Právě je 28 bře 2024, 16:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 31 srp 2010, 18:38 
Offline
Zelenáč

Registrován: 25 srp 2010, 14:34
Příspěvky: 9
info : Dostupné bude již 7. září približně za 200Kč.
Přídavek se bude jmenovat Jimmy's Vendetta

Samotné DLC vám umožní zhostit se role "uklízeče" Jimmyho, jenž ostatní za dobrý peníz zbavuje trablů. Připraveno je víc jak 30 zbrusu nových questů, mezi nimiž se našlo místo i pro nájemnou vraždu, či divoké honičky v autě zakončené dramatickými přestřelkami.

V podstatě to zní velice podobně jako The Betrayal of Jimmy, exkluzivně pro třetí Playstation vytvořené DLC, jež bylo ve formě voucheru schováno v krabičce s hrou.

Děkuji váš MenFis


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 31 srp 2010, 19:04 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
250 my to budem mít za eura ne dollary


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 31 srp 2010, 19:46 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
NASRAT!! Pokud nepůjde toho cracknuté DLC na origo hru, tak ji někomu prodám a ať mě všichni vývojáři a ostatní, kdo na tom dělali, políbí pr*el. Vyhodím 1200 Kč za hru a ještě těm KUR*ÁM ZAS*ANEJM mám platit dál????? Opět sorry za vulgaritu, ale tak mě v poslední době nic nenasralo... S takovou můžou vypustit DLC jménem FREE RIDE za 200 Kč a podobné věci...
Každopádně, jak sem psal, pokud cokoliv cracknuté a stáhnuté zadara nepojede na origo hře, tak končím. Taková debilní hra mě za to nestojí.

Všechno začalo tím posraným Steamem a češtinou, pak ten příběh a žádná volná jízda.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 31 srp 2010, 19:51 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 19:32
Příspěvky: 86
A abych tě nasral ještě víc, tak warezáci měli hru o tři dny dříve než vůbec vyšla a v češtině :). Jinými slovy, ty problémy co měli lidi s origo hrou u warezu nebyly :)) Teď například 1st person pohled na origo verzi nejde, aktivovat. A ještě k tomu je warez zdarma :)

_________________
ˇˇˇ2K DLC for Mafia 2ˇˇˇ
http://www.youtube.com/watch?v=Iy0nVslhfkk
http://www.youtube.com/watch?v=iVbHVvswTBw


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 31 srp 2010, 20:10 
Offline
Zelenáč

Registrován: 25 srp 2010, 14:34
Příspěvky: 9
ma pravdu ten chlapec.... a freeride mod si stahni mas tam i info http://www.czechgamer.com/download/3927 ... azeni.html :) :lol: ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 31 srp 2010, 23:22 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
MenFis píše:
...a freeride mod si stahni...

Ale tu nejde o mod, tu jde o podstatu, o princip. Ve hře to prostě "není"... Určitě už to dávno stáhl...

-*-mafian-*-cz-*- píše:
NASRAT!! Pokud nepůjde toho cracknuté DLC na origo hru...

V tom horším případě ještě můžeš origo hru cracknout a si v klidu .)) Já nevím, i když bych si jí koupil, stejně bych jí přes net neaktivoval...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 01 zář 2010, 09:47 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 11:32
Příspěvky: 65
Pokud ty DLC vyjdou do konce roku jak tvrdí CENEGA a lokalizované pak nevidím problém.Ta hra bude mít možnost nás zaměstnávat ještě pár měsíců.:)
TO je hezké ne? I přes tu kopu srač*k okolo které mě taky s*rou.


Naposledy upravil Vojta dne 11 srp 2011, 13:44, celkově upraveno 1
Cenzura.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 01 zář 2010, 13:50 
Offline
Picciotto

Registrován: 18 črc 2010, 12:39
Příspěvky: 89
''TO je hezké ne?''
ha há co je hezkýho na tom že zaplatim tu hru 3x a stejně se gameplay dostane max na 30 hodin :D v prubehu roku


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 01 zář 2010, 16:01 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 11:32
Příspěvky: 65
Hezké je žep okud to dobře uchytí a použijí pak může Mafie být inovovaná jako nějaké online hry. Můžou zvětšovat město atd...díky DLC to by přece bylo dobré ne? Lepší než extrémní jízda která zaměstná na dva měsíce....něco v tom smyslu mít ještě rok co dělat s mafií. Já věřím že to tak bude...pokud ne jsou to fakt kokoti.

Rád mám alepson nějakou naději...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 02 zář 2010, 12:18 
Offline
Zelenáč

Registrován: 02 zář 2010, 12:16
Příspěvky: 1
Jen by mě zajímalo jestli bude někdy to DLC lokalizované do češtiny :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 02 zář 2010, 15:45 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 11:32
Příspěvky: 65
Ptal jsem se na to přímo v Ceneze.
Bude a bude jich víc zatím větší info ale nepřinesou. Ani o platbách ani o vydání. 9. září to u nás ale podle mě nečekejte. Podle toho mailu co jsem dostal to plánuji vydat později u nás než ve světě.

EMAIL:

Dobry den,



ohledne DLC jsme zatim zverejnili pouze informace obsazene ve zprave nize. Vsechna DLC (bude jich vice) vyjdou v ceske verzi, ale bohuzel o neco pozdeji oproti EU. Hned jak budeme vedet vice, posleme zpravu do medii.



Společnost Cenega Czech s radostí oznamuje, že dlouho očekávaná hra Mafia II je od dnešního dne v prodeji. Česká verze je tentokrát k dispozici pro všechny platformy, a to v kompletní podobě, tedy včetně dabingu. Přes úvodní komplikace, jež byly způsobeny na straně služby Steam, začala i PC verze korektně fungovat přibližně od čtvrté hodiny odpolední.



Co se týče DLC pro Playstation 3, společnost 2K uvedla toto stanovisko: „Všichni, kdo pracovali na hře Mafia II, jsou velmi potěšeni tím, že se nám podařilo uvést plně lokalizované verze i pro trhy v Rusku, Česku a Polsku. Jimmyho zrada a další DLC vyjde pro Mafii II rovněž v kompletní lokalizaci, ale později v letošním roce.“



I přes menší komplikace se spuštěním lokalizované PC verze je třeba si uvědomit, že se jedná o první včasné uvedení plně lokalizované hry od společnosti 2K na všechny platformy, a tedy o velký úspěch. V minulosti bylo spíše pravidlem, že většina lokalizovaných produktů vycházela oproti evropské premiéře s několikadenním zpožděním, nebo produkty vycházely pouze v anglické verzi.



Mafia II je od dnešního dne v prodeji v kompletní české verzi pro platformy PC, Playstation 3 a Xbox 360.



S pozdravem


Chalid Himmat


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 02 zář 2010, 17:23 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2010, 15:35
Příspěvky: 10
toto DLC nech si strčia. Hlavný príbeh orezali a robia DLC s novým príbehom? Ja chcem DLC s poriadnym pokračovaním hlavného príbehu !!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 03 zář 2010, 07:53 
Offline
Zelenáč

Registrován: 30 srp 2010, 18:26
Příspěvky: 6
Já se zeptám jinak.

Když si koupím 7.9. nebo kdy to má vyjít na Steamu, anglickou verzi toho DLC, bude to fungovat s českou lokalizaci základní hry, případně stahne se mi do toho pak lokalizace až to vyjde?

PS: Ne, že bych to měl v plánu... vyhazovat zbytečně peníze se dá i líp.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 07 zář 2010, 16:58 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 19:32
Příspěvky: 86
Takže.

DLC JimmysVendetta je naprostá, ale naprostá blbost, nejen že dabing stojí za starou bačkoru, opravdu nechápu kdo vybíral dabéra, ENG dabing je omoc lepší. Za druhé, je to snad ještě horší arkáda než Morhuhn....nedoporučuji

1. Každá mise je na čas.
2. Něktré mise nemají hlavu ani patu
3. Nečekejte, nějaký příběh, před každou misí vám to napíše text cca tři řádky co máte udělat, neptejte se proč, nedovíte se to.

_________________
ˇˇˇ2K DLC for Mafia 2ˇˇˇ
http://www.youtube.com/watch?v=Iy0nVslhfkk
http://www.youtube.com/watch?v=iVbHVvswTBw


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 08 zář 2010, 00:11 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 11:32
Příspěvky: 65
S prominutím Kaine kdo ti nakukal že tohle DLC mělo mít příběh?

Já mylsím že se povedlo svou funkci jízdy plní velm,i dobře navíc se příklaním k tomu že se jedná o béčkový skvost. Můj názor. Jsem stejně zprzněný hráč mafie jako ostatní ale cítím v kostech že po tomhle DLC se snad opravdu dočkám i něčeho pořádného.

PS: Já nakupuju nevím proč podporovat Warez všechno něco stojí. Film..hra...zadarmo to lidé dělat nebudou. Až budou fungovat jen warez nebude co stahovat protože nebude nikdo nic vyrábět. Mnohem výhodnějšé pak bude pro vývojáře her a producenty filmů prodávat párky v rohlíku na ulici....já vím je to katastrofický scénář kterého se asi nedočkáte...někdo v budoucnu ale možná ano


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 08 zář 2010, 09:57 
Offline
Zelenáč

Registrován: 01 zář 2010, 15:09
Příspěvky: 8
Ano. Třeba hudba. Koupíš si CD Karla Gotta ( nebo kohokoli jiného ) a dáš za něj 300 korun. Z toho půjde Karlovi tak 50 ( když to bude nějaká nula, tak třeba jenom dvacet korun z kusu ). Reklama, distribuce, výroba, doprava. To je taky tak pade za kus. A zbytek sežere pan Petr Janda a jeho OSA. Čísla budou určitě ve skutečnosti jiná, ale takhle nějak to funguje. To mám podporovat? Takovou holotu? Ani náhodou. A tu to není o moc jiné. Gott=T2 CZ. OSA=T2. Slibovali hory doly a nesplnili. chtějí už z toho mít peníze a projekt skončil podle mě těsně před koncem. Jestli z toho chtějí vyrýžovat další peníze, tak se toho účastnit nebudu. Mimochodem jsem zatím v DLC Jimmy's vendetta nenašel nic novyho. Žádny odvážení mrtvol v kufru, ani mlácení lidí nohou od židle. Prostě nic.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 09 zář 2010, 07:05 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 11:32
Příspěvky: 65
No jo on kdo chce psa bít si dycky hůl najde že. Vymlouvat se že e skutečnosti platím ose atd. to víš to bys pak nemohl nic. Nemohl bys kupovat jídlo protože výrobci jde jedna třetina toho co to jídlo stojí a zbytek sežerou Globální magnáti se svými fondy. Nemohl bys kupovat alkohol , cigarety , drogistické zboží, léky prostě nic.
Myslím si že vymlouvání se na takové věci je trošku za prahem toho o čem se tady bavíme . Ovšem dokud můžeš tahej proč ne....každý dle svého gusta. :evil:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 12 zář 2010, 02:05 
Offline
Picciotto

Registrován: 12 zář 2010, 01:49
Příspěvky: 18
Obsah DLC měl být očividně již v původní verzy hry,tak se ptám,proč bychom za to měli platit navíc? :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 12 zář 2010, 14:19 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 11:32
Příspěvky: 65
Protože tam nebyl?

Jak jsem řekl někde výše vznikla jedna teorie a od té se odvíjí všechno statní. Ale kdo tady z nás ví jak je to doopravdy? Pokud chcete tahat pak tahejte...Já si chci hru i dlc kupovat tak si to budu kupovat ;)

Není mezi námi rozdíl vy si najděte své důvody proč tahat a já si najdu ty své proč nakupovat +)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: A JE TO TU PRVNÍ DLC !!!!!
PříspěvekNapsal: 13 zář 2010, 13:11 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 19:32
Příspěvky: 86
mazadlo píše:
Protože tam nebyl?

Jak jsem řekl někde výše vznikla jedna teorie a od té se odvíjí všechno statní. Ale kdo tady z nás ví jak je to doopravdy? Pokud chcete tahat pak tahejte...Já si chci hru i dlc kupovat tak si to budu kupovat ;)

Není mezi námi rozdíl vy si najděte své důvody proč tahat a já si najdu ty své proč nakupovat +)


Nezlob se na mne, ale tvůj názor, je názor dokonalé ovce.

_________________
ˇˇˇ2K DLC for Mafia 2ˇˇˇ
http://www.youtube.com/watch?v=Iy0nVslhfkk
http://www.youtube.com/watch?v=iVbHVvswTBw


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz