Právě je 28 bře 2024, 18:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mise 17 - Stará věznice - Stealth akce
PříspěvekNapsal: 12 kvě 2009, 17:44 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
Jelikož jsem teď nějakou dobu hrál SplinterCella(a dohrál jsem ho), tak se vracím z5 k Mafii.
Jakmile sem ale uviděl v uložených hrách misi ve věznici, tak mě to připomnělo hned nějakou tu stealth akci ze SCella, vyzkoušel jsem to a podařilo se...
Fungovalo mě to bohužel jen 4x - jednou to šlo, pak třeba 5x po sobě nic, pak to zase šlo atd.

Důležité ale je, že se něco jako stealth akce dá v Mafii vůbec udělat. Za to můžeme :!: být(nebo aspoň já), rád(i).

Takže k věci - jak na to:

1. Nahrajte si misi 17-03 - Volební kampaň - Stará věznice a běžte klasickým způsobem dovnitř k 1. schodišti :arrow: :!: :!: nesmíte ale ani jednou vystřelit :!: :!:

2. Vytáhněte vaši odstřelovací pušku, co vám dal Vincenzo(ano, toho Mosina), vyběhněte na, dalo by se říct mezipodlaží - jednoduše ten kus dřevěné podlahy ve schodišti, tam si přiklekněte co nejvíce do rohu, abyste ale zároveň byli mezi schodišti a zamiřte směrem do té místnosti, kde jsou ti chuligáni...

3. Teď nastává osudový okamžik této akce - musíte tou snajperkou na JEDNU ránu oddělat toho chlápka, co půjde zprava doleva k těm chlápkům u ohně. Ale zároveň ten chlápek musí spadnout (!!MRTVÝ!!) co nejdál od těch chuligánů - to znamená někde vpravo od schodiště od vás.
- Toto je velice důležité: pokud dopadne jeho mrtvola naproti vašeho schodiště či vlevo od něj, tak nemáte šanci na stealth akci.

ZŮSTAŇTE NA MÍSTĚ :!: NESTŘÍLEJTE :!:

4. Pak se chvilku nebude nic dít - ale za chvíli vrznou dveře, vyběhne z nich chlápek - ale NESMÍ NIC ZAKŘIČET - a to jako "je tady mrtvola, poplaaach" apod. -

POKUD NĚCO TAKOVÉHO ZAKŘIČÍ, ZNAMENÁ TO, ŽE JSTE PROZRAZENI A ZA CHVÍLI NA VÁS VŠICHNI VLÍTNOU. (takže můžete restartovat tuto část mise).

Pak po chvilce vám na obzoru přeběhne chlápek celý v černém(ten co má u sebe nůž) zleva doprava (POKUD BĚŽÍ VÍCE U ZDI NAPROTI SCHODIŠTĚ, PAK JE TO V POŘÁDKU) do dveří a už se nevrátí.
Po chvilce další chlápek vběhne do dveří napravo od ohniště (v sudu), jak tam mají ti týpci, vyběhne odtamtud z tyčí a poběží do těch dveří vpravo pryč z místnosti jako ten první chlap.

5. Teď už u ohniště zůstal jen poslední muž - chvíli sice bude postávat s pistolí po boku, ale za chvíli ji schová a sedne si na židli k ohni bokem k vám.

6. Stačí vběhnout ze schodiště do místnosti DO DVEŘÍ NAPROTI SCHODIŠTĚ a pak se PŘIKRČIT(nebo jít) TĚSNĚ KOLEM zdi, ke které ten chlap sedí tak trochu zády, projdete kolem něho, otevřete si dveře - mříže a jdete dál, jako když tuto misi hrajete normálně.

Běhen této akce nesmíte ani jednou vystřelit nebo být zpozorován nějakým chlapem.

A tak můžete část této mise projít bez střílení, ušetřit si životy, zahrát si na Splinter Cella a pobavit se.

Bohužel, má to i svoje zápory - hodně často se mě stává, že na mě po chvilce přiběhne ten chlap s nožem a je po stealth akci.

Chce to jen opravdu, ale opravdu hodně trpělivosti a samozřejmě hodně času.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mise 17 - Stará věznice - Stealth akce
PříspěvekNapsal: 13 kvě 2009, 07:20 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
Tak co, už jste to někdo vyzkoušel?

Nebojte se, není to žádný výmysl, stačí to dělat jen tak, jak jsem napsal. Myslím, že podle tohoto mého návodu to uděláte, není to zase tak těžké... ;)

To je tu na fóru takový nezájem, že tu nikdo nepíše, jestli mu to funguje nebo jestli se mu to pořád nemůže podařit?....

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mise 17 - Stará věznice - Stealth akce
PříspěvekNapsal: 20 kvě 2009, 17:40 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:31
Příspěvky: 25
-*-mafian-*-cz-*- píše:
Tak co, už jste to někdo vyzkoušel?

Nebojte se, není to žádný výmysl, stačí to dělat jen tak, jak jsem napsal. Myslím, že podle tohoto mého návodu to uděláte, není to zase tak těžké... ;)

To je tu na fóru takový nezájem, že tu nikdo nepíše, jestli mu to funguje nebo jestli se mu to pořád nemůže podařit?....


Hustý, ale dělal jsem kompletní format C :-D , takze nemam Mafii nainstalovanou...možná někdy vyzkouším ;)

_________________
http://www.MafiaWorld.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mise 17 - Stará věznice - Stealth akce
PříspěvekNapsal: 23 kvě 2009, 17:19 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
firE_cz píše:
-*-mafian-*-cz-*- píše:
Tak co, už jste to někdo vyzkoušel?

Nebojte se, není to žádný výmysl, stačí to dělat jen tak, jak jsem napsal. Myslím, že podle tohoto mého návodu to uděláte, není to zase tak těžké... ;)

To je tu na fóru takový nezájem, že tu nikdo nepíše, jestli mu to funguje nebo jestli se mu to pořád nemůže podařit?....


Hustý, ale dělal jsem kompletní format C :-D , takze nemam Mafii nainstalovanou...možná někdy vyzkouším ;)


Tak to jo ;)
Možná? To musíš vyzkoušet :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mise 17 - Stará věznice - Stealth akce
PříspěvekNapsal: 23 črc 2009, 12:42 
Offline
Zelenáč

Registrován: 23 črc 2009, 12:35
Příspěvky: 3
Pecka! vyskoušel sem to a je to zajimaví hned to dá mafiii jinou štávu :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mise 17 - Stará věznice - Stealth akce
PříspěvekNapsal: 23 črc 2009, 13:39 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
paveldolezal17 píše:
Pecka! vyskoušel sem to a je to zajimaví hned to dá mafiii jinou štávu :D


No konečně se objevil někdo, kdo to zkusil ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mise 17 - Stará věznice - Stealth akce
PříspěvekNapsal: 24 říj 2009, 09:55 
Offline
Zelenáč

Registrován: 10 říj 2009, 19:05
Příspěvky: 7
Dobrej příspěvek, dík za něj. Půjdu to určitě zkusit, když už je to teda tady tak rozepsaný. :shock: :)

_________________
95% teenagerů by brečelo, kdyby viděli 50centa na vrcholu mrakodrapu, kde by chtěl skočit. Přidej si tohle do podpisu, pokud patříš mezi těch zbylých 5%, kteří by si přinesli pop-corn a křičeli "SKOČ SKOČ!"
Bezpečnost je jen pocit


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mise 17 - Stará věznice - Stealth akce
PříspěvekNapsal: 26 říj 2009, 13:47 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 05 zář 2009, 10:29
Příspěvky: 35
Super trik taky sem to zkusil a povedlo se, ale až na potřetí :-D

_________________
It's not personal, It's only business
ObrázekObrázek
http://mafia1-2.wbs.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mise 17 - Stará věznice - Stealth akce
PříspěvekNapsal: 26 říj 2009, 14:30 
Offline
Caporegime
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 08:17
Příspěvky: 488
No jo, chce to trpělivost. Ale hlavní je, že to funguje i vám ostatním.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz