10:25
Příspěvky: 5
hRob píše:
Jo, ke stažení je, uvidíme, jaký to bude.

A prosím tě, šlo by, abys nepsal za každou větou vykřičník, i když už tam máš tečku apod.? Je to fakt děsný :roll:

a není to jedno? :roll:

_________________
Chi vuole troppo, rischiando assolutamente tutto. Naturalmente, chi vuole troppo poco dalla vita, troppo, non si ottiene nulla.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz