Právě je 29 bře 2024, 07:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 10 srp 2010, 23:20 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2009, 17:52
Příspěvky: 261
Příspěvěk přesunut

Tohle je sepis mých dojmů. Pokud někdo s mým názoren nesouhlasí, jeho názor mu neberu. POKUD JSI HRU JEŠTĚ NEHRÁL A NECHCEŠ SE PŘIPRAVIT O NĚKTERÁ "PŘEKVAPENÍ", TAK TO PROSTĚ NEČTI! Pokud by se někomu zdálo, že zde vypisuju snad všechny věci, co hra obsahuje, tak se fakt moc nemílí :D Dělám si na všechny věci svůj názor a chci se s ním podělit.

To, co se mi opravdu líbí
+ hrozně se mi líbí texty o svědectví Tommyho při načítání :)
+ perfektní Playboye :) nevím jak vy, tři jsem už našel :)
+ ikdyž je to hra, která je už o generaci dál, sem tam na mě ta atmosféra první Mafie dýchá :)
+ v obchodě s oblečením jsem zaslechl písničku z M1 :)
+ rád se koukám na situaci, kdy 2K Czech rozbije logo 2K, jsem tak trošku škodolibej :D
+ už jste zkoušeli zastřelit holuba? :)
+ perfektní český dabing :) kam se hrabe ten, na který hodně lidí nadávalo (http://www.youtube.com/watch?v=FmZfKYSSfOE)
+ není nad to se pořádně vožrat! :D
+ do města budou během hry nejspíše přibývat silnice, v demu je hodně rozestavěných komunikací :) člověk se určitě rád projede po kvalitnějším povrchu
+ v rádiích hraje opravdu peckovní soundtrack, od nejznámějších hitů, až po ty neznámé, které nejsou ale o nic míň kvalitní :)
+ "autoopravna", nadmíru skvěle zvládnuto :) to se týče i benzínky a u ní přistavěné myčky :)
+ špinění aut, když například projedete po nezaasfaltované cestě, budete si muset zajet do myčky (pokud si auto opravdu hýčkáte :P)
+ pokoušel jsem se vykrást jeden fastfood (zřejmě na území černošského gangu), když jsem na prodavačku vytáhl brokovnici, kolem mě se to začalo červenat (na mapě) a po pár ranách jsem byl na místě mrtev, není radno si zahrávat :)
+ ti chlápci, co prodávají noviny dokážou fakticky upoutat :D mimochodem, věděli jste, že se Empire Bay uchází o pořádní olympiády? :) asi se to nepovedlo, protože USA hostila olympiádu v roce 1932 a posléze až v roce 1960 :)
+ fyzika a destrukce, fantazie :)
+ při couvání s autem, se Vito otáčí dozadu, aby viděl (mám ten pocit, že tohle v některém gampeplayi chybělo :)), takže je to pro mne milé překvapení ikdyž je to dnes u her již normální :)
+ ovládání rvaček, jednodušší než jsem čekal
+ město žije, hurá!! aneb probouzí se celé městečko bez Špekouna a jeho goril :)
+ čištění bóóót! nechte si vyčistit botý! :)
+ vykrádání, nejvícse mi líbí, že musíte přijít ke kase a až tam si vybrat peníze a všechno prostě :D

Věci, které nejsou dobré, některé mi, ale vyloženě nevadí ;)
- mám trošku slabší grafiku, takže nedělá nějaké zázraky
- nevím, zda to je právě tou grafikou, ale vyhlazování není nic moc
- nefunguje jukebox (jestli se to tak píše :D), máte někdo stejný problém?
- rádio nemluví česky, tak to mě sklamalo, myslíte, že se v plné verzi dočkáme nadabovaného rádia?
- při spadnutí do vody, jak s autem, tak bez, se objevíte na břehu, jako by se nic nestalo, když jsem spadl do vody v M1, hrozně mě to štvalo..ale tohle mohli vyřešit trochu jinak, ikdyž..mohlo to být i hroší ;) sám si neumím představit, jak by to mělo jinak vypadat
- narazil jsem na dvě paní, seděly u domu pod slunečníkem u stolku, z ničeho nic se zvedly a nesmyslně ze zahrady odešly živým plotem
- při průchodu nebo průjezdu živým plotem, plot nijak nereaguje (kromě menšího opadávání listí a šustění), jako sry, ale tohle fakt ne :(
Obrázek
- na to, jak měli původně vypadat rvačky, je tohle trochu ořezané, známý fakt, ale stejně to tu musím zmínit
- kouř z cigaret, ikdyž vypadá opravdu reálně na kolečka z jedničky to nemá :D :D (kousek nostalgie)


Obrázky
Obrázek
Nepřipomíná vám tenhle boreček někoho? Jak z M1, tak z M2, já si ho vůbec nemůžu vybavit.
Obrázek
Obrázek

Dojmy budu ještě doplňovat :)

_________________
Pokud jste členem takového gangu, je váš život založen na násilí a nejspíš skončí násilně. Jen málo lidí, kteří se stanou členy, zemře v posteli přirozenou smrtí.
Svědectví Tommyho Angela u soudu Enniho Salieriho, 1938


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 10 srp 2010, 23:28 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
tak 4/10

už jen proto že tam chybí dalši ''detail''

:arrow: nejde střálet naslepo
:arrow: policajti se vubec nekryjou
:arrow: ''interaktivni'' mesto kazdy dela okolo toho bum pritom to zije stejne jak v GTA IV
lidi ji povidaji si kupuji noviny opravuji auto...
:arrow: když se peru tak zakončovák vidím max 1 z 5 boju diky ''super'' kamere
:arrow: kdyz mam pekny auto tak do nej nekdo vrazi i kdyz jedu normalne jezdi jak tupci...
:arrow: na každé druhé zahradě sedí dva lidé na stejných židlích u stejného stolu se stejným slunečníkem
:arrow: kdyz nekomu zacnu mirit na hlavu kdyz sedi v aute tak nic nedela az kdyz vystrelim utece (to bylo i v gta ze utikali/utekli uz kdyz jsem jim miril mezi oci)
:arrow: SOUBOJE:D DRŽÍM A PAK ZMÁČKNU 2X TVRDÝ ÚDER PŘIBĚHNU K NĚMU A ZMÁČKNU B A KOPNE OH DO HUBY KONEC...I V GTA BYLI LEPSI MUSELI JSTE SI NACASOVAT UHYB...PLUS 3KOMBA A JEDNO O KAPOTU A O ZED TROCHU LLLLLLOOOOWWWWW
:arrow: :arrow: :arrow: a hlavne prej neuvidite zadnou osobu dvakrat jo to mozna ne ale jen co vyjdu z baraku jsou tam ty samy lide :D 100x jsem potkal paprdu v saku a novinama v ruce :D:D:D

a (to neni minus ale je skoda) ze kdyz mirim prodavacce na hlavu neda mi penize musim sam... :/ ale jinak to bude fajnove vydelavani 100-250 za obchod :)

PROSTE UDELAJ DEBILNI DETAILY JAKO OTEVIRANI OKEN/SPLACHOVANI KTERÝ KAZDY VYZKOUSI A PAK SI NA NE NEVZPOMENE ALE NA OSTATNI DUELZITY DETAILY (TO SE TAK ANI NEDA NAZVAT )ZAPOMENOU

JEŠTĚ URČITĚ PŘIDÁM MÍNUSI

PLUSY PSÁT NEBUDU BYLI BY STEJNÉ JAK U OSTATNÍCH...DORBÝ MODEL ŘÍZENÍ/POŠKOZENÍ GRAFIKY FYZIKA...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 11 srp 2010, 15:17 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
jakubgaluszka píše:
tak 4/10

už jen proto že tam chybí dalši ''detail''

:arrow: nejde střálet naslepo
:arrow: policajti se vubec nekryjou
:arrow: ''interaktivni'' mesto kazdy dela okolo toho bum pritom to zije stejne jak v GTA IV
lidi ji povidaji si kupuji noviny opravuji auto...
:arrow: když se peru tak zakončovák vidím max 1 z 5 boju diky ''super'' kamere
:arrow: kdyz mam pekny auto tak do nej nekdo vrazi i kdyz jedu normalne jezdi jak tupci...
:arrow: na každé druhé zahradě sedí dva lidé na stejných židlích u stejného stolu se stejným slunečníkem
:arrow: kdyz nekomu zacnu mirit na hlavu kdyz sedi v aute tak nic nedela az kdyz vystrelim utece (to bylo i v gta ze utikali/utekli uz kdyz jsem jim miril mezi oci)

:arrow: :arrow: :arrow: a hlavne prej neuvidite zadnou osobu dvakrat jo to mozna ne ale jen co vyjdu z baraku jsou tam ty samy lide :D 100x jsem potkal paprdu v saku a novinama v ruce :D:D:D

a (to neni minus ale je skoda) ze kdyz mirim prodavacce na hlavu neda mi penize musim sam... :/ ale jinak to bude fajnove vydelavani 100-250 za obchod :)

PROSTE UDELAJ DEBILNI DETAILY JAKO OTEVIRANI OKEN/SPLACHOVANI KTERÝ KAZDY VYZKOUSI A PAK SI NA NE NEVZPOMENE ALE NA OSTATNI DUELZITY DETAILY (TO SE TAK ANI NEDA NAZVAT )ZAPOMENOU

JEŠTĚ URČITĚ PŘIDÁM MÍNUSI

PLUSY PSÁT NEBUDU BYLI BY STEJNÉ JAK U OSTATNÍCH...DORBÝ MODEL ŘÍZENÍ/POŠKOZENÍ GRAFIKY FYZIKA...


Na co by ti bylo střílení naslepo??
Policajti se kryjí, někteří jo, někteří ne, ale tvrdit, že vůbec, je nesmysl.
Kamera se mě teda u mlácení nikam blbě neodklonila.
Jak tupec jezdíš spíš ty - všímej si značek a semaforů, nejsou tam ze srandy.
Proč by lidé měli utíkat z aut, když jen míříš?

A uč se radši víc češtinu místo kritizování M2 :D

..přidám MÍNUSI
PLUSY psát nebudu BYLI by stejné....

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 11 srp 2010, 15:24 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
PROMIN ŽE NAD HROU NEHONÍM JAKO TY :)

''Na co by ti bylo střílení naslepo??''-K ČEMU MI JE ZHASÍNANÍ SVĚTLA/SPLACHOVÁNÍ (VIDĚL SI NĚKDY AKČNÍ FILM TŘEBA..)

''Policajti se kryjí, někteří jo, někteří ne, ale tvrdit, že vůbec, je nesmysl.'' TY SI NESMYSL KRYJE SE JEDEN Z 5 JE TO NEREÁLNÝ

''Jak tupec jezdíš spíš ty - všímej si značek a semaforů, nejsou tam ze srandy.''-JO TAK TY MÁŠ DOST :D JEZDÍM DLE PŘEDPISŮ A PŘEDPISI UMÍM NEBOJ... PŘEDNOST Z PRAVA TA HRA NEZNÁ

''Proč by lidé měli utíkat z aut, když jen míříš?''AHA TY BY SI SEDĚL DÁL V AUTĚ :DDD VTIPÁLEK :D

''A uč se radši víc češtinu místo kritizování M2''-PROMIN NEMĚL JSEM ČAS ANI NÁLADU TO KONTROLOVAT PÍŠU RYCHLE...TOHLE JE FÓRUM O ČESKÉM JAZYCE?


ještě nějaký mínus chceš vyvracet?bohužel ty mínusi nejsou jen v mích očích i na oficiálním fóru to je od každého druhého...

PŘESNĚ JSEM TO VĚDĚL AČKOLIV JE TO FÓRUM O MAFII ČEKAL JSEM ŽE TU BUDE NĚKDO OBJEKTIVNÍ A AŽ NA PÁR VYJÍMEK MÁ KAŽDÝ RŮŽOVÉ BRÝLE


Naposledy upravil jakubgaluszka dne 11 srp 2010, 15:25, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 11 srp 2010, 15:25 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
+ Grafika
+¨Animace
+ Zvuky
+ Fyzika
+ Efekty
+ Modely
+ Město žije
+ Soudržnost černošského gangu :D
+ Benzínka, myčka, autoopravna, obchod s oblečením, bistro, obchod se zbraněmi
+ Vykrádání obchodů + pozdější následky (návštěva police, uzavření obchodu)
+ Lehké ovládání bitek
+ Zašpinění a destrukce aut
+ Při pádu do vody Vito nezemře
+ Žádné dlouhé loadingy

- Bitky - nejde útočit na víc lidí zároveň
- Moderátor v rádiu nemluví česky
- Průchod/průjezd živým plotem - hrůza. Snad asi největší mínus.

_________________
Obrázek


Naposledy upravil -*-mafian-*-cz-*- dne 11 srp 2010, 16:47, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 11 srp 2010, 15:28 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
jakubgaluszka píše:
PROMIN ŽE NAD HROU NEHONÍM JAKO TY :)

''Na co by ti bylo střílení naslepo??''-K ČEMU MI JE ZHASÍNANÍ SVĚTLA/SPLACHOVÁNÍ (VIDĚL SI NĚKDY AKČNÍ FILM TŘEBA..)

''Policajti se kryjí, někteří jo, někteří ne, ale tvrdit, že vůbec, je nesmysl.'' TY SI NESMYSL KRYJE SE JEDEN Z 5 JE TO NEREÁLNÝ

''Jak tupec jezdíš spíš ty - všímej si značek a semaforů, nejsou tam ze srandy.''-JO TAK TY MÁŠ DOST :D JEZDÍM DLE PŘEDPISŮ A PŘEDPISI UMÍM NEBOJ... PŘEDNOST Z PRAVA TA HRA NEZNÁ

''Proč by lidé měli utíkat z aut, když jen míříš?''AHA TY BY SI SEDĚL DÁL V AUTĚ :DDD VTIPÁLEK :D

''A uč se radši víc češtinu místo kritizování M2''-PROMIN NEMĚL JSEM ČAS ANI NÁLADU TO KONTROLOVAT PÍŠU RYCHLE...TOHLE JE FÓRUM O ČESKÉM JAZYCE?


ještě nějaký mínus chceš vyvracet?bohužel ty mínusi nejsou jen v mích očích i na oficiálním fóru to je od každého druhého...

PŘESNĚ JSEM TO VĚDĚL AČKOLIV JE TO FÓRUM O MAFII ČEKAL JSEM ŽE TU BUDE NĚKDO OBJEKTIVNÍ A AŽ NA PÁR VYJÍMEK MÁ KAŽDÝ RŮŽOVÉ BRÝLE


LOL, vyhonit si můžeš sám, ta hra mě zase tak nepřitahuje.
Nekryl se 1 z pěti.
Tohle není realita - kdyby lidé měli utíkat z aut a ty bys šel se zbraní po ulici ve hře, tak by zachvilku nejezdila žádná auta :D
Auta jezdí úplně normálně.
Já taky píšu rychle ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 11 srp 2010, 15:33 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
Ano ale kontroluješ si to po sobě :)

''LOL, vyhonit si můžeš sám'' nechápeš...:DDDDD

'Tohle není realita' to má být omluva? auta nejezdí normálně když mám přednost a smete mě auto to není normální :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 11 srp 2010, 15:36 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
jakubgaluszka píše:
'Tohle není realita' to má být omluva? auta nejezdí normálně když mám přednost a smete mě auto to není normální :)


Tak mě se to ještě nestalo. Vždycky sem dostal buď přednost nebo já sem dával jim.

Tak schválně - jdu to omrknout. Pak napíšu, kolikrát NPC auta nedodržela předpisy.

EDIT: Všechna auta dodržují předpisy. Řídí se stopkou i semafory, dávají i přednost zprava, ale musí se víc najet autem do křižovatky.

_________________
Obrázek


Naposledy upravil -*-mafian-*-cz-*- dne 11 srp 2010, 17:45, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 11 srp 2010, 16:43 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
A takhle to dopadá, když zabijete prodavače bez vědomí policie, odjete a pak se vrátíte k obchodu:
Obrázek

Dveře pak jdou jen vykopnout a pásky protrhnete, jakmile nimi projdete.

Obrázek


EDIT: Hláška policisty, pokud do něj v běhu vrazíte: "Hej táhni pryč nebo ti zarazím obušek do prdele!" :lol: :lol:

EDIT2: Můžete vyhazovat lidi z telefoních budek. Z nich pak můžete zavolat na policii, aby vás přestali sledovat -> úplatky.

EDIT3: Dá se volat i z telefonů třeba na benzínce nebo v obchodě, ale nesmí vás zrvona sledovat žádný policajt. Musíte mít jen status "wanted".

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 11 srp 2010, 19:15 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Moje dojmy z dema:
http://mafia-forever.wz.cz/index.php?pa ... jmy_z_dema

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 11 srp 2010, 19:56 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
-*-mafian-*-cz-*- píše:
jakubgaluszka píše:
'Tohle není realita' to má být omluva? auta nejezdí normálně když mám přednost a smete mě auto to není normální :)


Tak mě se to ještě nestalo. Vždycky sem dostal buď přednost nebo já sem dával jim.

Tak schválně - jdu to omrknout. Pak napíšu, kolikrát NPC auta nedodržela předpisy.

EDIT: Všechna auta dodržují předpisy. Řídí se stopkou i semafory, dávají i přednost zprava, ale musí se víc najet autem do křižovatky.

Tak je to dělaný že někdo 'neumí'' jezdit :) jinak prej nepotkáme nikoho stejného 3stejný maníci vedle sebe :) sranda to vidět:)

taky ze kdyz zacnu strilet nekdo utika nekdo se skrci(to je ok) ale kdyz do toho skrceneho strelim tak vstane a zas si klekne ala mafia 1 :d to je ten novej engine?D

a CO MĚ JEŠTĚ ŠTVE ŽE KROMĚ ŽEN KAŽDÝ PŘISTOUPÍ NA BITKU...MAX PO PÁR PĚSTECH SE SCHOULÍ JINAK SE KAŽDÝ PERE... :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 11 srp 2010, 20:37 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
Jo no, ty bitky mě štvou nejvíc.

"jinak prej nepotkáme nikoho stejného 3stejný maníci vedle sebe"
- taky sem se divil, třeba aji byly vedle sebe 2 (3) ženské, dva chlapi...
- ale i na ulici, těch lidí je hodně stejných (ale zase je pravda, že je spousta postav odlišných),

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 11 srp 2010, 20:54 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
a taky rikali ze budou ostatni pokutovat zatim sem i to nestalo vzdy kdyz jsem vrazeni do cloveka vyvolal bitku tak mu domluvil a ze priste uz bude pokuta 3sekundy na to jsem se nechal znovu mlatit a nic (4x za sebou jsem to zkusil=nic...)a kydz uz meli jednoho zatknout tak je podplatil...


takze dle me dost trapny jen animaci zatceni zrusili a poutili animaci podplaceni
trochu divny ze vzdy policii podplati...

ale jednou se mi stalo ze sem vyjel z dilny a projeli policajti kousek zastavili a vylezli a rikam si co je jsme tam prisle tam otevreny auto u chodniku vedle cernoch v krvi(cernosi strileli?!)

ale jinak nerealismus


CIM VIC TO HRAJU TIM VIC NEREALNYCH VECI TAM JE /PRICHAZIM NA NE


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 11 srp 2010, 21:54 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
Ale hra je to dobrá, mám ji předplacenou a rušit to nebudu. Ale tak to je každého věc, že jo...
BTW - určitě ale budou nějaké patche, které budou opravovat chyby ve hře. A toto bylo zatím demo, ve full verzi třeba těchto věcí bude méně.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 11 srp 2010, 22:04 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
to je jasný že budou patche ale že by se teď něco zmenilo nemyslím půjde hlavně o marketing teď a že by ty věci opravil patch taky nemyslím to bude jen na pár bugu

já taky kupuju na 100% a nemíním to měnit ten pocit při té hře bude úžasný :) většina toho co jsem psal jsou detaily (ale nemusí to být)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 11 srp 2010, 23:27 
Offline
Zelenáč

Registrován: 10 srp 2010, 14:33
Příspěvky: 2
Tak to hodím do tohto topicu.
Obrázek
Čo myslíte? je to ono? Podľa mňa príliš veľká podobnosť na to, aby to nebol TEN dom :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 11 srp 2010, 23:44 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
předloha...ale řekl bych že takových je v americe několik tuctů


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 13 srp 2010, 18:09 
Offline
Sgarrista

Registrován: 13 srp 2010, 17:33
Příspěvky: 109
Nevíte někdo, jak si pozastavit načítání abych si mohl přečíst ty texty (svědectví Tomyho apod...)? Mě se tam totiž zobrazí jen na max 3-4s...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 13 srp 2010, 19:52 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
n.u.r.v. píše:
Nevíte někdo, jak si pozastavit načítání abych si mohl přečíst ty texty (svědectví Tomyho apod...)? Mě se tam totiž zobrazí jen na max 3-4s...


To težko pozastavíš. Pokud si je chceš číst, tak dej PrintScreen, pak Ctrl+V v Malování a přečti si to.

Mě to taky jen problikne na 2-3 sekundy, ale to zřejmě každému. V M2 nemá být žádné dlouhé načítání jako u většiny dnešních her.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Demo a co od něj očekáváte?
PříspěvekNapsal: 13 srp 2010, 22:48 
Offline
Sgarrista

Registrován: 13 srp 2010, 17:33
Příspěvky: 109
-*-mafian-*-cz-*- píše:
n.u.r.v. píše:
Nevíte někdo, jak si pozastavit načítání abych si mohl přečíst ty texty (svědectví Tomyho apod...)? Mě se tam totiž zobrazí jen na max 3-4s...


...V M2 nemá být žádné dlouhé načítání jako u většiny dnešních her.



Pravda, ale v tom případě tam ten text nemuseli psát...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz