Právě je 28 bře 2024, 14:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Co očekáváte od Mafia: Definitive Edition?
Bude to naprostá bomba, lepší než originál 0%  0%  [ 0 ]
Čekám Mafii v hezčím kabátu 8%  8%  [ 1 ]
Původní verzi nikdy nemůže překonat 17%  17%  [ 2 ]
Neočekávám radši nic, může jen příjemně překvapit 75%  75%  [ 9 ]
Dopadne jako slabá hra kvůli zásahům vývojářů 0%  0%  [ 0 ]
Bude to odpad 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 23 kvě 2020, 09:50 
Offline
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 14:29
Příspěvky: 111
Všechny vás po letech zase zdravím, mafiáni,

co říkáte na chystaný remake Mafie od studia Hangar13? Myslíte, že to bude nemastné neslané jako Mafia III nebo to bude pecka? Jak se vám líbí první teaser-screenshoty a video (Steam - Mafia: Definitive Edition)? Myslíte, že hra podlehne současným trendům politické korektnosti (např. některý z hlavních mafiánů bude černoch, gay nebo žena :D )? Myslíte, že se odehraje nějaký zásadní zásah do příběhu, který jinak dobrý remake zcela zprzní?

P. S. Speciální poděkování za pokus o oživení tohoto fóra patří veteránovi papa.cassanova!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 23 kvě 2020, 10:29 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
Cus cus, no ono oziveni uz asi nikdy neprijde, i kdyz bych sem rad chodil i kdyby tu bylo jen par aktivnich lidi. Zlaty casy bez facebooku atd jsou pryc, ale ted jak se neco zacalo dit jsme s JohnZem vzpominali na stary casy tak jsme rozeslal par mailu a poslal...:D

Jinak je to celkem slusna nostalgie tady od tebe ted videt prispevek po takovy dobe:D


A co se tyce remaku...asi kazdy muze rict ,,vaaau tesim se,, ale kazdy obzvlast u nas v CR ma obavy vetsi nez kdekoli jinde...Samozrejme hru cekaji moderni prvky, jinak by asi neuspela u dnesniho publika. Logicky. Na ofiko webu uz nam do hlavy cpou ,,stara dobra mafie v novem kabatu,, a uz nam mazou med kolem pusy. Kazdy tomu chceme verit. Ja pevne doufam ze ceska cast studia hangaru maji aspon nejake slovo a vyvoji...Ze jim do toho kecaji a daji na ne. Coz je podle me dost dulezita vec, jelikoz citeni pro hru si myslim maji trosku jinou. Tezko rict jak do hloubky i se zmenou pribehu pujdou...Vse zatim jen spekulace. Kazdopadne verim, ze se vyvaruji chyb z trojky...co se tyce jizdniho modelu, a cely ty arkadovosti...ze i grafika bude po tech letedch od trojky jinde, i kdyz se jedna o stejnej engine...No drzme palce.

6.6. na Gaming show se snad dockame gameplaye, ktery nam neco napovi...

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 23 kvě 2020, 14:07 
Offline
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 14:29
Příspěvky: 111
co říkáte na chystaný remake Mafie od studia Hangar13? Myslíte, že to bude nemastné neslané jako Mafia III nebo to bude pecka? Jak se vám líbí první teaser-screenshoty a video (Steam - Mafia: Definitive Edition)? Myslíte, že hra podlehne současným trendům politické korektnosti (např. některý z hlavních mafiánů bude černoch, gay nebo žena :D )? Myslíte, že se odehraje nějaký zásadní zásah do příběhu, který jinak dobrý remake zcela zprzní?

Já se na definitivní Mafii docela těším, když na nic jiného, tak na grafiku. Screenshoty na Steamu jsou fenomenální a kdyby to bylo jen poloviční, pořád to bude paráda. Když jsem je viděl, tak jsem si řekl: "Ty jo, já jsem v Mafii, ty domy, uspořádání ulic a tak.. Ale je taková míň rozmazaná, víc detailní..."

Ale od příběhu raději nic neočekávám. Pevně věřím, že případný dodaný příběh nebude ve stylu Mafia III (dojeď na nezapamatovatelné místo někde na ulici, tam všechny vystřílej nebo zařízni a odjeď). Jestli dodaným příběhem mají na mysli nějaká DLC a původní příběh včetně designu misí zůstane stejný, tak budu plně spokojen.

Co se týče současných me-too a jiných politicky korektních trendů, tam se bojím hodně. I nepatrná blbost jako třeba Sára pomáhající Tommymu mlátit chuligány nebo změna Sama na černocha nebo asiata by u mě osobně narazil.

TL;DR Těším se na grafiku, dabing je pro mě velká neznámá, příběhu a designu se bojím. Snad nás M:DE příjemně překvapí.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 23 kvě 2020, 14:19 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
Tommyk píše:
co říkáte na chystaný remake Mafie od studia Hangar13? Myslíte, že to bude nemastné neslané jako Mafia III nebo to bude pecka? Jak se vám líbí první teaser-screenshoty a video (Steam - Mafia: Definitive Edition)? Myslíte, že hra podlehne současným trendům politické korektnosti (např. některý z hlavních mafiánů bude černoch, gay nebo žena :D )? Myslíte, že se odehraje nějaký zásadní zásah do příběhu, který jinak dobrý remake zcela zprzní?

Já se na definitivní Mafii docela těším, když na nic jiného, tak na grafiku. Screenshoty na Steamu jsou fenomenální a kdyby to bylo jen poloviční, pořád to bude paráda. Když jsem je viděl, tak jsem si řekl: "Ty jo, já jsem v Mafii, ty domy, uspořádání ulic a tak.. Ale je taková míň rozmazaná, víc detailní..."

Ale od příběhu raději nic neočekávám. Pevně věřím, že případný dodaný příběh nebude ve stylu Mafia III (dojeď na nezapamatovatelné místo někde na ulici, tam všechny vystřílej nebo zařízni a odjeď). Jestli dodaným příběhem mají na mysli nějaká DLC a původní příběh včetně designu misí zůstane stejný, tak budu plně spokojen.

Co se týče současných me-too a jiných politicky korektních trendů, tam se bojím hodně. I nepatrná blbost jako třeba Sára pomáhající Tommymu mlátit chuligány nebo změna Sama na černocha nebo asiata by u mě osobně narazil.

TL;DR Těším se na grafiku, dabing je pro mě velká neznámá, příběhu a designu se bojím. Snad nás M:DE příjemně překvapí.


Velkou otazkou je, zda zachovaji zasadni herni principy puvodniho dilu...jedna se mi napriklad i o silnicni predpisy...semafory a za to i tresty...tachometr, aby auta mela vlastnosti jako v jednicce... nikdo z nas nevi co cekat...at udelaji co udelaji budou lidi co budou nadavat. Kazdej si neco najdeme protoze budeme srovnavat.

Co se tyce tebou zminenych sceenshotu...tot otazka. Samozrejme ze prosli nejakou postprodukci, aby si kazdy rekl VAAAU, tezko rict zda je to vylozene screenshot. trosku to na me pusobi prerenderovane (omg to je slovo:D). Coz urcite i bude aby zaujali. Trochu se bojim toho M3 enginu.

Ja bych se hlavne rad dodzvedel nejaky informace ohledne doby vyvoze, kdy na tom zacali delat...Pokud chteji hru vydavat za 3 mesice, tak si myslim ze uz museji mit dokonceno a nebo minimalne uz delaji jen nejake drobnosti...
Dost lidi se zarazi nad cenovkou, ze je oproti jinym AAA dost nizko a prisuzuji to nizkemu rozpoctu na hru...a tim padem usuzuji ze to bude kravina...

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 23 kvě 2020, 18:50 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Zdravim starou gardu. :) Je fajn, že se tu po dlouhé době objevil zase záchvěv života. :D Cena kolem 1000 Kč za PC verzi je podle mě celkem standardní, nevim, co by jistí redaktoři herních webů očekávali. Není to předražený a touhle pozitivní cenovou politikou spíš zaujmou víc potenciálních kupců, než kdyby tam napálili třeba 1299 Kč. Mně osobně je to jedno, pokud hra bude vypadat slibně, tak pro mě cena nehraje příliš roli. Jestli bude nakonec i sběratelská edice, tak do ní rozhodně půjdu.

Samozřejmě mám taky určitě obavy, např. z dabingového obsazení (preferoval primární oslovení původních žijících dabérů alespoň u hlavních postav), z nezachování charakteristických obličejových rysů hlavních postav, z nezachování elementárních herních mechanik - což je dost pravděpodobné, protože k tomu už došlo v Mafii 2 - viz. moje dojmy z hraní dema Mafie II a třeba přepracované pěstní souboje, ve kterých je hráč "zamčen" mě vyoloženě lezly na nervy... Nebo také z nezachování původní městské hudby v tom smyslu, že k její produkci bude potřeba rádio v autě, kdežto v původní hře hrál tento charakteristický soundtrack v jednotlivých čtvrtích "přímo z prostředí".

Hlavní příběh bude (doufám) zachován v nezměněné podobě a nové pasáže budou jakýmsi přídavkem, který neovlivní hlavní kontinuitu. Oficiálně se mluví o rozšíření příběhu, takže by to mohlo být formou nových misí, které by doplnily události mezi těmi původními. V úvahu by připadaly i nové vedlejší questy, které by nijak nezasahovaly do hlavního příběhu. Nebránil bych se ani alternativním zakončením, pokud bude zachováno i to originální. Nové aktivity ve městě určitě vítám (sběratelské předměty, výzvy, nepovinné úkoly, obleky, obchody a další možnosti vyžití). V každém případě je moje nadšení celkem velké, ale raději si zachovávám zdravou dávku skepse.

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 23 kvě 2020, 20:05 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
JohnZ píše:
Zdravim starou gardu. :) Je fajn, že se tu po dlouhé době objevil zase záchvěv života. :D Cena kolem 1000 Kč za PC verzi je podle mě celkem standardní, nevim, co by jistí redaktoři herních webů očekávali. Není to předražený a touhle pozitivní cenovou politikou spíš zaujmou víc potenciálních kupců, než kdyby tam napálili třeba 1299 Kč. Mně osobně je to jedno, pokud hra bude vypadat slibně, tak pro mě cena nehraje příliš roli. Jestli bude nakonec i sběratelská edice, tak do ní rozhodně půjdu.

Samozřejmě mám taky určitě obavy, např. z dabingového obsazení (preferoval primární oslovení původních žijících dabérů alespoň u hlavních postav), z nezachování charakteristických obličejových rysů hlavních postav, z nezachování elementárních herních mechanik - což je dost pravděpodobné, protože k tomu už došlo v Mafii 2 - viz. moje dojmy z hraní dema Mafie II a třeba přepracované pěstní souboje, ve kterých je hráč "zamčen" mě vyoloženě lezly na nervy... Nebo také z nezachování původní městské hudby v tom smyslu, že k její produkci bude potřeba rádio v autě, kdežto v původní hře hrál tento charakteristický soundtrack v jednotlivých čtvrtích "přímo z prostředí".

Hlavní příběh bude (doufám) zachován v nezměněné podobě a nové pasáže budou jakýmsi přídavkem, který neovlivní hlavní kontinuitu. Oficiálně se mluví o rozšíření příběhu, takže by to mohlo být formou nových misí, které by doplnily události mezi těmi původními. V úvahu by připadaly i nové vedlejší questy, které by nijak nezasahovaly do hlavního příběhu. Nebránil bych se ani alternativním zakončením, pokud bude zachováno i to originální. Nové aktivity ve městě určitě vítám (sběratelské předměty, výzvy, nepovinné úkoly, obleky, obchody a další možnosti vyžití). V každém případě je moje nadšení celkem velké, ale raději si zachovávám zdravou dávku skepse.


Naprosto souhlas se vsim...muzeme se jen modlit.
Cenu neresim, dam za to kolik bude potreba a s nejvetsi pravdepodobnosti i za predpokladu ze budeme predem vedet ze to neni uplne to co jsme cekali. Uz jen z principu ze to ma neco spolecnyho s predlohou. :D

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 23 kvě 2020, 21:39 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
papa.cassanova píše:
Naprosto souhlas se vsim...muzeme se jen modlit.
Cenu neresim, dam za to kolik bude potreba a s nejvetsi pravdepodobnosti i za predpokladu ze budeme predem vedet ze to neni uplne to co jsme cekali. Uz jen z principu ze to ma neco spolecnyho s predlohou. :D

Přesně, vidim to stejně. ;)

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2020, 08:40 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Docela zajímavý komentář: Zásahy do příběhu Mafie mohou skončit průšvihem

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2020, 18:35 
Offline
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 14:29
Příspěvky: 111
JohnZ píše:


Moc hezky napsáno, ale... Já se nebojím tolik toho, že hra ztratí spád. Jako mafiánskému veteránovi je mi jedno, že někdo tu a tam vloží misi ze zajímavé lokace nebo o zajímavé osobě, která se třeba v originálu vůbec nezmínila. Protože příběh znám, bude to pro mě osobně zajímavé oživení. Jak už jsem napsal výše, bojím se debilních zásahů do příběhu. V době me-too, přebujelého feminismu, pozitivní diskriminace a 71 pohlaví se prostě člověk nemůže nebát nějaké dementní mise na toto téma, aby si Hangar 13 mohl i u M:DE odškrtnout, že nabídl hezky "vyvážený" herní zážitek. Veškerý přidaný příběh se musí nést ve stylu původní Mafie, jinak je u mě Hangar 13 mrtvej Homolka.

Nápady v článku na rozšíření děje o příběhové linky Salieriho, Paulieho, Sama atd. jsou geniální. Byť, pokud je vůbec napadlo něco podobného stvořit, se těchto věcí dočkáme nejspíše v podobě DLC za klasický příplatek kolem 10 éček.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2020, 22:42 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Tommyk píše:
JohnZ píše:


Moc hezky napsáno, ale... Já se nebojím tolik toho, že hra ztratí spád. Jako mafiánskému veteránovi je mi jedno, že někdo tu a tam vloží misi ze zajímavé lokace nebo o zajímavé osobě, která se třeba v originálu vůbec nezmínila. Protože příběh znám, bude to pro mě osobně zajímavé oživení. Jak už jsem napsal výše, bojím se debilních zásahů do příběhu. V době me-too, přebujelého feminismu, pozitivní diskriminace a 71 pohlaví se prostě člověk nemůže nebát nějaké dementní mise na toto téma, aby si Hangar 13 mohl i u M:DE odškrtnout, že nabídl hezky "vyvážený" herní zážitek. Veškerý přidaný příběh se musí nést ve stylu původní Mafie, jinak je u mě Hangar 13 mrtvej Homolka.

Nápady v článku na rozšíření děje o příběhové linky Salieriho, Paulieho, Sama atd. jsou geniální. Byť, pokud je vůbec napadlo něco podobného stvořit, se těchto věcí dočkáme nejspíše v podobě DLC za klasický příplatek kolem 10 éček.


No pevně doufám, že k tomu budou přistupovat s citem. Případná DLC se mi jeví jako celkem pravděpodobná možnost a rozhodně bych byl pro, rozšířit, doplnit či více rozvinout příběhy některých dalších postav (Paulie, Sam, Salieri, Vincenzo, Frank, Luigi, Lucas, Ralph,...).

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2020, 22:05 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2011, 09:27
Příspěvky: 121
Musím se všemi souhlasit, snad to nezprzněj současnejma "me too" hovadinama a například Sam zůstane bělochem a ze Sáry nebude asijská transka. :)
Zajímavou otázku tu pronesl papa:
lukehzk píše:
Velkou otazkou je, zda zachovaji zasadni herni principy puvodniho dilu...jedna se mi napriklad i o silnicni predpisy...semafory a za to i tresty...tachometr, aby auta mela vlastnosti jako v jednicce...

Na předpisy jsem docela zvědav, spíš myslím, že je nezachovají a bude tolerantní policie jako v GTA. Nebo nějaký kompromis. Přiznám se, že mě občas přísnost policie v LH docela štvala, :-D ale k Mafii to prostě patří.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2020, 18:19 
Offline
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:29
Příspěvky: 123
Bydliště: Hradec Králové
Zdravím vespolek, když už se většina dobrých holubů vrátila, rozhodl jsem se vás taky pozdravit a oblažit svou přítomností. Doufám, že jste se všichni za těch 8 let (nebo jak dlouho jsem tu nebyl) měli dobře a že jste se posunuli tam, kde jste chtěli být :-)

Co se týče remaku první Mafie, tak mi to, asi jako většině přítomných, udělalo radost (slovy KG: "Tohle jsem opravdu nečekal") a musím říct, že po těch prvních screenech se na to opravdu těším. Samozřejmě, je tam hodně otazníků, kde se to může podělat (osobně mám největší strach z AI nepřátel, protože ta byla ve trojce opravdu hodně tragická), ale zatím zůstávám optimistou. Na těch prvních screenech osobně nejvíc oceňuju (kromě samotné vynikající úrovně zpracování, kterou ovšem Mafie měly vždycky) velkou míru detailu (i invence) a celkově to na mě působí, že by to mohlo být uděláno s úctou k originálu.

Takže kolem a kolem, jsem napjatý jak kšandy a čekám na první gameplay. Otázka dabingu je mi asi celkem volná, jsem zvědav na ten český, ale pokud by měl stát za prd, nemám problém si vychutnat ten anglický ...

_________________
"Jenom dvě věci jsou nekonečné, vesmír a lidská blbost, ale u vesmíru to není tak jisté" Albert Einstein

24.12.07 - 24.12.08 - Jsem tu rok!
24.12.07 - 24.12.09 - A návdavkem další rok!

(z pietních důvodů ponecháno v původním stavu)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2020, 18:51 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
Dominick píše:
Zdravím vespolek, když už se většina dobrých holubů vrátila, rozhodl jsem se vás taky pozdravit a oblažit svou přítomností. Doufám, že jste se všichni za těch 8 let (nebo jak dlouho jsem tu nebyl) měli dobře a že jste se posunuli tam, kde jste chtěli být :-)

Co se týče remaku první Mafie, tak mi to, asi jako většině přítomných, udělalo radost (slovy KG: "Tohle jsem opravdu nečekal") a musím říct, že po těch prvních screenech se na to opravdu těším. Samozřejmě, je tam hodně otazníků, kde se to může podělat (osobně mám největší strach z AI nepřátel, protože ta byla ve trojce opravdu hodně tragická), ale zatím zůstávám optimistou. Na těch prvních screenech osobně nejvíc oceňuju (kromě samotné vynikající úrovně zpracování, kterou ovšem Mafie měly vždycky) velkou míru detailu (i invence) a celkově to na mě působí, že by to mohlo být uděláno s úctou k originálu.

Takže kolem a kolem, jsem napjatý jak kšandy a čekám na první gameplay. Otázka dabingu je mi asi celkem volná, jsem zvědav na ten český, ale pokud by měl stát za prd, nemám problém si vychutnat ten anglický ...


Tak te po letech taky vitam zpet:)) je to az neuveritelny, ze se sem par lidi vratilo:))

Co se tyce hry tak se ztotoznuji asi se vsim co jsi napsal. Sejdeme se tu az bude gameplay a doufam ze to tady vzteky nezbourame:D

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2020, 21:14 
Offline
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:29
Příspěvky: 123
Bydliště: Hradec Králové
lukehzk píše:
Dominick píše:
Zdravím vespolek, když už se většina dobrých holubů vrátila, rozhodl jsem se vás taky pozdravit a oblažit svou přítomností. Doufám, že jste se všichni za těch 8 let (nebo jak dlouho jsem tu nebyl) měli dobře a že jste se posunuli tam, kde jste chtěli být :-)

Co se týče remaku první Mafie, tak mi to, asi jako většině přítomných, udělalo radost (slovy KG: "Tohle jsem opravdu nečekal") a musím říct, že po těch prvních screenech se na to opravdu těším. Samozřejmě, je tam hodně otazníků, kde se to může podělat (osobně mám největší strach z AI nepřátel, protože ta byla ve trojce opravdu hodně tragická), ale zatím zůstávám optimistou. Na těch prvních screenech osobně nejvíc oceňuju (kromě samotné vynikající úrovně zpracování, kterou ovšem Mafie měly vždycky) velkou míru detailu (i invence) a celkově to na mě působí, že by to mohlo být uděláno s úctou k originálu.

Takže kolem a kolem, jsem napjatý jak kšandy a čekám na první gameplay. Otázka dabingu je mi asi celkem volná, jsem zvědav na ten český, ale pokud by měl stát za prd, nemám problém si vychutnat ten anglický ...


Tak te po letech taky vitam zpet:)) je to az neuveritelny, ze se sem par lidi vratilo:))

Co se tyce hry tak se ztotoznuji asi se vsim co jsi napsal. Sejdeme se tu az bude gameplay a doufam ze to tady vzteky nezbourame:D


Taky jsem úplně nepočítal, že sem ještě někdy něco napíšu. Ale nakonec se nás tu sešlo docela dost. To je fajn. Třeba můžeme po vydání dát nějaké společné pivko.

_________________
"Jenom dvě věci jsou nekonečné, vesmír a lidská blbost, ale u vesmíru to není tak jisté" Albert Einstein

24.12.07 - 24.12.08 - Jsem tu rok!
24.12.07 - 24.12.09 - A návdavkem další rok!

(z pietních důvodů ponecháno v původním stavu)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2020, 07:09 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
To jsem klido pro, uz tenkrat jsme chteli neco zoorganizovat a nakonec nic. Ted by to mohlo byt snazsi. Jelikoz nas je min :roll: :D :D

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2020, 15:30 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
Zdravím Tommyka, Vojtu a Dominicka :)

Na remake se zatím určitě netěším, naopak se obávám. Z mého pohledu není jediný důvod Hangaru a 2K věřit. Mafia II dopadla bídně (i když tady si vinu asi rozdělilo Česko s Amerikou rovnocenně, ale i přes nedávné Vávrovo vyjádření těžko říct, celou pravdu se nedozvíme nikdy), Mafia III není ani dobrá Mafia, ani dobrá hra, no a Mafia II: Definitive Edition je minimálně na konzolích nehratelná, což je ostuda jak řemen. I Mafia III: Definitive Edition prý blbne, tak nevím. Zároveň ale Hangar nabral zkušenosti a třeba se poučil, takže ještě neházím zcela fintu do žita, uvidíme, snad se výsledek dozvíme za ty 3 měsíce a ne za 3 roky, jako to bylo s MII :lol: Každopádně ta mě fakt vyškolila a od té doby jsem se u žádného média už nespálil, protože jsem raději příliš neočekával. Výjimku snad tvoří jen seriál Game of Thrones, to dopadlo dost podobně :lol:

Jak už bylo řečeno, i ta cenovka je fakt divná, nejedná se vůbec o standardní marketingový tah. JohnZ nemá pravdu, na konzolích dostávají remaky normální cenovku klidně těch 1700, Mafia bude stát 1 150, což je velký rozdíl. PC verze je taky výrazně levnější.

6.6. by nakonec měl být prý jen trailer, gameplay záběry až o nějaké cca 2 týdny později, tak uvidíme.

Moje největší obavy jsou spojené jak s příběhem, tak s hratelností. Vůbec mi nevadí zásahy do příběhu, záleží ale na tom, jak to pojmou. I po těch letech mám ten příběh rád a co se týká razantních změn, změnil bych jen způsob vstupu Toma do organizace. Jinak je ale prostoru pro zlepšení určitě hodně, kvalitní vedlejší mise rozvíjející vztahy Toma a ostatních členů bych určitě uvítal. Také o Morellovi bych se třeba rád něco dalšího dozvěděl. Chci také více scén se Sárou (v posteli nás určitě nečeká nic odvážného) a chci vidět svoje dítě :D

Ale pokud mají trochu rozum, příběh nebudou úplně překopávat. Ještě více se tedy bojím gameplaye, aby z toho neudělali nějakou nesmyslnou arkádovou sračku, jakou byla třeba právě MIII. Každopádně myslím, že na nutnost dodržování předpisů můžeme zapomenout.

Politická korekrtnost mi moc nevadí, zase záleží, jak moc budou tlačit na pilu. Zrovna bránící se Sára mi přijde úplně v pohodě :)

Dabing neřeším. V jedničce je samozřejmě výbornej (akorát s odstupem všeho toho času se mi už nelíbí Paulie, Rychlej strašně přehrává, všichni ostatní jsou ale stále skvělí), ale třeba ve dvojce byl o dost slabší a od remaku radši nic nečekám. Obecně ale hraju a sleduju všechno v angličtině, takže když se nepovede dabing, prostě přepnu do angličtiny. Tohle řeším ze všeho nejmíň.

Jinak žádné gangsterky nevycházejí, takže já budu mít o hru zájem, i kdyby to byla špatná Mafia, pokud to bude alespoň dobrá hra obecně. I když v takovém případě bude samozřejmě těžké nesrovnávat s původní hrou, ale aspoň to zkusím.

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2020, 15:30 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
lukehzk píše:
To jsem klido pro, uz tenkrat jsme chteli neco zoorganizovat a nakonec nic. Ted by to mohlo byt snazsi. Jelikoz nas je min :roll: :D :D


A taky už není půlce osazenstva fóra 10 let :lol: :lol: :lol:

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2020, 17:01 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Sady píše:

Jak už bylo řečeno, i ta cenovka je fakt divná, nejedná se vůbec o standardní marketingový tah. JohnZ nemá pravdu, na konzolích dostávají remaky normální cenovku klidně těch 1700, Mafia bude stát 1 150, což je velký rozdíl. PC verze je taky výrazně levnější.


Já o voze a ty o koze. :lol:. Mluvil jsem explicitníě pouze o ceně PC verze, o konzolích jsem se vůbec nezmiňoval. ;)
JohnZ píše:
Cena kolem 1000 Kč za PC verzi je podle mě celkem standardní, nevim, co by jistí redaktoři herních webů očekávali. Není to předražený a touhle pozitivní cenovou politikou spíš zaujmou víc potenciálních kupců, než kdyby tam napálili třeba 1299 Kč. Mně osobně je to jedno, pokud hra bude vypadat slibně, tak pro mě cena nehraje příliš roli.

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2020, 17:36 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
JohnZ píše:
Sady píše:

Jak už bylo řečeno, i ta cenovka je fakt divná, nejedná se vůbec o standardní marketingový tah. JohnZ nemá pravdu, na konzolích dostávají remaky normální cenovku klidně těch 1700, Mafia bude stát 1 150, což je velký rozdíl. PC verze je taky výrazně levnější.


Já o voze a ty o koze. :lol:. Mluvil jsem explicitníě pouze o ceně PC verze, o konzolích jsem se vůbec nezmiňoval. ;)
JohnZ píše:
Cena kolem 1000 Kč za PC verzi je podle mě celkem standardní, nevim, co by jistí redaktoři herních webů očekávali. Není to předražený a touhle pozitivní cenovou politikou spíš zaujmou víc potenciálních kupců, než kdyby tam napálili třeba 1299 Kč. Mně osobně je to jedno, pokud hra bude vypadat slibně, tak pro mě cena nehraje příliš roli.


Okay, špatně jsem se vyjádřil. Uvedl jsem konzolovou cenu jako příklad rozdílu cen, jen jsem zapomněl dodat, že u PC je to stejné. 1 000 Kč už dávno není standardní cena, teď je to 1 400 Kč ;)

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mafia: Definitive Edition
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2020, 10:52 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2011, 09:27
Příspěvky: 121
Sady píše:
Jinak žádné gangsterky nevycházejí, takže já budu mít o hru zájem, i kdyby to byla špatná Mafia, pokud to bude alespoň dobrá hra obecně. I když v takovém případě bude samozřejmě těžké nesrovnávat s původní hrou, ale aspoň to zkusím.

Souhlas. Hry, co poslední léta vycházej už mě v podatatě nezajímaj. Gangsterku to chce. Taky zdravím Sady. :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz