Právě je 19 bře 2024, 13:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Hráli a dohráli jste Mafii III?
Ano, hned po vydání. 14%  14%  [ 1 ]
Ano, ale až několik měsíců po vydání. 0%  0%  [ 0 ]
Ano, ale až několik let po vydání. 14%  14%  [ 1 ]
Zkusil jsem jí, ale nebavila mě - nedohrál. 14%  14%  [ 1 ]
Právě jí hraju. 0%  0%  [ 0 ]
Zatím ne, ale chystám se na to. 0%  0%  [ 0 ]
Zahraju si jí v rámci Mafia Trilogy. 0%  0%  [ 0 ]
Ne, zatím nemám adekvátně výkonný HW. 29%  29%  [ 2 ]
Ne a nemám to v úmyslu. 29%  29%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hráli a dohráli jste Mafii III?
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2020, 16:14 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Už jste hráli Mafii III nebo se vám tato hra zatím úspěšně vyhýbala? :)

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hráli a dohráli jste Mafii III?
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2020, 21:04 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
Hraju jí teprve teď, od vydání jsem se o hru nezajímal a ani dál zajímat nebudu. Druhá mise a už mě to silně nebaví. Ta hra je arkáda, nic víc...Ve všech ohledech. Realismus absolutně nikde a v ničem...
Důvod proč jsem ji nainstaloval byl ten, že jsem se chtěl trošku sblížit s enginem na kterém poběží remake. No mají co dělat aby to vypadalo o dost lépe. Ten Blur efekt, neostrost obrazu, vybledlé barvy...Čistě grafická stránka, barevná stylizace atd. by chtěla zlepšit. O herních mechanismech nemluvě, mohl bych tady sepsat slohovou práci. Hlavně ten BLUR a ta neostrost. Nehmatatelnost, JohnZ ví co myslim:D.

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hráli a dohráli jste Mafii III?
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2020, 22:22 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2011, 09:27
Příspěvky: 121
M3 jsem zatím nehrál, je v plánu až koupím novou GK (se současnou GTX745 bych to neriskoval :-D ). Reakce na třetí díl jsou jaké jsou, nečekám naivně zázrak. Očekávám spíš (pod)průměrný klon GTA, který jednou projdu a bude to stačit. Přesto bych si to rád zahrál, už jen pro tu kompletnost.;o))

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hráli a dohráli jste Mafii III?
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2020, 22:25 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
Klon gta, tak to presne je, ale bohuzel nepovedeny...inteligence AI, policie...To vsechno desne kazi.

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hráli a dohráli jste Mafii III?
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2020, 22:39 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2011, 09:27
Příspěvky: 121
Podobné reference mi podával kolega, (:D) první mise prej super, zbytek už akráda jak prase. Taky má M3 přemrštěnou cenu, 30€ na Steamu je stále moc. A to je to cca 4 roky stará hra. Případná koupě snad teda jen v nějaké mega slevě, ale tohle skutečně ne :P

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hráli a dohráli jste Mafii III?
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2020, 22:41 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
Vojta píše:
Podobné reference mi podával kolega, (:D) první mise prej super, zbytek už akráda jak prase. Taky má M3 přemrštěnou cenu, 30€ na Steamu je stále moc. A to je to cca 4 roky stará hra. Případná koupě snad teda jen v nějaké mega slevě, ale tohle skutečně ne :P


M3 bych taky nekoupil...smutny ale bohuzel. :roll: :D :D

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hráli a dohráli jste Mafii III?
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2020, 23:09 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
lukehzk píše:
Ten Blur efekt, neostrost obrazu, vybledlé barvy...Čistě grafická stránka, barevná stylizace atd. by chtěla zlepšit. O herních mechanismech nemluvě, mohl bych tady sepsat slohovou práci. Hlavně ten BLUR a ta neostrost. Nehmatatelnost, JohnZ ví co myslim:D.

Vim, vim, až moc dobře bohužel. :D

Vojta píše:
M3 jsem zatím nehrál, je v plánu až koupím novou GK (se současnou GTX745 bych to neriskoval :-D ). Reakce na třetí díl jsou jaké jsou, nečekám naivně zázrak. Očekávám spíš (pod)průměrný klon GTA, který jednou projdu a bude to stačit. Přesto bych si to rád zahrál, už jen pro tu kompletnost.;o))

Hele možná bys to nějak rozjel. Spustil jsem jí na starý a podstatně slabší notebookový grafice GT540m 1GB VRAM (rok 2011) a byla to těžká slideshow, ačkoli dvojka na tom lítá jak vystřelená z praku. :D

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hráli a dohráli jste Mafii III?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2020, 10:26 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2011, 09:27
Příspěvky: 121
JohnZ píše:
Hele možná bys to nějak rozjel. Spustil jsem jí na starý a podstatně slabší notebookový grafice GT540m 1GB VRAM (rok 2011) a byla to těžká slideshow, ačkoli dvojka na tom lítá jak vystřelená z praku. :D

Možná i jo, ale fakt nemám kam spěchat, takže si počkám a radši to zahraju na rozumný detaily. Nerad hraju "za každou cenu". :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hráli a dohráli jste Mafii III?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2020, 11:12 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Vojta píše:
JohnZ píše:
Hele možná bys to nějak rozjel. Spustil jsem jí na starý a podstatně slabší notebookový grafice GT540m 1GB VRAM (rok 2011) a byla to těžká slideshow, ačkoli dvojka na tom lítá jak vystřelená z praku. :D

Možná i jo, ale fakt nemám kam spěchat, takže si počkám a radši to zahraju na rozumný detaily. Nerad hraju "za každou cenu". :-D

No já to jen pro zajímavost zkusil, jak to pojede, ale výdržel jsem to 5 minut a unistall. :D

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hráli a dohráli jste Mafii III?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2020, 11:14 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2011, 09:27
Příspěvky: 121
Tomu bych i věřil a jednal bych asi obdobně. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hráli a dohráli jste Mafii III?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2020, 11:43 
Offline
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 04 kvě 2009, 23:57
Příspěvky: 4
Dohrál jsem to hned po vydání, musím říct, že mě to celkem i bavilo. I když to má samozřejmě spoustu chyb, mám nějak slabost pro tenhle typ her. :)

_________________
https://www.twitch.tv/lavahorsecz
https://www.youtube.com/user/lavahorsecz

Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hráli a dohráli jste Mafii III?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2020, 14:03 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
Tak kluci, ja ji zacal hrat poprve asi 3 dny zpet. S tim, ze jediny duvod je ten engine, chtel jsem mit trosku predstavu co nas ceka v remaku. Jelikoz to ma jet na tom samem, udajne vylepsenem. Coz chci teda videt jak moc:)

Kazdopadne jsem to ukoncil po 3. misi. Ta hra ztraci vsechno to, co mela 18 let stara hra. Ta hra je jedna velka arkadovka. 100x zminovanej jizdni model. Tragedie. Co me vylozene vytaci je celkovej vzhled hry po graficky strance. Ta rozmazanost budov, ktery jsou od vas dal nez 50m, hnusny barvy, neostrost objektu, pitomej BLUR. Tohle jsem odstranil modifikaci okamzite co jsem tu hru zacal hrat. Hned to vypada lip. Je to jeden velkej nepovedenej klon gta. Opravdu nechapu jak ta hra muze ve svete slavit uspech...Nebo vlastne chapu. Spousta lidi je na hry asi vylozene nenarocna. Neresi pribeh, herni principy, mechanismy...Vlastne nic z toho, co je treba podle me dost podstatny... Nikdo se nezabyval otazkou inteligence AI, hlavne policii. Za me je ta hra jedna obrovska nuda. Jedina vec co se mi libila jsou odlesky od auta a silnice kdyz je tma a mokro. To je asi tak vse.

A jestli se neponaucili z chyb M3 co se tyce tvorby M1 remaku tak to bude za me jeden velkej pruser. Modlim se aby nebyl. Hangar ma sanci si napravit reputaci, tak do toho.

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hráli a dohráli jste Mafii III?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2020, 16:10 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
Když M3 vyšla, neměl jsem železo na to ji vyzkoušet.A jsem za to rád, protože jsem si aspoň ušetřil to zklamání. Sledoval jsem reakce hráčů a recenzentů a až na obvyklé výjimky se jednalo o jasný konzensus, že to není ani Mafia, ani dobrá hra. Takže nebyl důvod chtít ji vyzkoušet. Teď po letech jsem nedávno zkoušel demo, ani nevím proč, asi z nudy, a ani jsem ho nedohrál. Takže tak.

lukehzk píše:
Hraju jí teprve teď, od vydání jsem se o hru nezajímal a ani dál zajímat nebudu. Druhá mise a už mě to silně nebaví. Ta hra je arkáda, nic víc...Ve všech ohledech. Realismus absolutně nikde a v ničem...
Důvod proč jsem ji nainstaloval byl ten, že jsem se chtěl trošku sblížit s enginem na kterém poběží remake. No mají co dělat aby to vypadalo o dost lépe. Ten Blur efekt, neostrost obrazu, vybledlé barvy...Čistě grafická stránka, barevná stylizace atd. by chtěla zlepšit. O herních mechanismech nemluvě, mohl bych tady sepsat slohovou práci. Hlavně ten BLUR a ta neostrost. Nehmatatelnost, JohnZ ví co myslim:D.

Ale my ostatní nevíme :D

_________________
Pěkně teplý jméno.


Naposledy upravil Vojta dne 01 čer 2020, 19:54, celkově upraveno 1
Doublepost - příspěvky sloučeny. :))


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hráli a dohráli jste Mafii III?
PříspěvekNapsal: 01 čer 2020, 19:18 
Offline
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:29
Příspěvky: 123
Bydliště: Hradec Králové
Mafii III jsem osobně hrál, ale nedohrál. Ze začátku se mi to líbilo (ten začátek prostě Mafie je), když přišly ty free-roamové prvky á la San Andreas, tak mě to začalo trochu ztrácet. Ze začátku zábava, ale u 4. čtvrti jsem se začal trochu nudit.

Za sebe bych ocenil město, to je prostě pořád fajn a IS/2K CZ/Hangar tohle vždycky uměli. Hudba byla skvělá (ale ok, souhlasím, tohle je subjektivní, mně je prostě hudba z téhle éry osobně dost blízká), auta a tak pořád dobré. Postava Lincolna mi docela sympatická je. Největší problém je podle mě v tom umělém natahování herní doby z nichž prostě vznikají až idiotské situace (v horizontu dvou dní vystřílím dvakrát stejnou lokaci, wtf?). Děsivá byla také AI nepřátel (po jednom uškrtím 60 lidí a nikdo si ničeho nevšimne a všichni choděj na zapískání na porážku) a některé designérské průjmy (po městě jezdí na zavolání dodávka se zbraněma a vždycky je ode mě nejdál dvě ulice a nikomu to není divný).

Abych to shrnul, moje dojmy jsou docela rozpačitý. Není to vysloveně blbá hra, ale určitě se z toho dalo vytěžit daleko víc (a fakt by stačilo vynechat ty repetitivní píčoviny), ale to platí bohužel i o dvojce no.

_________________
"Jenom dvě věci jsou nekonečné, vesmír a lidská blbost, ale u vesmíru to není tak jisté" Albert Einstein

24.12.07 - 24.12.08 - Jsem tu rok!
24.12.07 - 24.12.09 - A návdavkem další rok!

(z pietních důvodů ponecháno v původním stavu)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Hráli a dohráli jste Mafii III?
PříspěvekNapsal: 03 čer 2020, 15:36 
Offline
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 04 kvě 2009, 23:57
Příspěvky: 4
Ta s tou umělou inteligencí v mafii III naprosto souhlasím. X misí jsem udělal jen tím, že jsem na nepřátele pískal a pak jsem je uškrtil. To mi přišlo hrozný, dodávka se zbraněma mi až tolik nevadila.

_________________
https://www.twitch.tv/lavahorsecz
https://www.youtube.com/user/lavahorsecz

Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz