Právě je 28 bře 2024, 17:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II Jimmy's Vendetta - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 01 říj 2010, 16:12 
Offline
Picciotto

Registrován: 20 zář 2010, 21:11
Příspěvky: 80
zelmi píše:
A všimli jste si toho, že při bitkách, když pokřikujete na protivníka, tak Jimmy pouze gestikuluje, ale nic neříká? A taky když chci zavolat z budky na policii, abych je podplatila, tak Jimmy jen zvedne sluchátko a zase ho položí? Žádná slova. Teda ne, že by to byla nějaká zásadní chyba. Hra celkově nabízí daleko horší nedodělky.


Ja osobne som sa k Vendette nedostala ... moc ma nechytil ten štýl hry ... každá misia na čas a úlohy ti zadáva doslovne "chodník" ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II Jimmy's Vendetta - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 01 říj 2010, 17:41 
Offline
Picciotto

Registrován: 29 srp 2010, 13:55
Příspěvky: 60
jana559 píše:
Ja osobne som sa k Vendette nedostala ... moc ma nechytil ten štýl hry ... každá misia na čas a úlohy ti zadáva doslovne "chodník" ...


Mne to přestalo celkem rychle bavit. Asi to ani nedohraju. Po pár misích je to hodně nudné. A nic mne nenutí pokračovat v hraní.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II Jimmy's Vendetta - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 01 říj 2010, 19:32 
Offline
Picciotto

Registrován: 20 zář 2010, 21:11
Příspěvky: 80
zelmi píše:
Mne to přestalo celkem rychle bavit. Asi to ani nedohraju. Po pár misích je to hodně nudné. A nic mne nenutí pokračovat v hraní.


pre hráčov, ktorí majú radi stereotyp je to príjemné odreagovanie ... ale nie pre fanúšikov a zástancov Mafie ... a ani sa ti nedivím, síce by som sa nemala k tomu priznávať, ale Vendettu som si stiahla (po debatách na fórach), že skúsim, čo to dá, spustila som to - vyšla som z väzenia a odinštalovala som to ... asi toľko k tomu ...
pretože takú chybu akú som urobila pri Mafii 2 som nechcela urobiť, viem, že ma to neospravedlňuje ... no po odskúšaní som zhodnotila, že tých 8 Eur buď vyhodím za nejakú knižku, alebo ak by bola možnosť a vývojári v 2K Czech by mali zriadení účet, tak by som im tam poslala tie peniaze, no nemienim ich vyhodiť za "paškvil" ako označujú nielen tento DLC dodatok ...

ak by mi niekto povedal, že aj Mafia 2 bude len demoverzia tak by za to človek nevyhodil min. 40 Eur ... (demo zo Steamu som skúsila pred kúpou)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II Jimmy's Vendetta - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 02 říj 2010, 11:32 
Offline
Picciotto

Registrován: 25 črc 2009, 14:41
Příspěvky: 37
jana559 píše:

ak by mi niekto povedal, že aj Mafia 2 bude len demoverzia tak by za to človek nevyhodil min. 40 Eur ... (demo zo Steamu som skúsila pred kúpou)


Ja som si kupu rozmyslel 1 den pred vydanim mafie a predobjednavku som zrusil, lebo sa objavovalo coraz viacej veci ktore v hre nebudu a nelutujem toho.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II Jimmy's Vendetta - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 02 říj 2010, 15:19 
Offline
Picciotto

Registrován: 20 zář 2010, 21:11
Příspěvky: 80
Kmeto píše:
Ja som si kupu rozmyslel 1 den pred vydanim mafie a predobjednavku som zrusil, lebo sa objavovalo coraz viacej veci ktore v hre nebudu a nelutujem toho.


ja som sa nezaujímala o hru predtým, nechcela som sa pripraviť o prekvapenie (ale také sklamanie som nečakala) ... čo už, vyrovnala som sa s tým a idem ďalej ... akurát keď sa pozriem na poličku, tak si spomeniem na svoju hlúposť ... ale už to neriešim, nemá to zmysel ... a to som ešte dlho vydržala hrať hru ... no a o trojke už ani neuvažujem ... pre mňa sa éra Mafie začala jednotkou a ňou aj skončila ... !!!

O Vendette som ani neuvažovala a našťastie som ani tých pár Eur nevyhodila ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia II Jimmy's Vendetta - dojmy po dohrání
PříspěvekNapsal: 11 čer 2012, 13:30 
Offline
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2012, 09:46
Příspěvky: 2
Musím se JV zastat. Už jsem ho hrál dvakrát a je mnohem lepší než JZ (ta ušla, ale je tak za 4/10). Jimmy prostě pracoval pro nějaké šéfy, ti ho zradili, poslali do vězení, on uteče a mstí se. Nekonečněkrát opakovaný scénář.
Dabing se mi líbí a Soukupovy hlášky typu "Co je vole, zapomněls' odvahu doma?" mě dostávají. Mise jsou vesměs stejné (znič nebo zabij) a mění se jenom koho máte zabít, co máte zničit a počty nepřátel. Ty ikonky levitující nad chodníkem jsou solidně nablblé, ale co byste chtěli za pár éček :\ (řekli si z 2K). Zpřístupněna byla prakticky jedna nová lokace (Vinciho vila v Greenfieldu), takže v tomto ohledu bída.
Prostě céčko jak má bejt a tečka. (5.5/10)
Jinak, když už se tady někdo zmínil o tom, že má Jim stejné číslo, jako Vito, je poznat, že způsobů, jak se v origošce dostat z příběhu bylo zřejmě více (mezi nimi byl i útěk typu, co jste viděli v JV). Prostě další důkaz o osekání hry.

Edit: Jo a teď jsem vzpomněl ještě na jedno takové mínus - všimli jste si, že když jste měli někoho zabít nebo ochránit(účetní, tři caporegimové, consigliere) tak že měli stejné skiny, tj - tlustý chlap s hnědými napomádovanými vlasy a knírem :shock: Stejně tak u Irů - týpek v kožené bundě s čepicí (tady je zajímavostí, že ho můžete potkat v zimě a má italský, nikoliv irský přízvuk). A dokonce i v závěrečných misích ti šéfové vypadali úplně jinak než na úvodním obrázku (Jsi zase svobodný atd.) Vrcholem bylo, když skin Sala použili třikrát jako soudcovy pomocníky a skin Tama jako skin dvou jeho bratránků.
Samotný soudce vypadal dost odlišně ve hře a v závěrečné cutscéně. Pro bosy použily prostě zkrátka ty dva dementní skiny, jako skoro u všech. (Ty skiny se odlišují akorát barvou hader)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz