Právě je 28 bře 2024, 15:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Assassins Cree'd
PříspěvekNapsal: 03 bře 2009, 15:18 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 22:54
Příspěvky: 189
Bydliště: Praha 10
Podle mě je to fakt super pařba, hraju to od soboty a nemůžu si to vynachválit, snad jen velký HW nároky, a proto my to občas spane nebo se sekne, ale jinak podle mě super, co vy na to?

_________________
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Assassins Cree'd
PříspěvekNapsal: 03 bře 2009, 15:34 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 15:52
Příspěvky: 49
Jo super pařba ale dost mi tam vadí příběh (je to vždycky běž do toho města, zjisti si o něm něco a zabij ho). Už se dost těším na dvojku. Ale to poadání podle mě nebude náročností ale crackem (pokud ho máš) jelikož já mám skoro 2x lepší PC než jaký to má požadavky na maximální a padá mi to taky. A z vydáním dvojky je to asi jako s mafií II (nejsou si jistý že to stihnou do konce roku 2009.)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Assassins Cree'd
PříspěvekNapsal: 03 bře 2009, 15:53 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
Copeland. píše:
Jo super pařba ale dost mi tam vadí příběh (je to vždycky běž do toho města, zjisti si o něm něco a zabij ho). Už se dost těším na dvojku. Ale to poadání podle mě nebude náročností ale crackem (pokud ho máš) jelikož já mám skoro 2x lepší PC než jaký to má požadavky na maximální a padá mi to taky. A z vydáním dvojky je to asi jako s mafií II (nejsou si jistý že to stihnou do konce roku 2009.)

Ehm, M2 s nejvetsi pravepodobnosti letos vyjde,ale AC2 ani nebyl ohlasen ;) Kopiruji sem svoji mini-recenze z Xzone:
Klady:
+úžasná grafika
+atmosféra
+částečně dabing
+skvělý koncept (neomezené lezení,...)
+hudba a zvuky
Zápory: -příběh (sám o sobě povedený,ale jeho provedení- cutscény-"filmečky" katastrofálně nudné, vyprávění ze současnosti naprosto trapné)
-neuvěřitelný stereotyp
-trestuhodně nevyužitý potenciál
-hardwarová náročnost
-nízký počet hlášek,které se neustále opakují,slabší povahy to může dohnat až k vypnutí hry
-hratelnost (především souboje)
Celkové hodnocení: Assassin´s Creed jsem vyhlížel jako velice nadějně vypadající hru,která v prvních 2-3 hodinách svým audio-vizuálním zpracováním naprosto uchvátí, to však člověka velice brzy přejde a neuvěřitelný stereotyp a další výše zmíněné neduhy mě přinutily hru po 6odehraných hodinách hru odinstalovat. Škoda.
Hodnocení v %: 50

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Assassins Cree'd
PříspěvekNapsal: 03 bře 2009, 16:39 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 15:52
Příspěvky: 49
Sady píše:
...-hratelnost (především souboje)...

Tak mě se tam souboje zdaj naprosto perfektní. Chvilu to trvá než se do toho vžiješ. Já kdybych to po šesti hodinách odinstaloval tak by se mi ty souboje taky nelíbili. Jak říkám když se to naučíš ovládat (což není až tak težký) tak je to úžasný. A náročnost se mi tam nezdá nějak přehnaná diť to má uplně úžasnou grafiku (na kterou si nemůžu vůbec stěžovat). Jediný co se mi na grafice nelíbí je asi tak to sté moderní doby. Je to udělaný jakoby to bylo z kamer v místnosti nebo co. Nemuseli to udělat tak blbě.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Assassins Cree'd
PříspěvekNapsal: 03 bře 2009, 16:56 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
Copeland. píše:
Sady píše:
...-hratelnost (především souboje)...

Tak mě se tam souboje zdaj naprosto perfektní. Chvilu to trvá než se do toho vžiješ. Já kdybych to po šesti hodinách odinstaloval tak by se mi ty souboje taky nelíbili. Jak říkám když se to naučíš ovládat (což není až tak težký) tak je to úžasný. A náročnost se mi tam nezdá nějak přehnaná diť to má uplně úžasnou grafiku (na kterou si nemůžu vůbec stěžovat). Jediný co se mi na grafice nelíbí je asi tak to sté moderní doby. Je to udělaný jakoby to bylo z kamer v místnosti nebo co. Nemuseli to udělat tak blbě.

To ale nijak nesouvisi s grafikou ;) Vubec nemluvim o obtiznosti,ale spatne hratelnosti.

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Assassins Cree'd
PříspěvekNapsal: 03 bře 2009, 17:14 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2009, 15:52
Příspěvky: 49
Sady píše:
To ale nijak nesouvisi s grafikou ;) Vubec nemluvim o obtiznosti,ale spatne hratelnosti.

No tak nesouvisí. Kdyby si tam měl grafiku třeba jako v mafii tak by si mohl říkat že to má velkou náročnost ale takhle (GTA IV má vysokou náročnost ale AC ne). A já neříkám že je to těžký, ale že ze začátku se to může zdát že to má špatnou hratelnost ale jak si nato zvykneš tak si nemůžeš stěžovat. Ale to je jedno každej má svůj názor a já si nemyslím že má vysokou náročnost a špatnou hratelnost.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Assassins Cree'd
PříspěvekNapsal: 03 bře 2009, 17:58 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
Copeland. píše:
No tak nesouvisí. Kdyby si tam měl grafiku třeba jako v mafii tak by si mohl říkat že to má velkou náročnost ale takhle (GTA IV má vysokou náročnost ale AC ne). A já neříkám že je to těžký, ale že ze začátku se to může zdát že to má špatnou hratelnost ale jak si nato zvykneš tak si nemůžeš stěžovat. Ale to je jedno každej má svůj názor a já si nemyslím že má vysokou náročnost a špatnou hratelnost.

Nazor na hratelnost je samozrejme ciste subjektivni zalezitost,ale hw narocnost to ma rozhodne vysokou na dobu,kdy AC vysel. Neplet do toho prosim GTA IV,to je extrem vsech extremu :-)

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Assassins Cree'd
PříspěvekNapsal: 10 bře 2009, 16:08 
Offline
Zelenáč

Registrován: 10 bře 2009, 15:48
Příspěvky: 4
Bydliště: Bruzovice
Pro mě je Assassins Creed super pařbou.
Taky si to nemůžu vynachválit kromě té náročnosti.
Já to rozjedu plynule na střední nároky.
Takže moje klady a zápory:+krásný a rozlehlý svět
+bojový systém
+úžasná grafika
+dabing
+Altair
-Hw náročnost
-příběh
-stále opakování(přijd,zjisti,naplánuj,zabij,zdrhni)
-někdy i nějaký ten bug
Mé hodnocení 85% :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Assassins Cree'd
PříspěvekNapsal: 12 zář 2009, 20:25 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
Assassins Creed - jedna moje nejvíc oblíbená hra.

+ graficky vyvedené prostředí
+ příběh
+ bojový systém
+ města
+ Altair
+ chování davu
+ HW náročnost

- nějaké bugy
- stereotypní úkoly
- systém načítání pozicí ve hře

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Assassins Cree'd
PříspěvekNapsal: 12 zář 2009, 22:37 
Offline
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2009, 22:05
Příspěvky: 4
Nebudu psát klady a zápory, jen to zkonstatuju tak že to je dobrá hra tak 3 hodiny. Vzhledem k tomu, že na vás může jít 5 nebo 30 nepřátel, vždy kvůli primitivním protiútokům zvítězíte, utíkat nemá cenu, vzhledem k tomu, že jsou nepřátelé stejně agilní jako vy. Co se týče parkouru, také, baví vás 2-3 hoďky ale je to neuvěřitelně stereotypní, a když dojde na přímou interakci se strážemi, český dabing je zatraceně nemožný, křičí na vás věci typu "Dostanu tě!" hlasem, který by snad patří teploušovi...
Kombinace bugu i retardovaného dabingu: http://www.youtube.com/watch?v=x25LhVt6 ... annel_page

Nu což, AC2 bude i na PSP, takže aspoň bude co pár hodin hrát... nebo ne? Toť otázka.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Assassins Cree'd
PříspěvekNapsal: 13 zář 2009, 11:00 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
Tuňák píše:
Vzhledem k tomu, že na vás může jít 5 nebo 30 nepřátel, vždy kvůli primitivním protiútokům zvítězíte, utíkat nemá cenu, vzhledem k tomu, že jsou nepřátelé stejně agilní jako vy. Co se týče parkouru, také, baví vás 2-3 hoďky ale je to neuvěřitelně stereotypní, a když dojde na přímou interakci se strážemi, český dabing je zatraceně nemožný, křičí na vás věci typu "Dostanu tě!" hlasem, který by snad patří teploušovi...


Není pravda...
Stráže zase tak nemožné nejsou, aby jste vždy zvítězili.
Streotypní parkour?? - to je něco, jako kdybys řekl(a) u F.E.A.R.u "stereotypní bullettime".
Prostě to k té hře patří.
Český dabing není nemožný, pokud si myslíš, že tam mají stráže řvát jen sprostě, tak to přesedlej na jinší hru.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Assassins Cree'd
PříspěvekNapsal: 13 zář 2009, 12:05 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
-*-mafian-*-cz-*- píše:
Tuňák píše:
Vzhledem k tomu, že na vás může jít 5 nebo 30 nepřátel, vždy kvůli primitivním protiútokům zvítězíte, utíkat nemá cenu, vzhledem k tomu, že jsou nepřátelé stejně agilní jako vy. Co se týče parkouru, také, baví vás 2-3 hoďky ale je to neuvěřitelně stereotypní, a když dojde na přímou interakci se strážemi, český dabing je zatraceně nemožný, křičí na vás věci typu "Dostanu tě!" hlasem, který by snad patří teploušovi...

Není pravda...
Stráže zase tak nemožné nejsou, aby jste vždy zvítězili.
Streotypní parkour?? - to je něco, jako kdybys řekl(a) u F.E.A.R.u "stereotypní bullettime".
Prostě to k té hře patří.
Český dabing není nemožný, pokud si myslíš, že tam mají stráže řvát jen sprostě, tak to přesedlej na jinší hru.

Je pravda že tě můžou porazit ale taky je pravda že vždy jen dokolečka čekají a po nějaké době vždy po vás jeden skočí a to už pak stačí držet jen pravý tlačítko a občas levý a maš skoro každou bitvu vyhranou...
Je pravda že parakour omrzí ale to by si to snad rači chtěl bez něj? Myslím že by pak ze skvělého AC zbyla obyčejná, ničím nevýmečná hra...
To by mě taky zajímalo co a jak by si chtěl aby na tebe křičeli... To by si tam snad chtěl svůj hlas že ten jejich ti zni teploušsky?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Assassins Cree'd
PříspěvekNapsal: 13 zář 2009, 17:58 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 00:10
Příspěvky: 235
Nainstaloval jsem hru a musím říct, že mě dost baví, zabil jsem prvního na seznamu a nemůžu si ji vynachválit. Dabing zas tak hrozný není. S nějakým hodnocením si ale počkám až po dohrání.

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Assassins Cree'd
PříspěvekNapsal: 23 říj 2009, 20:33 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Tuhle hru mi doporučil brácha, před pár týdny jsem dohrál - skvělá hra s poutavým příběhem, která se časem stává trochu stereotypní, nicméně na herním prožitku příliš neztrácí. Bohužel jako většina konverzí z konzolí je i AC mizerně otpimalizovaná, což logicky znamená horší chod hry na vysoké detaily. Česká lokalizace se povedla na jedničku a je škoda, že u dvojky se budeme muset spokojit jen s titulky. Nicméně dvojku netrpělivě očekávám.
PS: Soundtrack se taky povedl.

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Assassins Cree'd
PříspěvekNapsal: 24 říj 2009, 16:27 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
JohnZ píše:
Nicméně dvojku netrpělivě očekávám.
PS: Soundtrack se taky povedl.

Nápodobně, asi hra na kterou se nejvíc těším, samozřejmně až po Mafii II.
Ve dvojce má být soundtrack lepší ale v jedničce teda nic moc, většinou tak je ticho a když už tam něco hraje tak to není nic extra.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz